برگزیده های پرشین تولز

ده تا دامین قشنگ آی آر

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
چه جالبه دامنه های رزرو شده رو بعضی ها میفروشند به دیگران.
کار جالبیه
موفق باشید

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
ببین برادر Ar!man تقصیر خودت بود این بحث رو شروع کردی !

تو پست دوم فقط یه سوال کردم که جوابش بله یا خیر بود ولی چون بحث تجربه و افت بودن و غیره رو اوردی دوستان اینجا ناراحت شدند.

پ.ن : بهترین راه اینه یه هفته صبر کنید و دامین ها رو توی لیست آزاد ببینیم

usefee

Registered User
لایک‌ها
2

تو پست دوم فقط یه سوال کردم که جوابش بله یا خیر بود ولی چون بحث تجربه و افت بودن و غیره رو اوردی دوستان اینجا ناراحت شدند.

حميد جان سوالات هميشه اينقدر جنجاليه ؟ :دي
يه راه ديگه هم داره و اونم اينكه فعلا پا به پاي 1eng تاپيك رو دنبال كني تا ببيني بالاخره چيكار ميكنه!

پ.ن.1 : عجب تاپيكي شدند اين دوتا!
پ.ن.2 : خوش به حال صاحب تاپيك ، تاپيكش يه روزه كلا بالاست و پايين نيومده :دي

Ar!man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

نه عزیز دلم. راه بهتر داره و خیلی راحت... بحث توی 2buy.ir ادامه پیدا کرده دیگه اینجا در مورد این مطلب ننویس.

برای 1eng راهش رو فرستادم. قراره بررسی کنه .اگه متوجه نشه به همتون میگم.:lol:

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
حميد جان سوالات هميشه اينقدر جنجاليه ؟ :دي
يه راه ديگه هم داره و اونم اينكه فعلا پا به پاي 1eng تاپيك رو دنبال كني تا ببيني بالاخره چيكار ميكنه!

پ.ن.1 : عجب تاپيكي شدند اين دوتا!
پ.ن.2 : خوش به حال صاحب تاپيك ، تاپيكش يه روزه كلا بالاست و پايين نيومده :دي

اخه اون دفعه هم سر تاپیک الیاسین یه سوال کردم که جوابش بله یا خیر بود :lol: ولی نمیدونم چرا یهو 5 صفحه شد اون تاپیک :D

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
ضمن عذرخواهي و تشكر توامان از تمام كساني كه توي اين تاپيك پست دادند و يا اين تاپيك رو مشاهده كردند .
هدف بنده و ساير دوستان (تا اونجايي كه من شناخت دارم) خداي نكرده تخريب فرد يا شخصيت خاصي نبوده و تمام اين حواشي و جنجالهاي پيش اومده به دليل اثبات اين نكته بوده كه متاسفانه در حال حاضر امكان تشخيص قطعي دامنه هاي رزرو شده و يا ثبت شده در آي آر نيك وجود نداره . اميدوارم ساير دوستاني كه بعدها اين تاپيك رو مشاهده ميكنن از مطالب مندرج در اون برداشت غلطي نداشته باشن خداي نكرده . . .
خدمت كاربر و دوست عزيز Ar!man هم بايد از اينكه پرشين تولز رو به عنوان پاتوق اينترنتي خودشون انتخاب كردند تبريك بگم و ورودش رو به جمع فعالين انجمن خريد و فروش دامنه هاي اينترنتي ، خوش آمد . اميدوارم كه اين تصميم رو نداشته باشين كه از اينجا بري :)دي) تمام اين صحبتها به دليل عرض تبريك به شما بوده و دوستان خواستن يجوري مهمون نوازي كنن كه تا عمر دارين پرشين تولز و كاربراش رو فراموش نكنين . :دي - فقط توصيه اي كه برادرانه خدمتتون دارم اينه كه سعي كنين در لحن صحبت و صراحت بيانتون تجديد نظر بفرمايين تا موجبات آزردگي كسي فراهم نشه . مرسي
اگر هم طي اين پست ها ، فردي يا افرادي از دست بنده يا باقي دوستان رنجيده خاطر شدن ، بنده هم از عوض همه عذرخواهي ميكنم (گذاشتم تو آب نمك تا الان ازش استفاده كنم!!!) و هم اميدوارم كه همه بتونيم در كنار هم در اعتلاي سطح علمي و فرهنگي و . . . كشورمون نقش داشته باشيم .

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست ، هر كسي نغمه خود خواند و از صحنه رود ، صحنه پيوسته به جاست ،
خرم آن نغمه كه مردم بسپارند به ياد . . .

بالا