برگزیده های پرشین تولز

دلیل این ارور چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
دوستان کسی می دونه معنی این ارور چیه؟؟؟؟؟؟ از امروز صبح که ویندوز کامپیوترم میاد بالا این ارور هم میاد

فایل های ضمیمه

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    9.1 KB · نمایش ها: 61

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نمیکنم برای خود ویندوز باشه . همچین پیغامی رو فکر نکنم داشته باشه. احتمالا شما یک برنامه ای نصب کردید که در شروع ویندوز تاریخ رو چک میکنه و این اررور رو میده...

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام
وقتی این پیغام رو میده در حال انجام چه کاری هستید ؟ چه برنامه در حال اجراست؟

کاک کوروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ولی من طور دیگه ای فکر میکنم دست خطش به آدم میره:D من فکر میکنم این یه فیک ارور باشه مثلا از طرف مجیک پی اس سندر یا هر برنامه مشابه دیگه ای یه بار دیگه عکسو ببینید متوجه شباهت فوق العاده-ش به پیغامایی که ما ایرانیا میسازیم میشید چون همون طوری که اون دوستمون گفت تا حالا همچین پیغامی در خود ویندوز دیده نشده
بهتر میدونم یه اسکن از سیستمتون بکنید

morteza_k

Registered User
لایک‌ها
0
ولی من طور دیگه ای فکر میکنم دست خطش به آدم میره:D من فکر میکنم این یه فیک ارور باشه مثلا از طرف مجیک پی اس سندر یا هر برنامه مشابه دیگه ای یه بار دیگه عکسو ببینید متوجه شباهت فوق العاده-ش به پیغامایی که ما ایرانیا میسازیم میشید چون همون طوری که اون دوستمون گفت تا حالا همچین پیغامی در خود ویندوز دیده نشده
بهتر میدونم یه اسکن از سیستمتون بکنید

سلام
این دوستمون درست میگه خیلی شبیه هست .

از چه انتی ویروسی استفاده می کنی.

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
سلام
همانطور که یکی ازدوستان گفتند این ارور به معنی تنظیم نبودن دقیق تاریخ و ساعت کامپیوتر هست معمولا" وقتی اتفاق میافته که باطری backup مادر برد تموم شده باشه یا بطور ناگهانی خالی بشه برای اطمینان از این مسئله میتونید به بایوس سیستم یه سر بزنید
اگر عمر کامپیوتر شما بالای 2 یا 3 سال هست بهتره باطری بک آپ رو عوض کنید البته من مادر بورد های نوئی رو هم دیدیم که بنا به دلایلی مثل اتصالات مقطعی یا نوسانات ولتاژ باطری بک اپشون تخلیه شده
در هر صورت بهتر باطری مذکور رو که همون باطری دو ریالی معروف هست و قیمتش حدود 1000 تومان هست رو عوض کنید و بعد از طریق setup تاریخ و ساعت رو اصلاح کنید انشا الله رفع مشکل خواهد شد
موفق باشید

armin321

Registered User
لایک‌ها
41
اقا یه سوال؟؟

چطوری از اون پنجره ارور عکس گرفتی؟؟؟

من پزینتر ندارم میتونم؟؟

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
اقا یه سوال؟؟

چطوری از اون پنجره ارور عکس گرفتی؟؟؟

من پزینتر ندارم میتونم؟؟

سلام دوستان در مورد ارور قبل حق با دوستان عزیزی که گفته بودند مشکل از تاریخ ویندوزه بود که بعد از درست کردن تاریخ مشکل برطرف شد. اما حالا بعد از عوض کردن ویندوز این 2 تا ارور میاد( ارور که نه به هر حال این 2 گزینه)زمان بالا اومدن ویندوز و وقتی می خوام کنترل پنل رو باز کنم این آخریه و بعد از اوکی کردن برای چند ثانیه صفحه ویندوز ناپدید میشه و کنترل پنل هم باز نمی شه

دوستان واقعا از توجهتون ممنونم و می خواستم اگه میشه این تاپیک مکانی باشه برای بیان ارور ها مشکلاتی که دوستان با سیستم یا نرمافزار خاصی دارند

بله دوست عزیز من به وسیله نرم افزار فلش کم این کار رو کردم احتمالا نرم افزار های دیگه ای هم برای این کار وجود داره البته دوستان بیشتر در این مورد اطلاع دارند:happy:

فایل های ضمیمه

• 2.JPG
    2.JPG
    83.3 KB · نمایش ها: 22
  • 3.JPG
    3.JPG
    84.2 KB · نمایش ها: 22
  • 1.JPG
    1.JPG
    16.6 KB · نمایش ها: 22

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان در مورد ارور قبل حق با دوستان عزیزی که گفته بودند مشکل از تاریخ ویندوزه بود که بعد از درست کردن تاریخ مشکل برطرف شد. اما حالا بعد از عوض کردن ویندوز این 2 تا ارور میاد( ارور که نه به هر حال این 2 گزینه)زمان بالا اومدن ویندوز و وقتی می خوام کنترل پنل رو باز کنم این آخریه و بعد از اوکی کردن برای چند ثانیه صفحه ویندوز ناپدید میشه و کنترل پنل هم باز نمی شه

دوستان واقعا از توجهتون ممنونم و می خواستم اگه میشه این تاپیک مکانی باشه برای بیان ارور ها مشکلاتی که دوستان با سیستم یا نرمافزار خاصی دارند

بله دوست عزیز من به وسیله نرم افزار فلش کم این کار رو کردم احتمالا نرم افزار های دیگه ای هم برای این کار وجود داره البته دوستان بیشتر در این مورد اطلاع دارند:happy:
شما احتمالا هاردتون یا رمتون مشکل داره. با memtest و HDTune رم و هاردتون رو تست کنید. با آنتی ویروس هم هارد رو اسکن کنید...
برای گرفتن تصویر از مانیتور میشه از کلید PrintScreen هم استفاده کرد و نتیجه رو Paste کرد توی Paint :D

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
ميگم تا به حال اين ارور مسج ها رو براى خود مايکروسافت هم سند کرديد (Error reporting)، شايد علت و راه حلشو بهتون بده (آخه من خودم دو بار از اين راه نتيجه گرفته ام).

البته من چندان وارد نيستم ولى فکر ميکنم igfxclp.clp و hkcmd.exe هر دو بخشى از کنترلرهاى گرافيکى‌ اينتل باشند که امکان داره يا آسيب ديده يا اينکه حسابى out of date شده باشند. آپديت کردن درايور مربوطه ممکنه به رفع اين مشکل کمک کنه (البته در جايى ديدم که اشاره شده بود شايد worm يا يک اسپاى ور باعث ايجاد مشکل شده باشه براى همين اسکن کردن سيستم هم ايده بدى نيست).

در هر حال اميدوارم مشکلتون با کمک دوستان متخصص در اين زمينه به زودى برطرف بشه ^_^

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

اول از همه يه آنتی ويروس خوب مثل Kapersky مينصبونی. بعد کارای که Persiana گفت رو انجام ميدی. اگه افاقه نکرد روی همين windows دوباره يکی ديگه به صورت Upgrade نصب کن.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام من این ارور ها رو سند کردم ولی چیزی نشد. راستی راجع به اون سومی خطا چیزی نگفتید. اینم بگم که من قبلا وقتی گرافیک کامپیوترم رو نصب می کردم اگه رو صفحه دسکتاب راست کلیک می کردم گزینه تنظیم اندازه صفحه داشت ولی از وقتی این ارور ها میاد دیگه تو منو راست کلیک نیست:(

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام من این ارور ها رو سند کردم ولی چیزی نشد. راستی راجع به اون سومی خطا چیزی نگفتید. اینم بگم که من قبلا وقتی گرافیک کامپیوترم رو نصب می کردم اگه رو صفحه دسکتاب راست کلیک می کردم گزینه تنظیم اندازه صفحه داشت ولی از وقتی این ارور ها میاد دیگه تو منو راست کلیک نیست:(
شما آنتی ويروس نصب کردی ؟

Mammads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما چاره اي نداري جز نصب مجدد ويندوز

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
شما چاره اي نداري جز نصب مجدد ويندوز

از لحاظ ویروس چک کردم (از قبل هم آنتی ویروس رو بعد از نصب ویندوز نصب می کردم)و در ضمن من 2 بار آخری که ویندوزم رو ظرف 1 ماه گذشته عوض کردم این 3 تا ارور رو میده الان اصلا کنترل پنلم رو نمی تونم باز کنم:(

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
از لحاظ ویروس چک کردم (از قبل هم آنتی ویروس رو بعد از نصب ویندوز نصب می کردم)و در ضمن من 2 بار آخری که ویندوزم رو ظرف 1 ماه گذشته عوض کردم این 3 تا ارور رو میده الان اصلا کنترل پنلم رو نمی تونم باز کنم:(
خوب اين ارور رو کی ميده ؟ بعد از نصب windows که نميده ! ببين چه برنامه يا درايوری نصب ميکنی که بعد از اون اين پيغام رو ميده.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
خوب اين ارور رو کی ميده ؟ بعد از نصب windows که نميده ! ببين چه برنامه يا درايوری نصب ميکنی که بعد از اون اين پيغام رو ميده.

دقیقا بعد از نصب ویندوز و کارت صدا و گرافیک یعنی اولین بار بالا اومدن ویندوزم بعد از نصب قبل از نصب برنامه خاص. امروز کنترل پنلم باز شد ولی بازم اون ارور 3 رو می داد

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه کارتها بجز دو کارت صدا (اگر داری) و کارت گرافیک رو در بیار. ویندوز رو بوت کن ببین اررور میده یا نه. در ضمن شما با memtest که گفتم رمتون رو تست کردید؟ و همچنیم با HDTune هاردتون رو؟ اگر نکردید اول اینکار رو بکنید چون من میگم 70% از رم یا هارده!

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
همه کارتها بجز دو کارت صدا (اگر داری) و کارت گرافیک رو در بیار. ویندوز رو بوت کن ببین اررور میده یا نه. در ضمن شما با memtest که گفتم رمتون رو تست کردید؟ و همچنیم با HDTune هاردتون رو؟ اگر نکردید اول اینکار رو بکنید چون من میگم 70% از رم یا هارده!

من نمی دونم این دوتا که باید باهاشون رو و هارد رو تست کنم چین؟؟؟؟؟؟؟:(

بالا