برگزیده های پرشین تولز

دنبال وسیله ایی برای ورق زدن تبلت بصورت بیسیم

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
سلام

من یه سری عکس نوشته روی تبلت دارم... این عکس نوشته ها روی یک صفحه ایی بصورت بزرگتر نمایش داده میشه... من از فاصله چند متری باید این نوشته هارو بخونم . الان یه نفر که کمک من هست داره بصورت دستی این عکس نوشته هارو برام ورق میزنه... می خوام بدونم راهی هست که بشه بصورت بیسیم من خودم ورق بزنم و نیاز به کمک یکی دیگه نداشته باشم... تبلت من galaxy note 10.1 2014 هست . عکسشم میزارم...

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام

من یه سری عکس نوشته روی تبلت دارم... این عکس نوشته ها روی یک صفحه ایی بصورت بزرگتر نمایش داده میشه... من از فاصله چند متری باید این نوشته هارو بخونم . الان یه نفر که کمک من هست داره بصورت دستی این عکس نوشته هارو برام ورق میزنه... می خوام بدونم راهی هست که بشه بصورت بیسیم من خودم ورق بزنم و نیاز به کمک یکی دیگه نداشته باشم... تبلت من galaxy note 10.1 2014 هست . عکسشم میزارم...

یه موس یا کیبورد بی سیم متصل میکنی به تبلت.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام

سلام یکسری ریموت هست میتونید به تبلت ها متصل کنید . باید بگردید فکر کنم در بازار داخلی هم باشه
1626612199928.png

بالا