برگزیده های پرشین تولز

دلیل از کار افتادن جستجوی پیشرفته چیست؟

1200

Registered User
لایک‌ها
7
بخش جستجوی پیشرفته فروم پرشین تولز کار نمی کند و هر لغتی که وارد کنیم فارسی یا انگلیسی پاسخ می دهد که مورد پیدا نکرده است علت از کار افتادن این بخش جستجوی پیشرفته چیست؟ زیرا برای لغات جستجو را انجام می دهد ولی بعد از جستجو برای هر لغتی که وارد شده است پاسخ می دهد که مورد وجود نداشته است؟

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
بابا جستجوی پیشرفته پیشکشت ، جستجوی معمولی هم کار نمیکنه ، هیچ نتیجه ای رو نشون نمیده . الان یه یک ماهی است که برای من اینجوری شده .

من میخواستم تاپیک جدید بزنم در این مورد که اینو دیدم .

مدیران لطفا بررسی بفرمایید .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
نسخه mysql این سرور ارتقا پیدا کرده و برای جستجوی محتوای فارسی روی این نسخه دیتابیس لازمه که اطلاعات دیتابیس به فرمت مناسب (یونیکد) تبدیل بشن. من دیروز روی این موضوع کار کردم ولی متاسفانه نتیجه خوبی نگرفتم. در هر صورت بازم روی این موضوع کار میکنم که حل بشه.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
بهانه ای هم شد که با آقا احسان یک چاق سلامتی داشته باشیم .
20.gif

امیدوارم هر چه زودتر این مشکل به طور کامل برطرف بشه ، چون جستجو در فروم برای من از اهمیت حیاتی برخوردار است .

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
نسخه mysql این سرور ارتقا پیدا کرده و برای جستجوی محتوای فارسی روی این نسخه دیتابیس لازمه که اطلاعات دیتابیس به فرمت مناسب (یونیکد) تبدیل بشن. من دیروز روی این موضوع کار کردم ولی متاسفانه نتیجه خوبی نگرفتم. در هر صورت بازم روی این موضوع کار میکنم که حل بشه.

الان درست شده. راستی اگر مقدور هست بفرمایید که کلی چیکار کردید. اینو هم یاد بگیریم. ممنون

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
الان درست شده....
البته بیشتر وقت امروز ، دسترسی به سایت مقدور نبود .
امروز کلی توی کافی نت بین بچه ها کلاس گذاشته بودم که ببینید که به خاطر من فروم به این بزرگی برای ساعاتی تعطیل شده . :lol:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اطلاعات موجود در دیتابیس با collation یونیکد نبود. باید convert میشد که با توجه به حجم زیاد اطلاعات زمان زیادی لازم داشت.

بالا