برگزیده های پرشین تولز

دلم گرفت ز هر چه سبيل است ...

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از black_jack_of_black_city :
دريوز رفتم يه پلفوسوليه نازك كمرنگ گذاشتم ببينم چي ميشه
بابايى جون من اين آواتورتو عوض كن! خيلى بد اخلاقه!

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
بابايى جون من اين آواتورتو عوض كن! خيلى بد اخلاقه!
اول خودت عوض کن!
چون تو که گفتي من آواتارمو عوض کردم حالا من ميگم تو عوض کن!(به من چه!)

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از fotocopyy :
اول خودت عوض کن!
چون تو که گفتي من آواتارمو عوض کردم حالا من ميگم تو عوض کن!(به من چه!)

خب هنوز پيدا نكردم! اصلا موضوع پيدا نكردم كه بخوام سرچ كنم!!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آره راس میگه عمه !!!
چی چی رو راس میگه !؟ بی خود ! سیبیلو باس غیرت داشته باشه ! ( نه که بد اخلاقا ... .ا ...... چرا باید بد اخلاق باشه !! اصلا همین درسته ) .
اما من همیشه تو آواتار خودم بیشتر از بد اخلاقی بی تکلفی ، خونسردی ، گوش کردن مداوم ، قبول نکردن بیش از 90 درصد خوانده ها و شنیده ها ، و رفاقت دائمی با " عمو جغد شاخدار " رو میبینم . ( اسم اون الاغه تو قلعه حیوانات چی بود ؟ )
تو آواتار کوئین یه عمه خانوم که نشسته بغل شومینه بغل یه پنجره پر از برف و داره بافتنی میبافه میبینم . تو فکرشم خاطره عشقش که الان زیر گله ! ( البته عشق چندمش ......... نمیدونم !!!؟ )
تو آواتار بلک خودشو که تو عکاسی سر کوچشون نشسته ( رفیق بچگیشه ! ) و داره به عکسش تو قاب خوشگلی که قراره براش بخره و میخواد بزنتش وسط یه دیوار خالی فکر میکنه .
تو آواتار سیزینه نمیگم چی میبینم . چون دوست دارم یکم شما بگید .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من به بحث خاتمه بدم ؟ سیبیل ارگان ملی میخواد ! " عزیزان من " برید رای بدبد که خربزه آبیه ؟ آبیته ! قرمزته !

داش داش .. داشم من .. عاشق کفشاشم من ! داش داش .. داشم من .. عاشق خشخاشم من ! ....

کامی جان آواتار شما خیلی قشنگه ومن واقعا دوستش دارم . بهتم توصیه میکنم وارد خط بندی های سیاسی- سیبیلی نشی که اوضاع خرابه ! یک جنگ در راهه !
مخلص سبزینه عزیزم هستیم . من دیشب اوضام خراب بود نرسیدم به اینجا .خوابیدم . این بهارم از فرصت استفاده کرده میخواد زیر آب زنی کنه ! سیبیلوها رو بسوزونی ! مگه هیزمن بی انصاف ! هیتلرم اینقد نامرد نبود . بی انسانیت ! بی ... ! برا من فاتحه میخونی بهار ! " بوی الرحمن دهت بلنده مربی " !!! ( نمیخواد بگم دیگه ) باز سبزینه در نبود ما ازمون دفاعیده و دمشم گرم . حق نمک نگه داشته . " ما سوابق شما رم داریم " ( موج مرده ) .

راستش دوستان

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
من به بحث خاتمه بدم ؟ سیبیل ارگان ملی میخواد ! " عزیزان من " برید رای بدبد که خربزه آبیه ؟ آبیته ! قرمزته !

داش داش .. داشم من .. عاشق کفشاشم من ! داش داش .. داشم من .. عاشق خشخاشم من ! ....

کامی جان آواتار شما خیلی قشنگه ومن واقعا دوستش دارم . بهتم توصیه میکنم وارد خط بندی های سیاسی- سیبیلی نشی که اوضاع خرابه ! یک جنگ در راهه !
مخلص سبزینه عزیزم هستیم . من دیشب اوضام خراب بود نرسیدم به اینجا .خوابیدم . این بهارم از فرصت استفاده کرده میخواد زیر آب زنی کنه ! سیبیلوها رو بسوزونی ! مگه هیزمن بی انصاف ! هیتلرم اینقد نامرد نبود . بی انسانیت ! بی ... ! برا من فاتحه میخونی بهار ! " بوی الرحمن دهت بلنده مربی " !!! ( نمیخواد بگم دیگه ) باز سبزینه در نبود ما ازمون دفاعیده و دمشم گرم . حق نمک نگه داشته . " ما سوابق شما رم داریم " ( موج مرده ) .

راستش دوستان
ريش تراش ارگان روزانه سيبيلوها! :D

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
ريش تراش ارگان روزانه سيبيلوها! :D

گفته بودم ضد بي سيبيلوها دارم يه كارايي مي كنم اينم كارم آقايان توجه كليه بيكارهايي كه بي سيبيل هستند و مبتلا به ويروس كشنده پرشين تولز هستند بايد واكسن بزنند و براي ريختن ترس كليه ترسوها (بي سيبيل ها) آقاي بامشاد اولين واكس را تزريق كرد طبق آمار گيري كشوري و جهاني كساني كه داراي سيبيل بودن اين ويروس به انها اثري نداشته بريد جالشو ببريد ياسر جان حال كردي :lol: :blink: عقاب جان يادت نره زنت نمي دنا واكسن كه ترس نداره :blink:

1.gif

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
گفته بودم ضد بي سيبيلوها دارم يه كارايي مي كنم اينم كارم آقايان توجه كليه بيكارهايي كه بي سيبيل هستند و مبتلا به ويروس كشنده پرشين تولز هستند بايد واكسن بزنند و براي ريختن ترس كليه ترسوها (بي سيبيل ها) آقاي بامشاد اولين واكس را تزريق كرد طبق آمار گيري كشوري و جهاني كساني كه داراي سيبيل بودن اين ويروس به انها اثري نداشته بريد جالشو ببريد ياسر جان حال كردي :lol: :blink: عقاب جان يادت نره زنت نمي دنا واكسن كه ترس نداره :blink:

1.gif
ما عقابا مثل شما در پيتي(در پي تي) نيستيم كه - تازه از قرار تو يكي كه خيلي مرض داري) اين مرضم پيش فرض رو سيستمتون نصب هست - فرچه سيبيل!!! تازه اين عكس بامشادو واسه چي رو عكس خودت مونتاژ كردي خودت روهم بكشي يا (ج× بدي) كاري ازت برنمياد زيادي جوش نزن د آخه سيبيل مي زاري كه چي ؟ بچه اونطور كه از اواتورت برمياد هنوز پشت لبت علف هم درنيومده چه برسه به سيبيل :D حيف كه تازه با كاكو صلح كرديم و اگرنه يه حالي ازت ميگرفتم كه بهت ديگه بگن سعيد آفلاين؟(خودتو كه جر بدي اين صلحنامه كه قرارداد 1975 الجزيره نيست كه بتوني زير پاش بذاري تازه به پي تي رسيده ! ;) تازه زنو ميگيرند مگه تو ولايت شما ها ميدند! :lol:
يكم با اين فلاش حال كن تا بعد كوچولو نازي نازي سيبيل نديده !(دچار عقده خود كم سيبيل بيني هم كه هستي :lol: )
بازی باسیبیل

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
ما عقابا مثل شما در پيتي(در پي تي) نيستيم كه - تازه از قرار تو يكي كه خيلي مرض داري) اين مرضم پيش فرض رو سيستمتون نصب هست - فرچه سيبيل!!! تازه اين عكس بامشادو واسه چي رو عكس خودت مونتاژ كردي خودت روهم بكشي يا (ج× بدي) كاري ازت برنمياد زيادي جوش نزن د آخه سيبيل مي زاري كه چي ؟ بچه اونطور كه از اواتورت برمياد هنوز پشت لبت علف هم درنيومده چه برسه به سيبيل :D حيف كه تازه با كاكو صلح كرديم و اگرنه يه حالي ازت ميگرفتم كه بهت ديگه بگن سعيد آفلاين؟(خودتو كه جر بدي اين صلحنامه كه قرارداد 1975 الجزيره نيست كه بتوني زير پاش بذاري تازه به پي تي رسيده ! ;) تازه زنو ميگيرند مگه تو ولايت شما ها ميدند! :lol:
يكم با اين فلاش حال كن تا بعد كوچولو نازي نازي سيبيل نديده !(دچار عقده خود كم سيبيل بيني هم كه هستي :lol: )
بازی باسیبیل

بيبين عقاب جان حي خودتو جر نده من كه ميدونم عقده سيبيلي از روي لج از سيبيل بدت مياد و از روي پستها هم ملومه كه هر روز خوتو به پي تي ميرسوني تا عقدتو سر سيبيلوها در بياري و آره يه جند روزي آبياري كنم سيبيل منم سبز ميشه تو غصه نخور به فكر نون باش خربزه آبه و هنوز چندتايي نصبت به ماحا كم داريد تا بتونبد بر سيبيل علبه كنه و تو هم بابابزرگ پي تي باش آخه هرچي چوب دهن ..... بدي پارسش زياد ميشه باي :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
بيبين عقاب جان حي خودتو جر نده من كه ميدونم عقده سيبيلي از روي لج از سيبيل بدت مياد و از روي پستها هم ملومه كه هر روز خوتو به پي تي ميرسوني تا عقدتو سر سيبيلوها در بياري و آره يه جند روزي آبياري كنم سيبيل منم سبز ميشه تو غصه نخور به فكر نون باش خربزه آبه و هنوز چندتايي نصبت به ماحا كم داريد تا بتونبد بر سيبيل علبه كنه و تو هم بابابزرگ پي تي باش آخه هرچي چوب دهن ..... بدي پارسش زياد ميشه باي :lol:
فعلا تو به جاي هركار برو هاستتو (يا ماستتو فرق نداره)بفروش نيومده وكيل وصي بقيه نشو :D
آبياري يادت نره هروقت سبز شد بيا ;)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
فعلا تو به جاي هركار برو هاستتو (يا ماستتو فرق نداره)بفروش نيومده وكيل وصي بقيه نشو :D
آبياري يادت نره هروقت سبز شد بيا ;)

ببين مهرداد خيلي بيشتر از كپنت داري صحبت مي كني ببين سعي احترام خودتو نگه داري فهميدي به تو هم هيچ ربطي نداره كي چي كار مي كنه اين سري خيلي محترمانه گفتم آدماي مثل تو جاشون تو مجيدآنلاين از تو اونجا خيلي زياده برو دادا برو عزيزم :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
ببين مهرداد خيلي بيشتر از كپنت داري صحبت مي كني ببين سعي احترام خودتو نگه داري فهميدي به تو هم هيچ ربطي نداره كي چي كار مي كنه اين سري خيلي محترمانه گفتم آدماي مثل تو جاشون تو مجيدآنلاين از تو اونجا خيلي زياده برو دادا برو عزيزم :lol:
ما خيلي وقته اينجايم :D

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
ما خيلي وقته اينجايم :D

ميدونم بخاطر همين ميگم عصه نخور دادا همه رفتني هستيم زياد بهش فكر نكن همه از اويم و به او باز مي گرديم :lol:

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
با كي بيدي رولَ

نکیسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedonline :
ببين نزاريد من اين انجمن رو به گه بكشم ببين تك تك اواتورهاتونو كلي فهش دري وري مي نويسم براي اينكه اين جور مسائل پيش نياد زودي برو پاك كنش ببين احسان من گفتم بابا اينجا چه خبره شده سگ دوني جان عزيزانتون بابا اينجا رو نظمشوو بهم نريزيد
اگه دیگه اینجاها تبلیغ هاست یه جایه دیگه رونکنی ورش می داریم(باید رسما اینجا بگی ) . ما نمی زاریم کسی اینجا بچرخه و به هرکی دلش بخواد دری وری بگه آخرشم تبلیغ یه جایه دیگه رو بکنه!! اصلا چرا نمی ری همونجا که تبلیغشو می کنی دری وری بگی اینجا نه تهران کلیکه نه سایت مارمولک که پستت زیاد بشه هاست مفت بهت بدند! زیادی هم که حرف بزنی هم بن میشی هم تمام پست هات کاملا پاک میشه اونم در تمام فروم !!!تازه همیشه شعبون یه دفعه هم رمضون !!!طاقت نداری پس برو جایه دیگه(در مورد دومی هم اگه دیگه از دری وری ها ننویسی و چیزایه نامربوط اینجا نزاری ورش میداریم )!!! اینجا که خونه خالت نیست! ;) :hmm:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از nasnas :
اگه دیگه اینجاها تبلیغ هاست یه جایه دیگه رونکنی ورش می داریم(باید رسما اینجا بگی ) . ما نمی زاریم کسی اینجا بچرخه و به هرکی دلش بخواد دری وری بگه آخرشم تبلیغ یه جایه دیگه رو بکنه!! اصلا چرا نمی ری همونجا که تبلیغشو می کنی دری وری بگی اینجا نه تهران کلیکه نه سایت مارمولک که پستت زیاد بشه هاست مفت بهت بدند! زیادی هم که حرف بزنی هم بن میشی هم تمام پست هات کاملا پاک میشه اونم در تمام فروم !!!تازه همیشه شعبون یه دفعه هم رمضون !!!طاقت نداری پس برو جایه دیگه(در مورد دومی هم اگه دیگه از دری وری ها ننویسی و چیزایه نامربوط اینجا نزاری ورش میداریم )!!! اینجا که خونه خالت نیست! ;) :hmm:

اولا اون تبليغ خودمه و به شما هم ربطي نداره و اينكه هرجا يه صاحابي داره و تنها مديريت سايت ميتونه تصميم بگيره و اينكه من دري وري ننوشتم طاقتم زياد دارم و كمم نمي يارم و اولش من يه پست براي خوشحالي كليه دوستانم گذاشتم فكر مي كردم خوششون مي ياد و فكر مي كردم تا الان خدايش بچه هاي اينجا با مرامن و اون قضيه به دعوا تبديل شده و الان هم نمي فهمم اين كار شما چه معني ميده كه بنر منو ورداشتي دري وري نوشتي توش من كه از اين لحاظ هيچ رقمه كم نمي يارم و اينكه تبليغات اگه مشكلي داشت صاخب خونه بهم تذكر ميداد و تا ايشون چيزي نگه منم هيچ مشكليرو پيشه رو نمي بينم با تشكر از شما دوست خوبم

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
و اينكه جالب بدوني هر دو سايت تهران كليك و مارمولك مال منه و اگه خواستي ميتوني هاست رايگان بگيري :eek:

بالا