برگزیده های پرشین تولز

دوره اول Pro Evolution Soccer 6 leagua

rz21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
مسابقات به این صورت است که چند قوانین و با جذابیت خاصی بر خوردار هستش
اول یک چیزی بگم مسابقات به صورت کامپیوتر با کامپیوتر هستش و شما باید ترکیب را به من بدهید تا با ترکیب شما تیم وارد
زمین شود.
قوانین مسابقات به شرح ذیل می باشد:
1-مسابقات در سطح top player و 10 دقیقه ای میباشد
2-مسابقات با حضور 12 تیم انجام میشود در صورت تمایل مدیران سایت عزیز لیگ دسته دوم هم راه اندازی خواهد شد.
3-پست پشت سر هم ندهید در غیر این صورت تذکر جدی به شما عزیزان داده میشود.
4-کارت زرد و قرمز محرومیت دارد.
ما 2 جام داریم یک لیگ دسته یک و دو و دومی جام حذفی.
5-هر یوزر فقط یک تیم را میتواند انتخاب کند.تیم تکراری نداریم.
6-منظور از اولیت بندی معلوم است یعنی 12 یوزر قرعه کشی میشوند و به ترتیب تیم اول مشخص میشود تا ......
7-نقل و انتقالات به شرح زیر است:
حداکثر فروش بازیکن 5 وحداکثر خرید بازیکن 10 می باشد و پول هر یوزر 100 میباشد(همون امتیاز)
برای مثال من میخواهم یک بازیکن را بخرم باید به صاحب تیم پیغام خصوصی بزنیم و بگم که من میخواهم از شما بازیکن بخرم
با این قیمت و اگر هر دو یوزر به توافق رسدند به من هردو اطلاع میدهند.
اما اگر یوزری خواست بازیکن بخرد ولی تیم صاحبی نداشت شما باید از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدهید.و من هم یک قیمتی برای بازیکن در نظر میگیرم.
برای نقل و انتقالات فرصتی در نظر گرفته میشود که سریع نقل و انتقالات را انجام دهید .
8-فرستاندن ترکیب همگی از طریق سیو همگی از طریق سیو تکرار میکنم همگی از طریق سیو توی rar میریزند و به من میدهند تا دانلود کنم.در غیر این صورت مثلا عکس برام بفرستید قبول نمیشود.
9-شما باید حداکثر هر سه بازی ترکیب را به من بدهید در غیر این صورت برای بار اول تذکر و برای بار دوم کسر امتیاز و برای بار سوم حذف از مسابقات.
10-اگر یوزری اطمینان ندارد لازم نیست که حتما ثبت نام کند پس در ادامه اگر حرفی از بی اعتمادی زدید مستقیما اخراج از مسابقات حق شما میباشد.
11-یک توضیحی در باره ی این اپشن فایل بدم که اگر کسی نقل و انتقالات جدید را دارد بزاره تا تصمیم گیری بشود.
خوب امیدوارم به خوبی و خوشی مسابقات شروع و تمام بشود.
در ضمن اولویت اول و دوم برای من و دوستی که من را کمک خواهد کرد تا مسابقات را برگزار کنم خواهد شد.
یک قرعه کشی هم در باره ی نفر دوم برای برگزاری مسابقات خواهد شد پس هر کس میخواهد جام حذفی را برگزار کند همراه نقد بازی ها و تصاویر بازی ها بگه تا در لیست قرعه کشی باشه (فقط کسی که شرکت کند.)
راستی از حالا تیمتون را نگید.تا ثبت نام تمام بشود و اولویت بندی شروع شود................
در ضمن هر کاربری که مثلا نوبت انتخاب تیم او شده باشد و و حداکثر 2 روز نیامده باشد نفر اخر میشود و بقیه میان و تیمشون را انتخاب میکنن.
پس اولویت اول که خودم هستم و اولویت دو همکاری که من را کمک خواهد کرد
برای کسب اطلاعات بیشتر به روز نامه کثیر الانتشار مراجعه فرمایید!!!!!!(شوخی بود)
ممنون رضا

بالا