ده قانون زندگي هر انسان

شروع موضوع توسط ROOZBEH33 ‏1 آگوست 2010 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. ROOZBEH33

  ROOZBEH33 مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏3 ژانویه 2005
  نوشته ها:
  928
  تشکر شده:
  355
  محل سکونت:
  Sacramento, CA
  اين قوانين رو از اين سايت خدمتتون ارائه ميدم : http://www.bluinc.com/free/human10.htm

  1- شما يک بدن دريافت مي کنيد. ممکن است از آن خوشتان بيايد يا خير، اما مطمئنا اين بدن براش شماست و مي توانيد آن را براي کل دوره در اختيار داشته باشيد.

  2- شما درس هايي خواهيد آموخت. شما در يک مدرسه شبانه روزي به اسم " زندگي " ثبت نام شده ايد.

  3- اشتباهي وجود ندارد، تنها درس ها هستند که وجود دارند. رشد يک فرايند سعي و خطا و آزمايش است. تجربياتي که با "شکست " مواجه شده اند به همان اندازه تجربياتي که نهايتا " کار مي کنند " مهم هستند.

  4- درس ها تا زماني که آنها را خوب فرابگيريد تکرار مي شوند. يک درس به فرم هاي مختلفي براي شما ارائه مي شود تا زماني که کاملا آن را فرا بگيريد. هنگامي که آن را فرا گرفتيد مي توانيد به درس بعدي برويد.

  5- آموختن درس ها تمام نمي شود. هيچ مرحله اي از زندگي نيست که درس مخصوص به خود نداشته باشد. اگر زنده هستيد، بدين معني است که هنوز درس هايي براي ياد گرفتن وجود دارند.

  6- هيچ جايي بهتر از جايي که هستيد وجود ندارد. وقتي که به موقعيتي که دلتان مي خواست برسيد رسيده باشد، مطمئنا جاي ديگري را آرزو خواهيد کرد که به آن برسيد.

  7- افراد ديگر به سادگي آينه شما هستند. شما نمي توانيد چيزي راجع به افراد ديگر را دوست بداريد يا از آن متنفر باشيد مگر اينکه آن مورد نشان دهنده موردي باشد که شما راجع به خودتان آن را دوست داريد يا از آن متنفر هستيد.

  8- آنچه شما از زندگي خود مي سازيد بسته به خودتان است. شما تمامي ابزارها و منابعي که لازم داريد را در اختيار داريد. انتخاب اينکه با اين ابزارها چه مي کنيد بسته به خودتان است.

  9- پاسخ شما در درون شما نهفته است. پاسخ به سوالات زندگي درون شما نهفته است. شما تنها به نگريستن، گوش فرادادن و اطمينان کردن احتياج داريد.

  10- شما تمام اين موارد را فراموش خواهيد کرد.
   
 2. jujushow

  jujushow Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏27 آپریل 2007
  نوشته ها:
  2,353
  تشکر شده:
  1,103
  جالب بود . ممنون
   
 3. paria20top

  paria20top کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏2 ژانویه 2010
  نوشته ها:
  31
  تشکر شده:
  0
  عالی بود مرسی
   
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak همکاری در فروش