برگزیده های پرشین تولز

دوربين ديجيتال ارزون

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوربين ديجيتال با قيمت:

1ـ 30 تا 40 هزار تومان
2- 120 تا140 هزار تومن

چي پيشنهاد مي كنين؟ دوربين پيشنهادي تون چه ويژگي هايي داره؟

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اولي رو واسه يه بچه 13 ساله مي خوام و دومي رو واسه كسي كه مي خواد از كارهاش عكس بگيره. (يعني لازم نيست تو اندازه بزرگ چاپ كنه) خودش مي خواد BENQ بخره. خوبه به نظر شما؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از buf :
اولي رو واسه يه بچه 13 ساله مي خوام و دومي رو واسه كسي كه مي خواد از كارهاش عكس بگيره. (يعني لازم نيست تو اندازه بزرگ چاپ كنه) خودش مي خواد BENQ بخره. خوبه به نظر شما؟

در مورد بنكيو در حال حاظر اطلاعاتي ندارم. اما تا اونجا كه يادم مياد ,ديده بودمش چيز به ظاهر تر و تميز بود. حالا شما تا كي ميخواي؟ عجله داري!؟

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه، زياد عجله ندارم. يه نفر از من پرسيد كه چطوره ، منم اينجا مطرح كردم. گفتم شايد كسي (از اين نوع دوربينا) استفاده كرده باشه يا آشنا باشه. چون نظر فروشنده با مصرف كننده يه كم فرق داره!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
با توجه به اينكه در فروم عكاسي هم مطرح كردين زود به جواب ميرسيد.
من هم اگر قيمت و مشخصات به دستم رسيد در اختيارتون قرار ميدم.

xoew

Registered User
لایک‌ها
5
براي دومي creative 3000z فكر كنم انتخاب خوبي باشه حسگر 3.2 مگاپيكسل از نوع CCD داره 3x زوم اپيتيكال ، در كيفيت تصاوير گرفته شده با فلاش و بدون فلاشش هم خوبه ؛ رم هم از نوع sd میخوره که تا 256 مگ هم قابل افزایشه ، با شارژر و 4 باطري مخصوص خود creative حدود 180-170 راحت مي توني بخري...يه مدل جديدتر هم زده 3200z كه به لحاظ قيافه شكيلتر و قشنگ تره و امكاناتش بهتر شده كه حدود 200-190 قیمتشه...تو این رنج قیمت فکر نکم دوربین با زوم اپتیکال و حسگر 3 مگاپیکسلی پیدا کنی در مجموع تو رنج دوربينهاي ارزون قيمت فكر كنم انتخاب خوبي باشه

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مرسي از توضيحات

بالا