برگزیده های پرشین تولز

دوربین نیکون 7900 را توصیه میکنید؟؟؟

Pejman22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان با توجه به ضعف این دوربین در فضاهای بسته و نور کم و خطاهای اتفاقی در فوکوس با توجه به قیمت 365 هزار تومن، توصیه میکنید من اونو بخرم.
در سطح این دوربین با 7.1 مگا پیکسل و قیمت حدود 360 هزار تومن دوربین بهتری هست؟؟

jfu87l.jpg

safire_behesht

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من هنوزدر حدی نیستم که بخوام توصیه یا اظهار نظری کنم اما قبل از اینکه اساتید راهنماییت کنند طبق چیز هایی که از خود همین اساتید یاد گرفتم یک سری نکات رو بگم ....:)
1- قیمت 7900 تا جایی که میدونم خیلی کمتر از اینه..(تو سایت shop.ir زده 305) بیرون هم میشه همین حدود یا کمی ارزان تر بسته به گارانتی پیدا کرد...
2- ظاهرا این دوربین تنظیمات دستی شاتر و دیاف رو نداره
در این محدوده میشه canon a620 رو خرید (حدود 20-30 تومان گرون تره) که این هم 7.1 mg هست و از بعضی جهات شبیه 7900 و بعضی جهات هم بهتر از اون هست مثل صفحه lcd چرخان...مصرف باطری کم ...
منم قبل از اینکه a620 رو بخوام 7900 رو میخواستم ;)

اینجا میتونی مقایسه این دو رو ببینی

http://www.dpreview.com/reviews/com...a620,nikon_cp7900&camuser=canon_a620&show=all

اینجا هم مرورCanon PowerShot A620 به زبان فارسی

http://www.akkasee.com/digitalcamera/archives/2005/12/canon_powershot_a620.php

موفق باشی

image001.jpg

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فوجی f10 را هم در نظر بگير تا ايزو 1600 داره و اونو بهترين انتخاب ساخته برای نور کم.
6 مگا پيکسل هست قيمتش هم همين حودوداست.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
خوب ميبنم که دوستان هم راهنمايي کردنو و خلاصه مارو شرمنده کردم . دوست عزيزم من با اينکه خودم نيکون دارم و از طرفداران پروپاقرص اين برند هستم اما تو اين برحه از زمان دوربينهاي کامپکتشو توصيه نميکنم چون تنظيمات کمي دارن و ظاهرا" همونطور که گفتي تو نور کم يکم ضعيف هستن . مدلهايي که من روشون تاکيد دارم کانن ا620 و نيکون اس 4 است که از نظر من ميتونن خيلي خوب و کارامد باشن . و البته رو دوربين نيکون اس 4 تاکيد بيشتري دارم چون از خانواده سويول حساب ميشه و اين خانواده مشهور هميشه جايگاه خوبي رو تو بازار داشتن از سال 1994 تا حالا . دوربينهاي فوجي خيلي پر امکانات هستن ولي متاسفانه داراي کيفيت لنز پايين و در نتيجه نويز فوقالعاده بالا هستن . هميشه تو فوکاس کردن کند و داراي رنگهاي ضعيفي هستن . خلاصه يه مقايسه بکن بين اون دو تا مدل که دادم خودم نتيجه اخر رو بگير .

Pejman22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی دوستان ممنون و متشکر ...

:blush: :)

canon_a620.gif

nikon_cp7900.gif

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من با اینکه از این مدل نیکون شدیدا خوشم میاد ولی اعتراف میکنم کانن 620 بهتره.

تنظیمات دستی کم چیزی نیست که بشه بیخیالش شد

بالا