برگزیده های پرشین تولز

دوتا سوال درباره راه اندازی سایت بین المللی (کمک)

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
میخام یه سایت بین المللی بزنم دوتا سوال دارم لطفا کمک کنین

1.هزینه هاش برام چقد درمیاد ؟(طراحی سایتم باید بدم یکی دیگه خودم بلد نیستم)

2.تو ایران برای اعتماد به سایت نماد اعتماد الکتریکی هست تو سایتای بین المللی برای اعتماد چه نشونی هست؟

دوستان لطفا کمک کنین;)

baharestan1363

Registered User
لایک‌ها
91
میخام یه سایت بین المللی بزنم دوتا سوال دارم لطفا کمک کنین

1.هزینه هاش برام چقد درمیاد ؟(طراحی سایتم باید بدم یکی دیگه خودم بلد نیستم)

2.تو ایران برای اعتماد به سایت نماد اعتماد الکتریکی هست تو سایتای بین المللی برای اعتماد چه نشونی هست؟

دوستان لطفا کمک کنین;)
خوب دوست عزیز شما که نگفتین چه سایتی میخواین بزنین تا ما بتونیم هزینه حدودی رو هم که شده براتون بگیم
اول باید بگین مثلا فروشگاه میخوام بزنم تا با توجه به ملزومات کار بشه گفت چقدر هزینه لازمه
برای اعتماد هم فقط باید خودتون با مشتری ها صادق باشین و خدمات محشر ارائه کنین
اونجوری خودشون میرن تو فروم ها هم در موردتون صحبت میکنن و هم به دیگران پیشنهادتون میدن
تو ایرانم چون دروغ زیاده اومدن این سیستمو گذاشتن تا زحمت خودشون کم بشه ولی در خیلی کشورها مردم هم تو نت و هم بیرون نت اخلاقیات رو رعایت میکنن و میبینیم که چطور سایتهاشون سریع اوج میگیره و موفق میشن

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
فروشگاه فایل های با ارزش

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244

Hossein_Gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام، برای اینکه سایت بین المللی داشته باشید باید به خیلی نکات ریز و درشت دقت بکنید.
من در حوزه فعالیت خودم عرض می کنم در طراحی و پیاده سازی صفحات وبتون باید تکنولوژی و کامپوننت های مورد استفاده و لایسنس های قانونی لازم رو توسعه دهندتون باید رعایت کنه. لازمه عرض کنم ساختار سایت باید این امکان رو به خریدار بده تا اگر مشکلی براش پیش اومد بتونه پشتیبانی لازمو دریافت کنه.
درمورد نماد الکترونیکی بیشتر گواهینامه های مربوط به پرداخت امن هست (SSL)و اینکه از درگاه های مختلف پشتیبانی بکنید و مورد بعدی هم میشه به تضمین خرید یا همون بازگشت وجه اشاره کرد. البته Trust Commerce و امثال اینها هم هستند که باز مربوط به مسائل مالی هست.
موفق باشید.
برای ارتباط بیشتر :)
Hosseingh.ir

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
کسی خبر نداره حدودا چقدر در میاد

بالا