برگزیده های پرشین تولز

دهه شصتی ها کیا یادشونه !؟

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
همشو یادمه :(
هر سال میگیم دریغ از پارسال
5 تومن قرمز رنگ بود هر چی میخریدم تموم نمی شد یه 20 ریالی میدادیم چند تا نون بهمون میدادن
برای زنگ تفریح یه عده مسئول شیر آب بودن :( اگه لیوان نداشتی نمی زاشتن آب بخوری:general306:

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
اون ورق های کارت بازی یادتونه عکس هواپیما و ماشین روشون بود توی کوچه مینشستیم با بچه ها بازی میکردیم و مثلا دور موتور یا ارتفاع پرواز و سرعت و اینچیزاشونو با هم مقایسه میکردیم؟ الان بنظر مسخره میاد ولی اونموقع بهترین تفریحی بود که در دسترسمون بود! خیلی دیگه کیف میکردیم، یه دوچرخه یاماها هم سوار میشدیم!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
اون ورق های کارت بازی یادتونه عکس هواپیما و ماشین روشون بود توی کوچه مینشستیم با بچه ها بازی میکردیم و مثلا دور موتور یا ارتفاع پرواز و سرعت و اینچیزاشونو با هم مقایسه میکردیم؟ الان بنظر مسخره میاد ولی اونموقع بهترین تفریحی بود که در دسترسمون بود! خیلی دیگه کیف میکردیم، یه دوچرخه یاماها هم سوار میشدیم!

فایل های ضمیمه

• ترولهای دهه 60-70.jpg
    ترولهای دهه 60-70.jpg
    63.3 KB · نمایش ها: 65

فرهود 86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
آقا کیا گیم دستی یادشونه ما بهشون میگفتیم آتاری دستی !
یادمه اولین بار پسرخالم داشت که من بعد از چند سال اونو خریدم 2000 تا بازی داشت !

یه بازی با حالم که انجام میدادیم قایم باشک بود . چه حالی میداد جایی قایم میشیدیم که کسی چشم میزاشت با خودش می گفت عمرا اینجا قایم بشه . درست از همنجا میرفتیم سک سک می کردیم .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
آقا کیا گیم دستی یادشونه ما بهشون میگفتیم آتاری دستی !
یادمه اولین بار پسرخالم داشت که من بعد از چند سال اونو خریدم 2000 تا بازی داشت !

یه بازی با حالم که انجام میدادیم قایم باشک بود . چه حالی میداد جایی قایم میشیدیم که کسی چشم میزاشت با خودش می گفت عمرا اینجا قایم بشه . درست از همنجا میرفتیم سک سک می کردیم .

9fcw373payzraycs0rr7.jpg

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
یادش بخیر چقدر سگا بازی میکردیم

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
حالا خوبه شما این اسباب بازیهارو داشتید من چی بگم که همشو فقط دست بچه ها دیدم اونام مثل این ک جذام داشتم نمیدادن بهم:oops:

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
حالا خوبه شما این اسباب بازیهارو داشتید من چی بگم که همشو فقط دست بچه ها دیدم اونام مثل این ک جذام داشتم نمیدادن بهم:oops:

خوبه که داداش :D اکثرا نداشتن
من خودم برام عقده شده بود پفک خوردن یا ساندوریچ خوردن , وقتی دستم رفت تو جیبم وقتی کار کردم تازه حس کردم آدم شدم :D:p

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یعنی نابودم کردی! اون موقع cpu 500mhz full cache داشتم!

یادش بخیر :general307: من حتی با ویندوز 3.1 هم کار کردم :p چه دوران خوبی بود
این اسکرین سرور روی گوشیا نوکیا هم گذاشته بودن اگر یادت باشه :p
عمرمون چه زود گذشت :D ولی هیچ پوخی نشدم من , نه کاری (بی شغلی) نه پولی :D

unb08vxrt062da80j2fx.jpg

Last edited:

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
یادش بخیر اون موقعها سیم کارت و گوشی مال پولدارها بود . من یه سیم کارت ثبت نامی گرفتم 400 تومن . دلار اون موقع 500 تومن بود ! بابام یه رندش رو گرفت یه تومن .

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
یادش بخیر چقدر سگا بازی میکردیم
سگا گرفته بودم پسرخاله هام میومدن میگفتم اول باهام پینگ پنگ بازی کنید تا بعد بزارم سگا بازی کنید [emoji1] بعد یه مدت خودشون خریدن من رفتم ps1 خریدم باز همون بساط رو پیاده کردم [emoji23]

mehdi0742

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
هیع .
یادش بخیر .
تخمه و پسته و فندق قدغن بود تو مدرسه .
مو هامونم اگه اصلاح نمیکردیم خودشون با قیچی مدل گوسفندی میزدن برامون .
پشت مدرسه هم مسابقات تیله بازی هم همیشه برگذار میشد .
مشقای زورکی ، و ترس از شیلنگ سبزی که تو دست معلم بود ، اونموقع ها تنبیه بدنی مجاز بود ، ناموسن خیلی هم میزدن .
نشونه گیری دقیق معلم وقتی ک قلم یا گچ طرف دانش اموزا پرت میکرد.
کارت بازی و عکس بازیکنای اونموقع.
عکس دایناسورا رو که میدیدم فک میکردم همین دیروز منقرض شدن .
خونه اقوام تو تابستونای داغ.
عاشق رادیو بودم اون زمان ، پیچشو میچرخوندم رو فرکانسایی که اهنگ پخش میکنه ( بیشتر عربی بودن ).
پول تو جیبیامو جمع میکردم تا نوشابه زم زم بخرم (اونموقع مزشون بهتر بود).
از بهترین لحظات با خانواده میشه به حضور دست جمعی تو ساندویجی اشاره کرد(شرافوسن انگار رفتیه باشیم هتل ۱۰ ستاره ) .
ازین بازیای کامپیوتری هم خبری نبودش ،بجاش همیشه با دوستام تو خیابون پلاس بودیم .
فقط جمعه ها تعطیل بود (یعنی از شنبه منتظر بودیم تا اینکه جمعه برسه.)
هر جمعه هم برا خودش ی سالی بود ،بچه ها دوچرخه هاشونو میاوردن و با هاشون کورس میذاشتیم ، کسی نبود ک دوچرخش سالم بخونه برگرده بعد ک خودم دوچرخه خریدم یاد گرفتم چجوری تعمیرش کنم ازون ببعد موقع هایی که خونه بودم دل و روده دوچرخه رو در میاوردم .
بعد دوران دبیرستان ی کلوپ منطقه مون وا شدش ، اغا ۲۴/۷ کلوپی بودیم ، کلاسا رو میپیچوندیم و میرفتیم کلوپی .
هیع یادش بخیر . چقد زود گذشت کثافت .

بالا