برگزیده های پرشین تولز

دلیل باخت ایران از کره جنوبی

چرا باختیم ؟

• مربی تیم ما

Votes: 39 65.0%
  • شرایط آب و هوائی

Votes: 1 1.7%
  • قوی بودن بازی کره

Votes: 1 1.7%
  • یانگوم !

Votes: 14 23.3%
  • هیچکدام

Votes: 5 8.3%

• Total voters
    60

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
این باخت ایران خیلی حالمو گرفت ... می دونم بقیه هم همینطور ..

فکر میکنید علت باخت ما از این تیم چی بود ؟!

یکی میگه اونا قویتر بودن - یکی دیگه میگه مربی ما بد کار کرد - بعضی ها هم میگن جون یانگو م مال کشور اونا هست و براشون غذا درست میکنه بردن :D

به نظر من مربی ارنج تیم رو درست نچیده بود .. با وجود اینکه ما بهترین های خودمون رو داشتیم !

نظرات ؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بچه ها زحمت خودشون رو کشیدن وواقعا مایه گذاشتن ولی حیف که همیشه تو پنالتی ها ایران خراب میکنه!!
من اصلا پیش بینی نمیکردم که ایران به فینال برسه ولی خب اینجا هم نباید حذف میشد.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
این باخت ایران خیلی حالمو گرفت ... می دونم بقیه هم همینطور ..

فکر میکنید علت باخت ما از این تیم چی بود ؟!

یکی میگه اونا قویتر بودن - یکی دیگه میگه مربی ما بد کار کرد - بعضی ها هم میگن جون یانگو م مال کشور اونا هست و براشون غذا درست میکنه بردن :D

به نظر من مربی ارنج تیم رو درست نچیده بود .. با وجود اینکه ما بهترین های خودمون رو داشتیم !

نظرات ؟

میخوای بوی چرا باختیم چون جناب مربی تیم ملی ترسید چون عنایتی رو اورد تو و خطیبی رو گذاشت بمونه چون فکر میکرد تیم ملی استقلاله چون از اول بازی میخواست اگه شانسی گل زدیم که هیچ چی اگه با پنالتی ببازیم تا بهانه بیاره یه کلمه جناب قلعه نوعی یک ترسوی به تمام معناست ...

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
علت کاملا واضحه...
تعداد کادر فنی ما کم نبود ولی فکر نکنم تیم حریف رو آنالیز کرده باشند//
کره تیمیه که تکضرب بازی میکنه و سرعتی و کار تیمی کره فوق العاده هستش ولی ما تو 2طرف چپ و راستمون بازیکن نداشتیم./.یعنی هردوتا تنها بودن..و این بر میگرده به سیستم تیم که اگه 1-3-2-4 بازی میکردیم بهتر بود...نه 2-5-3 سنتی
یکی بیاد به من بگه دلیل این تعویض ها چی بود؟؟؟؟ هاشمیان رو کشید بیرون یه سانتر فوروارد دیگه اورد!!!! مگه ما تو طول بازی چنتا سانتر سالم داشتیم؟؟؟؟ چرا بازیکن هایی که هم جون و هم سرعتی و تکنیکی هستند بازی نمیکنند؟؟؟؟
اینا که قبلا از برانکو به همین علت ایراد میگرفتند؟؟؟؟ کاظمیان شجاعی مبعلی و کعبی!!!!!!
اگه این بازیکنا الان بازی نکنند پس کی باید ازشون استفاده کنیم/؟؟؟؟؟؟
حالا که این بازی گذشت..ولی بهتره از فردا یه مربی بزرگ بیارند که واقعا با تیم کار کنه و از کار کردن با جوانان نترسه...و ترس از بازی تدارکاتی بزرگ نداشته باشه ...
و یه چیز دیگه اینو چون خودم از نزدیک دیدم میگم...فوتبال ما آخر پارتی بازیه..

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
دلیل باخت ما فقط قلعه نوعی بود

چون ما تاکتیک نداشتتیم اگه یکی دو موقعیت داشتیم روی تکنیک علی کریمی و تکنیک بازیکنهای دیگمون هست

من نمیدونم جواد کاظمیان چیش از این خطیبی کمتر هست ! سرعتش ؟؟؟ موقعیت طلبیش ؟؟ یا پنالتی زنیش ؟؟

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
تیم خوب بازی کرد ولی هم مربی هم شرایط آب و هوایی و هم یانگوم باعث شد که ایران حذف بشه!!:D
اینشاالله دوره ی دیگه میبریمشون:rolleyes:

blackboy_siasia

Registered User
لایک‌ها
1
تیموریان ، نکونام و کریمی پنالتی نزدن !!! پس کی میزد ؟! خطیبی ؟!
مشکل تو ارنج پنالتی ها بود که باعث باخت شد !!! طالبلو هم دیر اومد تو زمین اگه زودتر میومد ، گرم میشد و میتونست پنالتی های بیشتری رو بگیره ! جالب اینجا بود که کره ای ها زیاد خوب پنالتی نمیزدن و دوم اینکه طالبلو شانسی میپرید !!! اگه دقت کرده بودید طالبلو هیچ موقع شاسی پنالتی نمیگرفت و میرفت طرف توپ !
نمیدونم چرا اینجوری شد ! ولی اگه یه نفر به جزء خطیبی پنالتی میزد ، الان رفته بودیم بین 4 تا !

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
بیخیال بشید باز شروع شد
آخه حال دارید شما هم میرید بحث میکنید در باریه یه تیمی که ارزش بحث کردن را نداره
مگر بار اوله
اگر برنده میشدن کی میتونست باهاشون صحبت کنه چون میگفتن ما بهترین بازیکنان جهان هستیم و ...
اما حالا که باختن هزار تا دلیل هم خودشون میارن
البته ملت هم خودشون میخواهن خودشون را گول بزنن اگر میخواهید خودتون را گول بزنید بله همش بخاطر بدی هوا بود
آخه تا حالا کی خوب بازی کرده که این دومین بارش باشه ؟ اگر کسی به این سوال جواب داد ..........

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دقیقه 5 خوابم برد
ماجرا تکراریه بیخیال

FAO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من ایراد متوجه سر مربی تیم ملی است( که تا به حال فقط با چاشنی شانس و... تا سرمربیگری تیم ملی بالا اومده)
از انتخاب دستیار بگیرید تا بازیکن و انتخاب تاکتیک (اگر تاکتیکی هم داشتیم!)
مشکل بعدی ما اینه که (البته نظر شخصی من هست!) که ما از خودمون بگیرید تا کارشناسها .مجریها .روزنامه ها و...
زیادی تیم ایران رو بزرگ میکنیم و همیشه خودمون رو جز برترین های آسیا میدونیم و این توقع ایجاد میکنه
در حالیکه تیم ایران ممکنه از نظر بازیکن بر بسیاری از تیمهای آسیا برتری داشته باشه ولی از لحاظ کار گروهی میشه گفت جز ضعیف ترین تیم های این دوره است و اگر خلاقیت چند بازیکن نبود حتی از دور اول هم صعود نمیکردیم.
مورد بعدی اینکه من تعجب میکنم که با وجود این همه برنامه که ادعای کارشناسی دارند و این همه کارشناس چرا هیچکس این سوالات رو مطرح نمیکنه؟

1-چرا خط حمله قویترین تیم آسیا!!!:)lol:) به مالزی نمیتونه گل بزنه حالا الباقی تیمها پیشکش!!! واقعا اشکال از نفرات است؟
2-این آقای نصرتی که نصف لیگ رو مصدوم بوده به چه دلیلی در بازی به این مهمی میاد دفاع آخر میشه؟
فکر نکنم این 3 دفاع امروز یک بازی هم با هم قبلا انجام داده باشند البته ممکنه بگید تیم در بازی گل نخورده ولی اگر دقت کنید رحمان رضایی و نصرتی با پاسهای بلندو بی هدف از نیمه دوم به بعد کلا خط هافبک ایران رو از بازی خارج کردند

خوب دیگه خیلی زیاد شد و برای نکته آخر فراموش نکنیم که کره جنوبی با یک تیم جوان اومده بود که برای جام جهانی کسب تجربه کنه و خیلی از بازیکنهای اصلیش رو هم نداشت ولی ایران....

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
دلیلش كاملاً‌مشخص هست. حماقت سرمربی بود. اگه برانكو بود با همچین تیمی راحت می بردیم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اکثر دلایل باخت ایران به مسایل جانبی بازی هست :D

saalek110

Registered User
لایک‌ها
1
بیخیال بشید باز شروع شد
آخه حال دارید شما هم میرید بحث میکنید در باریه یه تیمی که ارزش بحث کردن را نداره
مگر بار اوله
اگر برنده میشدن کی میتونست باهاشون صحبت کنه چون میگفتن ما بهترین بازیکنان جهان هستیم و ...
اما حالا که باختن هزار تا دلیل هم خودشون میارن
البته ملت هم خودشون میخواهن خودشون را گول بزنن اگر میخواهید خودتون را گول بزنید بله همش بخاطر بدی هوا بود
آخه تا حالا کی خوب بازی کرده که این دومین بارش باشه ؟ اگر کسی به این سوال جواب داد ..........

همه اینهایی که ایشون گفت. من اصلا بازی را نگاه نکردم. به همین دلایل.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بیچاره برانکو بدبخت ایران رو سوم کرد اونم به خاطر حماقت ستار زارع بود!
قلعه نویی گفته بود برانکو با همین نفرات نتونست نتیجه بگیره حالا یکی نیست بگه خودت چه کردی؟
یادتونه همه به خاطر نتیجه گرفتن و زیبا بازی نکردن به برانکو انتقاد می کردن ؟ همین برانکو از شجاعی
تو جام جهانی استفاده کرد حالا قلعه نویی شجاعی رو اصلا تو ترکیب قرار نداد !
حالا خط حمله ما یک گل نمیتونه بزنه!
همین قلعه نویی به خاطر مصدومیت نیکبخت زندی رو دعوت کرد دیدید که زندی چقدر خوب بازی کرد
اونم تو پست غیر تخصصیش ! ضربه اول پنالتی ایران رو زد و یه گل خوب مقابل چین زد!
دیگه نه دایی هست نه برانکو که ازشون ایراد بگیرین!
اون موقع حداقل سوم شدیم!
حالا...؟

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من مربّی تیم ملّی نباید از بازی های جام ملّت ها به عنوان آزمایشگاه ترکیب تیم و تاکتیک ها استفاده میکرد....
تیم ما بازی های دوستانۀ درست و حسابی برگزار نکرده بود تا نقاط ضعفش و چیدمان سازگار با مهره های پر ارزش به دست بیاد.

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به سلامتی تیم ایران هم از رقابت ها حذف شد نمیدونید چقدر دعا کردم
در ضمن پولشو مهدوی کیا میگیره برای قرار داد یه سال 3میلوین یورو و غمش برای ملت

dani77733

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا متاسفم که تیم ملی ما شکست خورد !!!!!!
اونم در ضربات پنالتی!!!!!!
بابا آخه مگه همه ندیدیم که تیم کره جنوبی مثل موم تو دست تیم ایران بود؟!
پس چرا نباید ار 90 دقیقه وقت قانونی بازی درست استفاده میکردیم و پیروز میدان میشدیم؟!!!
چرا آقایون رئیس برای وقت اضافه و حتی دروازه بان پنالتی گیر برنامه ریزی کرده بودند اما تو اینهمه مدت کار گلزنی نشده بوده اونم درسته حسابی؟!!!!!
آخه واقعا این تیم کره جنوبی تیم بود که ما بهش باختیم؟!!!! من خودم اول فکر میکردم روز دشواری رو داریم اما خدائی این تیم کره اصلا تیم بود واقعا؟!!!!!!
من اگه جای مهاجمین ایران بودم دیگه فوتبال رو میذاشتم کنار آخه بابا یکی نیست بگه تو 4 تا بازی چرا گل نزدن این آقایون به اصطلاح مهاجم حرفه ای؟!!!!!
خدا واقعا پدر علی دائی رو بیامرزه که تو این چند سال اخیر واقع از شرف و حیثیت فوتبال ایران به تنهائی تو خیلی جاها و خیلی از مسابقه ها دفاع کرد و با غیرت مثال زدنی خودش همیشه قفل دروازه های حریف رو میشکوند ...
من که خودم خیلی مخلصشم با اینکه تا بحال اصلا نه از نزدیک دیدمش و نه آشنائیتی باهاش دارم اما هر چی که شد و هر چی که بدست آورد از این فوتبال نوش جونش باشه و گوارای وجود خودش و خانواده محترمش.
دیگه تا کی باید حالا بشینیم که یکی پیدا بشه تا مثل علی دائی برامون از جون مایه بذاره...یعنی اون روز دوباره میرسه؟!!! خدا کنه ...!!!!
اسم نمیبرم اما واقعا بعضی از بازیکنها به فکر خودشون نبودن؟!!!! حتی بیرون از تیم رو نیمکت خیلی ها بودن که به فکر خودشون و مطرح کردن خودشون بودن و منافع شخصی خودشون رو در نظر میگرفتند.
بابا اگه میخواهین خودتون رو نشون بدین لااقل مثل تیم ملی عراق رفتار میکردین و در اختیار تیم باشین.
همین تیم عراق به تیم ملی ب ایران باخت حالا این تیم درسته که با تیمهای دیگه بازی کرده اما بالاخره خودشو رسونده به 4 تیم برتر آسیا !!!!!!!
آخ که چقدر زور داره وقتی ببینم عربستان فینالست شده...اما نه خدائی خوب بازی میکنن و تاکتیکشون عالیه ...پس حقشونه برسن فینال.
آدم باید واقع بین باشه ....وای خدا دیگه فکر نکنم بشینم پای مسابقه فوتبال ...حالا چرا دیگه نمیدونم فقط دلم میخواد سوالهامو یکی از این مسئولین فوتبال لااقل جواب بده تا بلکه یکم آروم بگیرم.....!!!!!!!!!!!!!!!!

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
انقدر گفتیم مربی ! که خودش همه چیزو گردن گرفت !

بالا