سایت ساز وبزیخرید بک لینک

دليل ضعيف كار كردن خود ما چيه ؟!!!

شروع موضوع توسط ali206speed ‏16 می 2004 در انجمن بازیهای کامپیوتری

1. ali206speed

ali206speed Registered User

سلام بچه ها :(
    راستش من يه جورايي احساس ميكنم بعد از عيد يه كم داريم ضعيف كار ميكنيم . وقتي هم كه رامشتين رفت آمريكا همه شكه شدن چون خدا وكيلي خيلي كارش درست بود
    اونايي كه تازه اومدن شايد رامشتين رو نشناسن فقط به شما اين رو بگم كه وقتي اون ايران بود همه حال ميكردن چون از همه چيز سر در مياورد هر سوالي هم ازش ميكرديم اگر بلد نبود ميرفت ميگشت واسه ما پيدا ميكرد خلاسه خيلي كارش درست
    حالا كه اون رفته ما نميتونيم كه صبر كنيم از هوا جواب سوالامون بياد من از شما ميخوام كه يه كم بيشتر تحقيق كنيد ما بايد كاري كنيم كه بيننده هاي Persian_Tools بيشتر بشه . شما نگاه نكنيد كه اينجا زياد نظر نميدن در روز كلي بيننده مياد و جواب سوالش رو ميبينه و ميره و چون عضو نيست چيزي نميگه
    شايد هم من اشتباه ميكنم اين نظر شخصيه من بود از شما ميخوام شما هم نظر بديد و بگيد دليل اينكه ما ضعيف ميكنيم چيه ؟

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. als_1360

als_1360 Registered User

نه من فكر كنم ديليلش اينه كه ديگه كسي به اون صورت سوال نمي پرسه اگه سوال باشه جوابش هم هست به همين خاطر الان همه بيشتر دارن باهم چت مي كنن

4. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

ali206speed و als_1360 عزیز هردوی شما حق دارید. یک دلیلش ضعیف کار کردن من هست! راستش از اول شاید نباید کاندیدای مدیر شدن اینجا میشدم چون بیشتر عشق نرم افزار و سیستم عامل دارم تا بازی. حالا ایشالا اگر apple بالاخره بگیرم دیگه از شرم خلاص میشید چون بازیهای مکینتاش هم اگه گیر بیاد حداقل اشکالات نصب و ایرادهایی که باعث خارج شدن بازی بشه فرق می کنه. البته نکته ی دیگه مثل تکراری شدن بعضی از سوالات و همچنین فصلی که ما توش قرار داریم هم بی تاثیر نیست.راستی این تاپیک دو تا شده بود اون یکی رو برداشتم.
    موفق باشید.

5. $aeed

$aeed کاربر تازه وارد

نظر من اينه كه نصف بيشتر بچه تو اين فوروم بيشتر تو زمينه ي سايت و گفتگوي آزاد تخصص دارند.خيلي تعداد كمه.بحرحال منم يه چيزايي ميدونم ولي خيلي خيلي كم.

خرید و فروش ارزهای الکترونیکیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی عسل طبیعی و گرده گل ایرانی