برگزیده های پرشین تولز

دنياي مجازي يك تنيس باز

kourosht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه وبلاگ در مورد تكنيك هاي ورزش تنيس و دنياي مجازي يك تنيس باز:
شايدم در آينده آموزش اينترنتي تنيس رو شروع كنيم! :ph34r:
http://kourosht.persianblog.com
لطفا نظرتون رو بفرماييد!

لایک‌ها
0
من تنيس باز نيستم ولي تنيس بازان را دوست دارم. از **** خودم

آقا دمت گرم مطالبت زياد هست ميرم بخونم شايد دوباره اومدم نظر دادم.

saberioon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالب بود موضوع جالبي هم انتخاب كردي
موفق باشي

kourosht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعي من و دوستام براي راه اندازي يك سايت جامع در مورد ورزش و تفريح بخصوص تنيسه كه شايد به زودي به نتايج خوبي برسيم و از طريق اين تريبون كه خودم مدتهاست خواننده پروپا قرص اون بودم و بخصوص در قسمت هاي رفع اشكالش كلي چيز ياد گرفتم فكر كنم بشه بيشتر تبادل نظر داشت .
چيزي كه الان توي ذهنمه شايد خيلي ايده آلي باشه ولي يكبار شايد براي هميشه ميخوايم ثابت كنيم كه كار گروهي در مورد يه سايت ورزشي هم جواب ميده . البته كلا فلسفه فروم و وبلاگ بر كار گروهي و تعاملي قرار داره و بهترين نمونه فارسيش به نظر من همين سايت پرشين تولز هستش.
باز هم منتظر نظرات و پيشنهاد هاي شما هستم .
ممنون از توجه شما. :)

لایک‌ها
0
دقيقا
واقعا وبلاگ گروهي خيلي پر بار هست من در اين زمينه كلي حرف و حديث دارم كه چند روز ديگه توي يك فروم مطرحش مي كنم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
جالب بود
برايتان آروزي موفقيت دارم

kourosht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همه دوستاني كه اين مدت نظر دادن ممنونم و اميدوارم بصورت جدي تر بشه كار رو ادامه داد.
متشكر. :happy:

salehara

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من پايتم بدددددددددددد/ خواستي چلنجي هم مي زنم تو استقلال یا انقلاب!! / راستی یه سات در باه تنیس مدتی هست که راه اتاده استاد شریفی این کار رو کرده / می شناسیش؟ / من گاهی تو بلاگم راجع به تنیس می نوشتم استقبال هم جالب بود / این ایده هم که داری رو خیلی وقته که داشتم ولی کسی رو پیدا نمی کردم ... طراحی وب هم بلدم بیا شروع کنیم!/ می بینم که آندره آغاسی هم بله! دمت گرررم!

kourosht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از salehara :

آقا نفست گرم منم توی وبلاگم توی همون پست های اول این سایت رو معرفی کردم و راجع بهش توضیح دادم سایت خوبیه ولی در مورد آموزش تنیس جامع نیست البته در مقایسه با سایتهای بیگانه!
از توجه شمام ممنون به وبلاگت سر زدم جالب و پر احساس مینویسی البته این قسمت آخرش رو زیاد سر در نمیارم ولی در هر صورت موفق باشی اگر بیشتر راجع به تنیس بنویسی و خود منم بیشتر وقت بزارم و اگه اتفاقات ناگوار روزانه مثل مطلبی که در تاریخ 25 اردیبهشت نوشتم -نقل قول کردم - بزاره حتما میتونیم بیشتر کار کنیم و شاید یه روزی به هدفمون رسیدیم . در هر صورت من برعکس روح غالب ایرانیم به کار گروهی علاقه دارم.
موفق باشی به امید دیدار بر روی خاک قرمز (Hollywood Red carpe - هر جایی که اراده کنی :p

salehara

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از kourosht :
آقا نفست گرم منم توی وبلاگم توی همون پست های اول این سایت رو معرفی کردم و راجع بهش توضیح دادم سایت خوبیه ولی در مورد آموزش تنیس جامع نیست البته در مقایسه با سایتهای بیگانه!
از توجه شمام ممنون به وبلاگت سر زدم جالب و پر احساس مینویسی البته این قسمت آخرش رو زیاد سر در نمیارم ولی در هر صورت موفق باشی اگر بیشتر راجع به تنیس بنویسی و خود منم بیشتر وقت بزارم و اگه اتفاقات ناگوار روزانه مثل مطلبی که در تاریخ 25 اردیبهشت نوشتم -نقل قول کردم - بزاره حتما میتونیم بیشتر کار کنیم و شاید یه روزی به هدفمون رسیدیم . در هر صورت من برعکس روح غالب ایرانیم به کار گروهی علاقه دارم.
موفق باشی به امید دیدار بر روی خاک قرمز (Hollywood Red carpe - هر جایی که اراده کنی :p
هر وقت شما اراده كني... ميل بزنين برنامه بگذاريم ميلم رو بلاگ گذاشتم ... :)

salehara

Registered User
لایک‌ها
0
چي شد آقا !؟! نيستي؟

kourosht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هستم قربان بدجوري هم هستم فقط شديدا گرفتارم تا چند روز ديگه فارغ ميشم اون وقت پايم اساسي :)

salehara

Registered User
لایک‌ها
0
خوش باحالت!

بالا