برگزیده های پرشین تولز

دهه شصتی ها کیا یادشونه !؟

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
تو مدرسه میزدنتون؟ مگه میشه
تو مدرسه‌های معمولی، تعداد بچه‌های شلوغ‌کار که ته کلاس می‌شینن کمه. ولی تو مدرسه‌ی ما، همه‌ی بچه‌ها از دم تخم جن بودن. از اینایی که تازه از دهات و کوه و کمر مهاجرت کردن و دیوار راست رو می‌رفتن بالا.
تنها راه کنترل ما، کتک خوردن بود از نظر معلمای شریف. :D

بعضی وقتا سر صف، یکی رو فلک می‌کردن. کف پاشو لخت می‌کردن، می‌خوابوندنش، پاش رو از بالا آویزون می‌کردن، می‌زدنا. آی می‌زدن.

موهامونو به زور تو خود مدرسه کچل می‌کردن. اصلاً حیاط مدرسه وضعی بود. یه گله بچه‌ی کچل که دارن می‌زنن تو سر و کله‌ی هم.

خوش می‌گذشت. تازه من خوب‌شون بودم، حواسم به نمره و درسم هم بود. خیلی رفوزه‌ای و تجدیدی هم داشتیم. درس نمی‌خوندن که.

با وجود این‌که انقد کتک می‌خوردیم، باز کرم می‌ریختیم واسه معلما. شاید باورت نشه، یه بار یکی از بچه‌ها ته کلاس شلوارشو درآورد و رید. بو کل کلاس رو برداشت، معلم همه رو کشید بیرون. آی می‌خندیدیم. :D

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
تو مدرسه‌های معمولی، تعداد بچه‌های شلوغ‌کار که ته کلاس می‌شینن کمه. ولی تو مدرسه‌ی ما، همه‌ی بچه‌ها از دم تخم جن بودن. از اینایی که تازه از دهات و کوه و کمر مهاجرت کردن و دیوار راست رو می‌رفتن بالا.
تنها راه کنترل ما، کتک خوردن بود از نظر معلمای شریف. :D

بعضی وقتا سر صف، یکی رو فلک می‌کردن. کف پاشو لخت می‌کردن، می‌خوابوندنش، پاش رو از بالا آویزون می‌کردن، می‌زدنا. آی می‌زدن.

موهامونو به زور تو خود مدرسه کچل می‌کردن. اصلاً حیاط مدرسه وضعی بود. یه گله بچه‌ی کچل که دارن می‌زنن تو سر و کله‌ی هم.

خوش می‌گذشت. تازه من خوب‌شون بودم، حواسم به نمره و درسم هم بود. خیلی رفوزه‌ای و تجدیدی هم داشتیم. درس نمی‌خوندن که.

با وجود این‌که انقد کتک می‌خوردیم، باز کرم می‌ریختیم واسه معلما. شاید باورت نشه، یه بار یکی از بچه‌ها ته کلاس شلوارشو درآورد و رید. بو کل کلاس رو برداشت، معلم همه رو کشید بیرون. آی می‌خندیدیم. :D
:|

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,021
معلم های وحشی و تروریست که ما داشتیم رو مقایسه کنید با این معلم
زمان ما که مدرسه بودیم طرف مثل شکنجه گر القاعده با کابل همه رو میزد ، اسمشو میزاشتن معلم ، فرهنگی ، فرهنگیان! :mad:
با فرهنگش این بود بقیه دیگه چی باشن
تو مدرسه میزدنتون؟ مگه میشه
ما نه شخم داشتیم نه هیکل
اونا هم تا میخوردیم میزدن و با کابل شکنجه میکردن
ریشه مشکلات خانواده هست مگرنه کدوم سوادی مدرسه یاد میده؟ چطور یاد میگیری تو جامعه چه شغلی و پولی داشته باشی؟ مدرسه چه فایده ای داشت؟
بنیاد خانواده را هدف بگیرید و دیگر هیچ
از بچگی بین نر ها بودیم تا الان . حالم از هر چی اجتماعه بهم میخوره . اولین و بزرگترین دشمن خود خانواده هست مگرنه دولت کسی رو نمیگیره ببره پادگان ، مدرسه و دانشگاه و سربازی که یک درصد هم فایده ای تو این زندگی ندارن بجز اتلاف عمر گران مایه

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
يكى از فاميلاى ما دبير راهنمايى بوده البته عقده اى نيست ولى گويا در موارد خاص دست بزن داشته حالا يه جورى از خاطراتش تعريف ميكنه

انگار والدين بچه ها و خود بچه ها خيلى هم ازش ممنونند بابت كتكا! o_O ولى وجدانا نميدونم معرفت بچه ها ست يا چى هر جا ميره كارشو راه ميندازن كليم تحلويش ميگيرند:rolleyes:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
معلم های وحشی و تروریست که ما داشتیم رو مقایسه کنید با این معلم

ما نه شخم داشتیم نه هیکل
اونا هم تا میخوردیم میزدن و با کابل شکنجه میکردن

ریشه مشکلات خانواده هست مگرنه کدوم سوادی مدرسه یاد میده؟ چطور یاد میگیری تو جامعه چه شغلی و پولی داشته باشی؟ مدرسه چه فایده ای داشت؟
شما دیگه کی هستید
من یادمه یه سری کتک خوردم چیزی نگفتم چون از این سیگارتا انداختیم زیر پای معلم
ولی دفعه بعد که سر درس کتک خورم ناراحت بودم بابام فهمید اومده بود مدرسه به معلم گفت یا جلوی همه بچه ها میگی غلط کردم یا ازت شکایت میکنم پوستتو میکنم
دیگه یادم نیست تو اون حدود نیم ساعتی که بردنش تو دفتر ناظم و مدیر بهش گفته بودن طرف موجیه کم داره ببخشش بابای منم بیخیال شده بود

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
شما دیگه کی هستید
من یادمه یه سری کتک خوردم چیزی نگفتم چون از این سیگارتا انداختیم زیر پای معلم
ولی دفعه بعد که سر درس کتک خورم ناراحت بودم بابام فهمید اومده بود مدرسه به معلم گفت یا جلوی همه بچه ها میگی غلط کردم یا ازت شکایت میکنم پوستتو میکنم
دیگه یادم نیست تو اون حدود نیم ساعتی که بردنش تو دفتر ناظم و مدیر بهش گفته بودن طرف موجیه کم داره ببخشش بابای منم بیخیال شده بود
مدرسه تون دولتى بود؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
مدرسه تون دولتى بود؟
آره کلا دولتی خوندم چون مادرم میگفت غیر انتفایی ضعیف میکنه
مگه فرقم دارن؟ مدرسه هیچ معلمی اجازه نداره حتی سر بچه داد بزنه البته میدونم فکر کنم قدیم رسم بوده میزدن بچه هارو

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
مگه فرقم دارن؟ مدرسه هیچ معلمی اجازه نداره حتی سر بچه داد بزنه البته میدونم فکر کنم قدیم رسم بوده میزدن بچه هارو
قديم رو نميدونم ولى همين چند سال پيش بچه دبستانى زده تو گوش معلمشون و مدرسه هم عين خيالش نبود معلم هم يه خانم معلم ريلكس و خوش اخلاق (غيرانتفاعيا، معلما كتك ميخورن)

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
ناظم و معلم ما یه شلنگ گاز داشتن تو شیلنگ ساچمه بود شیلنگ حدودا 3-2کیلو میشد در مجموع . کل مدرسه فقط یه نفر بلد بود قران بخونه اونم من بودم ب همین دلیل هروقت حال میکردم میرفتم ب موهام گیر نمیدادن هرغلطی هم میکردم نمیزدن مارو حکم یه عاخوند با هاله ای از نور اطرافم رو داشتم :D در مجموع سال نهایت 3ماه مدرسه میرفتم اونم نه کاملا:دی هدفم از مدرسه کلا تقلب رسوندن به همکلاسی ها بود . البته بعضی جاها مجبور بودیم ب دلایلی:دی هیچوقتم کنسول رو ول نمیکردیم وقت رو پای درس و دهقان فداکار و اینا سسشعرا هدر بدیم:دی یه حسی از همون اول میگفت دادن دستمون

شیلنگ or شلنگ:دی

هنوزم نمیدونم چه لزومی داره سر صف زیربرف و بارون باید قرآن بخونن وقتی هیچکسی نه معنی نه مفهوم رو میفهمه بفهمه که بماله ب کجاش مفهوم رو:D

مدرسه های حال حاضر هم در همون حد بی فایده و ب درد نخورـه نمیدونم چرا دانش آموزای الان اینقدر جدی میگیرن مدرسه رو:/ البته ب خاطر جو ها و رقابتهای کاذبی ک ایجاد میکنن بچه رو میدن دستش عملا:/ سالی 20تومن هم پول مدرسه میدن ب 4تا خانم جلسه ای. نوش جوونشون از حماقت ننه بابا جماعت که عموما دهه 60یی هستن پول مفت در میارن انرجی ـه بچه هم تو مدرسه کاملا تموم میشه تو خونه فقط یک بچه ی از پا افتاده ست همونی ک ننه بابا میخاد . حالا این وسط یکمم خرج چشم پزشک و روانپزشک میکنن ب خاطر حجوم بچه ب همچین دیوونه خونه هایی ب اسم مدرسه:D

از کارتن ها و برنامه هایی که پای ماهپایه میدیدم خیلی چیزای بیشتر از مدرسه یاد میگرفتیم .الان که اینترتر هم هست عملا مدرسه های عقب مونده ی ما به به درد هیچ بَشر نمیخوره

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
میلاد تو خودتو درگیر نکن شما بچه مایه ها این چیزارو درک نمیکنید

ناظم و معلم ما یه شلنگ گاز داشتن تو شیلنگ ساچمه بود شیلنگ حدودا 3-2کیلو میشد در مجموع . کل مدرسه فقط یه نفر بلد بود قران بخونه اونم من بودم ب همین دلیل هروقت حال میکردم میرفتم ب موهام گیر نمیدادن هرغلطی هم میکردم نمیزدن مارو حکم یه عاخوند با هاله ای از نور اطرافم رو داشتم :D در مجموع سال نهایت 3ماه مدرسه میرفتم اونم نه کاملا:دی هدفم از مدرسه کلا تقلب رسوندن به همکلاسی ها بود . البته بعضی جاها مجبور بودیم ب دلایلی:دی هیچوقتم کنسول رو ول نمیکردیم وقت رو پای درس و دهقان فداکار و اینا سسشعرا هدر بدیم:دی یه حسی از همون اول میگفت دادن دستمون

شیلنگ or شلنگ:دی

هنوزم نمیدونم چه لزومی داره سر صف زیربرف و بارون باید قرآن بخونن وقتی هیچکسی نه معنی نه مفهوم رو میفهمه بفهمه که بماله ب کجاش مفهوم رو:D

مدرسه های حال حاضر هم در همون حد بی فایده و ب درد نخورـه نمیدونم چرا دانش آموزای الان اینقدر جدی میگیرن مدرسه رو:/ البته ب خاطر جو ها و رقابتهای کاذبی ک ایجاد میکنن بچه رو میدن دستش عملا:/ سالی 20تومن هم پول مدرسه میدن ب 4تا خانم جلسه ای. نوش جوونشون از حماقت ننه بابا جماعت که عموما دهه 60یی هستن پول مفت در میارن انرجی ـه بچه هم تو مدرسه کاملا تموم میشه تو خونه فقط یک بچه ی از پا افتاده ست همونی ک ننه بابا میخاد . حالا این وسط یکمم خرج چشم پزشک و روانپزشک میکنن ب خاطر حجوم بچه ب همچین دیوونه خونه هایی ب اسم مدرسه:D

از کارتن ها و برنامه هایی که پای ماهپایه میدیدم خیلی چیزای بیشتر از مدرسه یاد میگرفتیم .الان که اینترتر هم هست عملا مدرسه های عقب مونده ی ما به به درد هیچ بَشر نمیخوره

چیزای باحالی گفتید ولی همه اینا به کنار فقد اون خودکار گذاشتن لای انشگت

هنوز که هنوزه یادم میاد انگشتام درد میگیره : ))))

مخصوصا یه سری نزدیک 4 شنبه سوری بود اکلیل سورنج برده بودیم تو حیاط داشتیم درست میکردیم هر 4 تامونو بردن تو دفتر نمیدونم چه علاقه ای به خودکار گذاشتن لای انگشت داشت

یکی از معلما تو دانشگا هم بود همیشه میترسوندیمش میگفتیم اینجا دیگه مدرسه نیس ببین کجا میخوایم خفتت کنیم جای خودکار لای انگشتت خودکارو کنیم جای دیگت : ))) بنده خدا همیشه ترس داشت تو وجودش :دی

هههعی یادش بخیر ...

F B I

Registered User
لایک‌ها
885

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
چقدر خوفناک بود این. می شا*یدیم تو خودمون تا تموم بشه! کلا یکی از تکنیک های برتر روانی کردن این دهه همین کارتون بود *.
من فقط بخاطر همون دختر مو طلاییه تحملش می کردم
k06099.gif

* = همه کارتون های اون دهه روی اصول خاصی بود بنظر من که بش*اشه به دهه ما. از کارتون هایی مثل هاچ زنبور عسل که دنبال مادر میگشت تا پینوکیو که دنبال پدر میگشت! حتی سندباد بخاطر شباهت ظاهریش به "ه. ر." (که میخواست سمتی بشه منتهاش مرد)
h01120.gif

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
چقدر خوفناک بود این. می شا*یدیم تو خودمون تا تموم بشه! کلا یکی از تکنیک های برتر روانی کردن این دهه همین کارتون بود *.
k06099.gif

* = همه کارتون های اون دهه روی اصول خاصی بود بنظر من که بش*اشه به دهه ما. از کارتون هایی مثل هاچ زنبور عسل که دنبال مادر میگشت تا پینوکیو که دنبال پدر میگشت! حتی سندباد بخاطر شباهت ظاهریش به "ه. ر." (که میخواست سمتی بشه منتهاش مرد)
h01120.gif
اینو هم دم به دیقه پخش میکردن :
przyj aciel wes olego di abla

وضع شخمناکی بود

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
k06099.gif

h01120.gif
ه.ر كيه؟

پ ن: ايول زمزمه ى گلاگن ! چقدر دنبالش بودم. من اينو ميديدم هيچيم ازش سر درنمياوردم خدا رحمم كرده اگه ترسناك بوده...:D

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
زمزمه گلاکن رو با تلویزیون سیاه سفید میدیدم کسی تلویزیون رنگی نداشت
فکرش رو بکنید تصور هی زوم میشد روی نقاشی که چشماش از حدقه بیرون زده بود ما هم طفلی بیش نبودیم و از اون بدتر پدر و مادر های سادیسمی بودن که با کابل و شلنگ و کمربند از خجالتمون در می اومدن
نمی دونم چی فکر میکردن و چرا ما ها رو آدم بزرگ میدونستند در حالی که بچه بودیم و سنی نداشتیم
از بچه هاشون انتظار داشتن برن کار توی سن خردسالی و خرج توله کشی پدر و مادرشون رو بدن
کار کردن خر و خوردن و تولید مثل یابو
از این بدتر مدرسه بود که معلمها کلاَ از امین اباد فرار کرده بودن و تماماً مشکلات روانی داشتن که باید با زنجیر در امین اباد بستری میشدن
مدرسه هزار با از گوانتانامو بدتر بود
اون مردک قاتل ( نجفی ) هم **** اموزشی رو تغیر داد و شد **** جدید و باید توی سه ماه کتاب ها رو میخوندید در حالی که فقط چند هفته صرف انتخاب واحد میشد
نمیدونم این همه خریت **** برای چی بوده
من امتحان نهایی فیزیک 3 رو در برگه گرفتم 9 و در کلاس هم بالاترین نمره بودم اما این درس رو افتادم چون معلم دیوث میان ترم رو داده بود 25 صدم شده بودم 9/25 و با وجود بهترین نمره کلاس این درس رو افتادم
طرف در برگه گرفته بود 5 چون به معلم پول داده بود میان ترمش رو داده بود 5 و کلاً شده بود 10
فقط اون پدر سخته هایی که این زمزمه گلاکن و امثال اینها رو میرفتن میخریدن چه فکری میکردن البته دوبله عالی اقای افشاریه جای خودش
اما این طور برنامه ها رو کیا میخریدن و کیا مجوز پخش میدادن

بالا