برگزیده های پرشین تولز

دهه شصتی ها کیا یادشونه !؟

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
کی برچسبها رو یادشه که باید یه ساعت میمالیدیم تا میچسبید ؟

un4g1v3n

Registered User
لایک‌ها
84
تف تو شرف سالار. یخی روعشقس

Sent from my iPad using Tapatalk HD

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
هنوزم مزه بستنی یخی یادمه
بازی ای که روی کاغذ تانک و آدمک میکشیدیم بعد نقطه میذاشتیم کاغذ رو دولا میکردیم تا به تانک و آدما بخوره اسمش چی بود؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
هنوزم مزه بستنی یخی یادمه
بازی ای که روی کاغذ تانک و آدمک میکشیدیم بعد نقطه میذاشتیم کاغذ رو دولا میکردیم تا به تانک و آدما بخوره اسمش چی بود؟

اسمش بازی روی کاغذ تانک و آدمک میکشیدیم بعد نقطه میذاشتیم کاغذ رو دولا میکردیم تا به تانک و آدما بخوره بود XD

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
بابا ما هم دهه هفتادی بودیم ولی داشتیم این حرفا رو...داداشمم مال همین دهه 80 ئه ولی بازم دارن این کارا رو...فکر کردین خیلی به فنا رفتین؟ نسل سوخته اید؟ مظلوم نمایی هم حدی داره به خدا، مظلوم اون دهه هشتادی که وقتی همه همکلاسی هاش اسمارت فون دارن اون شب نون نداره بخوره! زمان شما که همه تو یه سطح بودن و با هم رودربایستی نداشتن، کلا این که بکشید بیرون

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من این بازی بلد نیستم:دی

ببین یه طرف کاغذ رو از وسط با خودکار خط می کشیدیم. بعد شروع می کردیم برای طرف خودمون آدمک و تانک و هواپیمای کوچیک با خودکار کشیدن.
بعدش بازی شروع می شد. روی کاغذ طرف خودمون با حدس زدن شروع می کردیم به نوبت با خودکار نقطه می گذاشتیم (البته نه زیاد کوچیک)، قشنگ پررنگ می کردیم که کاغذ جوهری بشه بعد کاغذ رو از وسط تا می کردیم و از پشت طرف خودمون همون نقطه رو با خودکار فشار می دادیم. جوهرش میوفتاد زمین طرف مقابل. اگر روی مهمات و آدمک ها طرف میوفتاد بوومم خطشون میزدیم با صدای انفجارر XD
اینکار و انقدر ادامه می دادیم تا یه طرف همه قوای نظامیش رو از دست بده XD
خودکارم از دو رنگ استفاده می شد که نقطه ها قاطی نشه.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
بابا ما هم دهه هفتادی بودیم ولی داشتیم این حرفا رو...داداشمم مال همین دهه 80 ئه ولی بازم دارن این کارا رو...فکر کردین خیلی به فنا رفتین؟ نسل سوخته اید؟ مظلوم نمایی هم حدی داره به خدا، مظلوم اون دهه هشتادی که وقتی همه همکلاسی هاش اسمارت فون دارن اون شب نون نداره بخوره! زمان شما که همه تو یه سطح بودن و با هم رودربایستی نداشتن، کلا این که بکشید بیرون
اینطوری نگو ! ما دهه شصتی ها خیلی مظلومیم ! طفلکی هستیم ! گناه داریم !
154fs232528.gif
156fs428254.gif

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
اینطوری نگو ! ما دهه شصتی ها خیلی مظلومیم ! طفلکی هستیم ! گناه داریم !
154fs232528.gif
156fs428254.gif
گریه نکن لئووووو.
مظلوم نمایی تا به کی؟؟؟:دی
تمام دوران ارزونی و امکانات توپ ماله شما بود، زندگی بی دغدغه مال شما بود...ما دهه 70 ها الان فقط باید حرس اوضاع جهانی و نرخ ارز رو بخوریم

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
کی میگه بابا بدترین دوره دهه 60 بود بچگی خورد به جنگ دبیرستان شدن موش آزمایشگاهی ترمی واحدی و سالی واحدی دانشگاهم که هرکی آزاد قبول میشد کلی کیف میکرد موقع کارم خوردن به تحریم و بیکاری دیگه از این بدبخت ترم میشه

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
هی هی واقعا ما دهه شصتیها نسل سوخته بعد از انقلاب هستیم نابود نابودیم :(
ولی صفا و صمیمیت و حال حول کردن اون دوران یادم میاد افسردگی میگیرم هی 30 ای روزگار.......

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
کی میگه بابا بدترین دوره دهه 60 بود بچگی خورد به جنگ دبیرستان شدن موش آزمایشگاهی ترمی واحدی و سالی واحدی دانشگاهم که هرکی آزاد قبول میشد کلی کیف میکرد موقع کارم خوردن به تحریم و بیکاری دیگه از این بدبخت ترم میشه
همه چیز به خود آدم بستگی داره، من دهه شصتی میشناسم الان استاد دانشگاه هاروارده، دهه شصتی میشناسم مجری پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی ایرانه، ده شصتی سراغ دارم الان بهترین جراح قلب ایرانه و...، همشون هم از خونواده های بدبخت و ندار به اینجاها رسیدن
من خودم دهه 70 ای ام ولی از نسلی که شماها هیچوقت نمی تونید فکرشم بکنید! از همون اول تولدم تو تحریم بودم، لا به لای تحقیر بقیه ولی بازم میگم همه چی به خودم بستگی داره و گور بابای شرایط.

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
همه چیز به خود آدم بستگی داره، من دهه شصتی میشناسم الان استاد دانشگاه هاروارده، دهه شصتی میشناسم مجری پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی ایرانه، ده شصتی سراغ دارم الان بهترین جراح قلب ایرانه و...، همشون هم از خونواده های بدبخت و ندار به اینجاها رسیدن
من خودم دهه 70 ای ام ولی از نسلی که شماها هیچوقت نمی تونید فکرشم بکنید! از همون اول تولدم تو تحریم بودم، لا به لای تحقیر بقیه ولی بازم میگم همه چی به خودم بستگی داره و گور بابای شرایط.

در حال حاضر ثقل جمعیتی یا همون استخون بندی جامعه ایران مربوط به دهه 60 هست طبیعیه که خیلی از دکتر و مهندس و دزدو.... م این دهه هستن البته به نظر من اختلاف دهه 60 و 70 اختلافی نیست که نشه همدیگر رو درک کنن اما با شما موافقم که همه چیز به خود آدم بستگی داره هر چند که شرایط سخت تر و هدف دشوارتر میشه امیدوارم آینده بهتر باشه

h.zarei

Registered User
لایک‌ها
106
دهه شصتی ها با خودشون میگفتن حداقل امیدواریم که زمان بچه های ما اوضاع درست بشه ولی الان به اون زمان خودشون حسرت میخورن چون وضع مملکت الان خیلی خراب تر شده.....
با خودشون میگن خوب شد ما همون دهه شصتی بودیم :(

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
دهه شصتی ها با خودشون میگفتن حداقل امیدواریم که زمان بچه های ما اوضاع درست بشه ولی الان به اون زمان خودشون حسرت میخورن چون وضع مملکت الان خیلی خراب تر شده.....
با خودشون میگن خوب شد ما همون دهه شصتی بودیم :(
آفرین به این هوش و درایتت

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
احتمالا اونا دهه 40-50 بودن که دبیرستانشون تموم نشده میومدن سرکلاس ببرنشون سر کار نه دهه شصتی های 25-24 ساله که تازه توی این اوضاع بیکاری وارد بازار کار میشن

saman_mettaller

Registered User
لایک‌ها
70
ببین یه طرف کاغذ رو از وسط با خودکار خط می کشیدیم. بعد شروع می کردیم برای طرف خودمون آدمک و تانک و هواپیمای کوچیک با خودکار کشیدن.
بعدش بازی شروع می شد. روی کاغذ طرف خودمون با حدس زدن شروع می کردیم به نوبت با خودکار نقطه می گذاشتیم (البته نه زیاد کوچیک)، قشنگ پررنگ می کردیم که کاغذ جوهری بشه بعد کاغذ رو از وسط تا می کردیم و از پشت طرف خودمون همون نقطه رو با خودکار فشار می دادیم. جوهرش میوفتاد زمین طرف مقابل. اگر روی مهمات و آدمک ها طرف میوفتاد بوومم خطشون میزدیم با صدای انفجارر XD

توپ و تانک
همه ی هلیکوپتر و اینا هم باید هم انداره میبود !! اندازه نقطه هم استاندارد بین المللی داشت :D
از کناره های کاغذ هم باید فاصله میگرفتی وگرنه افرادت سریع شناسایی میشدن :happy:

mahiye_bala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
508

ممنون واسم توضیح دادید.
دهه70 ها این بازی های فکری خود ساز نداشتن همش بازی ها ی سوسول اتاری داشتن.

بالا