برگزیده های پرشین تولز

دوربین ورزشی گوپرو (GoPro)

ellanorouzi

Registered User
تاریخ عضویت
23 ژانویه 2016
نوشته‌ها
230
لایک‌ها
28
سن
38
گوپرو در ماه آوریل از دوربین ویدئویی کروی خود یعنی Fusion 360 VR 5.2K رونمایی کرد. اگرچه خود دوربین هنوز برای خرید به بازار عرضه نشده است، اما شرکت با همکاری رسانه‌های بزرگ از آزمایش Fusion 360 VR برنامه‌ای تهیه کرده است. به گفته‌ی گوپرو این شرکت ها بر مبنای تجاربی که در زمینه‌ی داستان سرایی ۳۶۰ درجه داشته‌اند انتخاب شده اند.
GoPro.jpg

شرکت‌هایی از جمله Fox Sports، the NBA team Golden State Warriors، USA Today و Getty Images و همچنین سازمانها و افراد کمتر شناخته شده‌ای مانند AccuWeather، Digital Domain ، Legend 3D، Rapid VR، RYOT و بلاگر نویس سفر Louis Cole.
قطعا می‌توان فرض را بر این گذاشت که هدف از طراحی این برنامه‌ی آزمایشی نه تنها امتحان کردن قابلیت‌ها و عمکلرد‌های دوربین ورزشی جدید، بلکه افزایش آگاهی از این دروبین در میان عموم مردم قبل از عرضه به بازار نیز بوده است. گوپرو بدون شک امیدوار است فروش Fusion 360 بتواند، ضررهای ناشی از action camera معمولی را جبران کند.
در هر صورت، اگر هرکدام از شرکای گوپرو که در بالا ذکر شد را در رسانه های اجتماعی دیدید، آماده‌ی دیدن محتوای حرفه ای تر, ۳۶۰ درجه ای در میان مطالب آنها باشید. ویدئوی رژه‌ی قهرمانی Golden State Warriors که در زیر آمده، یکی از اولین ویدئوهای است که بیرون آمده است.


تهیه شده توسط فروشگاه پروشات
 
بالا