• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دوجین | قطب فروش اینترنتی در دست ساخت...

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
من شک دارم از adsl 256و مرورگر کروم استفاده کنین؟!
این ینی دوس داری با روش و ادبیاتِ خودت جوابتو بدم. مشکلی نیس
collapse_40b_collapsed.png

chrome & adsl واسه تو شاید خیلی چیز خفن و غیر متعارفی باشه. همچین مساله ی غیر قابل باوری نیس. البته تقصیر خودت نیس. خب ندیدی تا حالا. عب نداره

چون سایت تقریبا بهینه بوده و از تکنیکهای css3برای نمایش فونت ها استفاده می شود.
پیشنهاد می کنم بروزبودن مرورگر خودتون رو باز هم چک کنید
همون که گفتم. جو گیر هستی و خودشیفته. فک میکنی کاری که مالِ شماس دیگه هیچ عیب و ایرادی نداره.
اوکی. راحت باش. همینه که تو میگی

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
این ینی دوس داری با روش و ادبیاتِ خودت جوابتو بدم. مشکلی نیس

chrome & adsl واسه تو شاید خیلی چیز خفن و غیر متعارفی باشه. همچین مساله ی غیر قابل باوری نیس. البته تقصیر خودت نیس. خب ندیدی تا حالا. عب نداره

همون که گفتم. جو گیر هستی و خودشیفته. فک میکنی کاری که مالِ شماس دیگه هیچ عیب و ایرادی نداره.
اوکی. راحت باش. همینه که تو میگی

دوست من شما چرا اینطوری هستین؟
تعجب می کنم از نحوه پست دادن و حرف زدن شما
من تایپیک زدم اطلاع رسانی کنم،تایپیک نزدم بحث کنم با شما
هرچی شما می گید درسته
خواهشا دیگه پست ندید

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
دوست من شما چرا اینطوری هستین؟
تعجب می کنم از نحوه پست دادن و حرف زدن شما
اتفاقا منم داشتم به این فکر میکردم که چرا وقتی به یه طراح میگی فونتات درست نیست، به جای اینکه بره مشکلشو حل کنه جواب میده "مشکل از اینترنتِ ذغالیته"

یا چرا وقتی میگیم لوگو مشکل داره ، جواب میده "هدفِ تو کوبیدنِ تاپیکه"

من موندم شما که ظرفیتِ انتقاد نداری واسه چی از ملّت نظر میخوای؟

یه دوستی بود وقتی طرح میزد ، میگفت نظرِ "مثبتت" چیه :lol: شما منو یاد اون میندازی. دوس داری فقط تعریف کنیم. اگه کسی ایرادات و اشکالاتتو بگه بر میخوره بهت

خواهشا دیگه پست ندید
باشه ولی باز فکراتو بکن اگه پشیمون شدی یه pm بده، دوباره میام گفتمان میکنیم
یا اصن قرار میذاریم همدیگه رو بزنیم
10i8gfa.gif

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
دوست خوبم
شما اولی پستت رو بخون:
در مورد فونت های قلبمه و درشت و بیریختی که توی صفحه ی آغازینِ سایتتون هست نظر بدیم؟ یا در مورد اون لوگوی بچه گانه
شما اومدی داری مسخره می کنی،به این نمیگن انتقاد به این میگن کوبیدن
باید بجای مسخره کردن لوگو اشکالات لوگو رو میگفتی
باید بجای مسخره کردن فونت ها عدم سازگاری اون با مرورگروتون رو میگفتین

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
دوست خوبم
شما اولی پستت رو بخون:
در مورد فونت های قلبمه و درشت و بیریختی که توی صفحه ی آغازینِ سایتتون هست نظر بدیم؟ یا در مورد اون لوگوی بچه گانه
شما اومدی داری مسخره می کنی،به این نمیگن انتقاد به این میگن کوبیدن
شما باز هم نمیخوای اشتباهتو بپذیری. در ادامه عرض میکنم

باید بجای مسخره کردن لوگو اشکالات لوگو رو میگفتی
باید بجای مسخره کردن فونت ها عدم سازگاری اون با مرورگروتون رو میگفتین
نمیدونستم سایت در مرورگرهای دیگه با فونتِ دیگه ای نمایش داده میشه که بخوام بگم با مرورگر من ناسازگاره.

من بر اساس طرح و فونتی که دیدم نظر دادم و واژه هایی بهتر از « قلبمه ، بی ریخت و بچه گانه » برای بیان نظرم نیافتم.

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
آیا قبول دارید قضاوت عجولانه کردید یا خیر؟!
بدون توجه به اینکه سایت با برخی نسخه های کروم+اوپرا+IE +7+فایرفاکس +8 سازگار است ، مستقیما متهم کردید
بازهم از شما به خاطر انتقادتون متشکرم و سعی می کنم مشکلات رو برطرف کنم

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
دوستانی که از مرورگر اکسپلورر استفاده میکنن،اگر مشکلی در صفحه می بینند گزارش دهند

aliweb.ir

Registered User
لایک‌ها
10
سلام ، خسته نباشید.

امیدوارم کار رو با موفقیت جلو ببرید و به جاهای خوبی برسید . البته کار واقعا الان در مقطعی نیست که بشه نظر خاصی داد با توجه به اینکه توضیح خاصی هم ارائه ندادید. اما در مورد همین تک صفحه :

1- با لوگو خیلی حال نکردم ، البته همیشه دیزاین یک وبسایت بارها و بارها تغییر میکنه و اصلاح میشه ، ولی به خاطر همین این رو الان میگم تا یه تچدید نظری در موردش بکنید.
2- با مرورگر من که کروم و ورژن 22 هست هم سازگار نیست. برای سازگاری فونت های ایمپورت شده با مرورگرهای مختلف باید از یه تکنیک خاص استفاده کنید که نسبتا معروفه و در سایت های فارسی هم با یک جست و جوی ساده میتونید پیداش کنید.
3- ایجاد لانچ پیج و در جریان قرار دادن سایرین از پیشرفت پروژه یه ایده تبلیغاتیه خوبه . اما به شرطی که حتما ایجاد انگیزش بشه (مخصوصا اگر به دنبال این هستید که کاربرا ترغیب شن و ایمیل و شمارشون رو وارد کنن). با این اطلاعات خیلی محدودی که شما فراهم کردید ، بعید میدونم این اتفاق بیفته.

موفق باشید

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
مشکل سایت با مروگر های اکسپلورر و کروم حل شد و حم سایت 1/4 شد
در صورت بروز مشکل لطفا گزارش دهید

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
وقتی صفحه کامینگ سون این همه مشکل داشت برای طراحی اصلی چه تدبیری دارید ؟
میشه بگید طراحتون کی هست ؟
در مورد سایتتون که عرضه مستقیم محصول هست میدونید که سایت های معتبر زیادی هستن که الان جا افتاده هستن شما بگید چه برنامه جدید براش دارید یا اصلا برنامه خاصی دارید یا خیر.
شما باید از این جهت روی کاربران کار کنید و توضیحات ویژه بدید نه صرفا یک تاپیک خالی که آدرس سایتی رو نشون بدید که کاربر اصلا نمیدونه طرح و برنامش چیه و مسلمه که زیاد رقبت به ثبت اطلاعات نشون نمیده.

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
وقتی صفحه کامینگ سون این همه مشکل داشت برای طراحی اصلی چه تدبیری دارید ؟
میشه بگید طراحتون کی هست ؟
در مورد سایتتون که عرضه مستقیم محصول هست میدونید که سایت های معتبر زیادی هستن که الان جا افتاده هستن شما بگید چه برنامه جدید براش دارید یا اصلا برنامه خاصی دارید یا خیر.
شما باید از این جهت روی کاربران کار کنید و توضیحات ویژه بدید نه صرفا یک تاپیک خالی که آدرس سایتی رو نشون بدید که کاربر اصلا نمیدونه طرح و برنامش چیه و مسلمه که زیاد رقبت به ثبت اطلاعات نشون نمیده.
بله ممنون
طراحی اصلی ، دست دوستان طراح و متخصص بود و بنده این صفحرو خودم با دانسته های اندک و محدودم نوشتم و برای رفع مشکل به دوستان متخصص و طراح تیم ارجاع دادم که خوشبختانه مشکل حل شد
طراح سایت ما،تیم اجرایی خودمون هست یعنی خودمون مستقیم بکار گرفتیم
بله،سایت های بسیاری هستند که رقابت با اون ها بسیار مشکل است ولی انجام نشدنی نیست
سعی داریم تا با ارائه ی خدمات بهتر و متنوع تر،محیط خریدی زیباتر،محصولات متنوع تر،پشتیبانی بهتر،امنیتی بیشتر،سایتی قدرتمند تر،روش های پرداخت بیشتر،ارائه ی تخفیف های مناسب ترو... بتوانیم موجی از خریداران را جذب کنیم
ما از سیستمی استفاده می کنیم که 2 یا 3 فروشگاه اینترنتی بزرگ در حال استفاده از اون ها هستند

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
بله ممنون
طراحی اصلی ، دست دوستان طراح و متخصص بود و بنده این صفحرو خودم با دانسته های اندک و محدودم نوشتم و برای رفع مشکل به دوستان متخصص و طراح تیم ارجاع دادم که خوشبختانه مشکل حل شد
طراح سایت ما،تیم اجرایی خودمون هست یعنی خودمون مستقیم بکار گرفتیم
بله،سایت های بسیاری هستند که رقابت با اون ها بسیار مشکل است ولی انجام نشدنی نیست
سعی داریم تا با ارائه ی خدمات بهتر و متنوع تر،محیط خریدی زیباتر،محصولات متنوع تر،پشتیبانی بهتر،امنیتی بیشتر،سایتی قدرتمند تر،روش های پرداخت بیشتر،ارائه ی تخفیف های مناسب ترو... بتوانیم موجی از خریداران را جذب کنیم
ما از سیستمی استفاده می کنیم که 2 یا 3 فروشگاه اینترنتی بزرگ در حال استفاده از اون ها هستند

پس منتظر افتتاح هستیم تا اون موقع بهتر میشه نظر داد.

ali_rayx

Registered User
لایک‌ها
5
بروزرسانی انجام شد
مژده ای داریم به کسانی که در سایت عضو بشن

mahdi.n

Registered User
لایک‌ها
11
مشکل فونت تو سافاری ایپد وجود داره احتمالا تو مک هم همینه باید چک کنم

Sent from my iPad using Tapatalk HD