برگزیده های پرشین تولز

دوره آیلتس در آموزشگاه زبان انگلیسی - تغییرات آزمون

mojtaba_br

Registered User
تاریخ عضویت
15 نوامبر 2015
نوشته‌ها
172
لایک‌ها
7
سن
29
دوره آیلتس در آموزشگاه زبان انگلیسی - تغییرات آزمون IELTS
یکی از نکات مهم و حایز اهمیت برای شرکت کنندگان و داوطلبین آزمون IELTS آگاهی از تغییرات آزمون IELTS می باشد که در این بخش از سری مطالب دوره آیلتس (دوره ielts) و کلاس آیلتس (کلاس ielts) در آموزشگاه زبان انگلیسی به بیان برخی از این تغییرات می پردازد.

همان طور که می دانید نمره آزمون IELTS شامل نمره حاصل از ۴ مهارت Reading ، Writing ، Speaking و Listening می باشد.

%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-IELTS-300x129.png

تغییرات آزمون IELTS

تغییران آزمون IELTS – بخش اول
بهتر است که بدانید در آزمون IELTS ، در بخش Listening و Reading می تواند شامل بارم ۰٫۵ نیز باشد در حالیکه این اتفاق در مورد بخش Writing و Speaking نمی افتد بطوری که شما ممکن است نمره ای مانند ۶٫۵ یا ۷٫۵ را در بخش Reading و Listening این آزمون دریافت کنید ولی در بخش Speaking و Writing تنها ممکن است به شکل نمرات کامل مانند ۷ ، ۶ , و از این قبیل به چشم بخورد. اما از ماه جولای سال ۲۰۰۷ ، طبق اطلاعیه سایت www.ielts. org بخش Writing و Speaking نیز می تواند همچون دو بخش دیگر آزمون IELTS دارای امتیاز ۰٫۵ نیز باشد. دلیل این تغییر نیز این است که بتوان نمره دقیق تری از سطح شرکت کننده نشان داد و اعلام کرد.

تغییرات آزمون IELTS – بخش دوم
در آزمون IELTS جنرال ، از اول ماه می ۲۰۰۹ ، تغییراتی در بخش مهارت Reading ایجاد شده است. بخش Reading تا آن تاریخ تاکییدی بر روی Training Content همچون مطالب دانشگاهی یا درسی بوده است در حالیکه پس از آن تاریخ این تغییرات تاکیید را برروی Work Context همچون اقدام برای استخدام در موقعیت شغلی ، سیاست های شرکت ها ، شرایط و حقوق کاری قرارداده است.

دلیل این تغییر این بود که امروزه بسیاری از شرکت ها و موسسات به جذب نیروی مهاجر می پردازند و از این طریق این نوع از آزمون IELTS فضای بهتری را برای نشان دادن این مهارت در داوطلبین نشان خواهد داد.

آموزشگاه زبان در این بخش تنها به برخی از تغییرات آزمون IELTS اشاره می کند. شما عزیزان می توانید همواره با در ارتباط بودن با وب سایت آموزشگاه های مختلف از اخبار آزمون IELTS و دیگر زبان ها و آزمون های بین المللی اطلاعات خود را به روز کنید.
 
بالا