برگزیده های پرشین تولز

دليل اختلاف قيمت

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
2 تا سوال دارم:

1.لطفا در مورد گوشي I-Mate Smartphone 2 و توانايي هاش توضيح بديد و بگيد به قيمتش ميارزه؟ و چه امکانات اضافه اي نسبت به بقيه گوشي ها داره؟
2.قيمت اين گوشي تو امريکا 600$ هست ولي من همينو در Duty Free دوبي به قيمت 2085 درهم ديدم.دليل اختلاف قيمت چيه؟ آيا ايني که در دوبي هست با امريکا فرق داره؟

ممنون

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
امين جان،

1- در مورد امكاناتش هم من و هم روزبه مطالبي گذاشتيم : براي اطلاعات از امكانات جديدش اين سايت رو ببين: http://www.carrierdevices.com.au/products.php?id=6
2- دليلش خريد عمده اعراب هستش! نه تنها اين محصول اكثر محصولات در امارات قيمت بهتري در مقايسه با ديگر كشورها (حتي كشور مبدا) دارند. قيمت اين گوشي حدود 1950 تا 2000 درهم هستش . Duty Free مقداري گرانتره.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
امين جان،

1- در مورد امكاناتش هم من و هم روزبه مطالبي گذاشتيم : براي اطلاعات از امكانات جديدش اين سايت رو ببين: http://www.carrierdevices.com.au/products.php?id=6
2- دليلش خريد عمده اعراب هستش! نه تنها اين محصول اكثر محصولات در امارات قيمت بهتري در مقايسه با ديگر كشورها (حتي كشور مبدا) دارند. قيمت اين گوشي حدود 1950 تا 2000 درهم هستش . Duty Free مقداري گرانتره.
عطا جان ممنون
ولي خود عرب ها تغييراتي توش ندادن؟
مثلا من ديدم دکمه هاش حروف عربي اضافه شده. فارسي رو هم ساپورت ميکنه؟
بعد اينکه نگفتي آيا با اين امکانات قيمتش مناسبه يا نه؟ ظاهرا هم بهترين گوشي سال اتنخاب شده

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از fotocopy :
عطا جان ممنون
ولي خود عرب ها تغييراتي توش ندادن؟
مثلا من ديدم دکمه هاش حروف عربي اضافه شده. فارسي رو هم ساپورت ميکنه؟
بعد اينکه نگفتي آيا با اين امکانات قيمتش مناسبه يا نه؟ ظاهرا هم بهترين گوشي سال اتنخاب شده

- نه! تغييري ندادند (هنوز دانش فني اين كارها رو ندارند !)
- عربي رو كاملا پشتيباني ميكنه ولي فارسي نه . البته نرم افزار فارسي سازي داره كه به قيمت 30 دلار به فروش ميرسه.
- به نظر من قيمتش مناسبه...

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

بالا