برگزیده های پرشین تولز

دوره دهم آموزش پارکور ایران

googleist

Registered User
لایک‌ها
0
138fs431343.jpg

دوره دوم کلاس های پارکور ایران تو تابستون 86 ( دوره دهم آموزش ) از سه شنبه دوم مرداد ماه شروع می شه.
مدت دوره یک ماه و هزینه اون 35 هزار تومنه
کلاس روزهای یکشنبه و سه شنبه در باشگاه و جمعه ها در پارکه که محل پارک هر هفته اعلام می شه.
زمان کلاس تو باشگاه از ساعت 21:30 تا 23 و تو پارک معمولا 18 هستش.
همه بچه ها تو باشگاه بیمه هستن.
برای تمرین توی باشگاه تجهیزات خاصی مورد نیاز نیست. یک جفت کتونی معمولی و یه دست لباس ورزشی کارتون رو راه میندازه.

برای ثبت نام می تونین سه شنبه 26ام یا یکشنبه 31ام تو ساعت های مشخص شده بیاین بولینگ عبدو ، طبقه سوم ، سالن ژیمناستیک.​

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
کاشکی یه ذره توضیحات در مورد پارکور مینوشتی تا کسایی که نمیدونن این ورزش چیه، باهاش آشنا بشن و احتمالا علاقه مند به این ورزش...

googleist

Registered User
لایک‌ها
0
آره راست میگیا
برای آشنایی بیشتر :

http://forum.persiantools.com/t77803.html

و

پارکور به نقل از این سایت :

"پارکور به طور اساسی هنر حرکت کردن است وقتی که ورزشکار از موانع موجود در محیط اطرافش برای ایجاد شیوه های حرکتی جدید و زیبا استفاده کند.پارکور شامل دویدن, پریدن , جهش و صعود کردن می باشد. به طوری که هدف نهایی این است که این حرکات در روان ترین حالت انجام شود. برای افراد ناآشنا با پارکور بهترین تصویر قابل رسم این است که کاری که ما انجام می دهیم تقریبا شبیه ماتریکس یا اسپایدرمن بدون نیاز به جلوه های ویژه می باشد.چیزی که شما در پیش رو دارید یک نظم و آمودگی عمیق می باشد. در ابتدا شما خودتان را در حال تمرین تعداد زیادی حرکت تنها می یابیدولی وقتی که ماهرتر شدید ٫متوجه می شوید که به صورت خود به خود حرکات را با هدف تبدیل شدن به یک حرکت روان و بدون تردید به هم متصل می کنید."

حالا این یعنی چی؟

یعنی این که هیچ چیزی جلودار شما موقع حرکت نیست ، هیچ وقت مجبور نیستید وقتی یه مانع می بینین ، دورش بزنین ، می تونین به قشنگ ترین شکل ممکن ، از روش رد شین ...

واسه آمار بیشتر می تونین:
اینجا
اینجا
و کلیپ های اینجا
رو چک کنین

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
هیچ وقت مجبور نیستید وقتی یه مانع می بینین ، دورش بزنین ، می تونین به قشنگ ترین شکل ممکن ، از روش رد شین ...
خوب نمیشه آروم مثل بچه آدم یواش از کنارش رد بشیم ؟
127fs4732997.gif
.

-
همه چی رو هم گذاشتن تو تهران
128fs2883410.gif

googleist

Registered User
لایک‌ها
0

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
happy.gif

سلام

آقا ما که دیر متوجه شدیم نرسیدیم به این دوره.
هر چند وقت کلاس آموزشی برگزار میشه؟

حالا جدا 1 ماه کافیه برای مهارت؟
upset.gif

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
happy.gif

سلام

upset.gif

هرچه تمرين بيشتر کنی بهتره
ولی اين آقايون واقعاً معرکه هستن - 40چراغ رو بخونيد ! يا کليپ هايی که پر کردن - يا اگه قسمت شد يه دور بريد باشون تمرين يا تماشا - من که فقط يه شب افتخار کار با بکس اين گروه رو داشتم
جاهايه ديگه هم، همم شيراز اوايل داشت که بعدها که بچه ها شريف رفتن، با بقيه بکس تهران اين کلن رها رو تشکيل دادن و کلی زحمت کشيدن که به اينجا رسيدن - و از اون سطح نيمه اماتور ما در اومدن !

الان يه کلن ديگه تو شيراز هست و يه عده هم اصفهان ، درست ميگم امير ؟!

که البته اونا به صورت خيلی ابتدايی هستن ولی به هر حال بهتر از هيچيه

( تفاوت کوچيکی بينه پارکور و دو ازاد هست که البته %99 هم شباهت دارن ، و اساس تمرين جفتش يکی هست )

موفق باشيد همه ،

There Is No Dead End

پ.ن : هميشه نميشه به صورت عادی از کنار مانع رد شد ، هدف فرار کردن و رسيدن و کمتر صدمه ديدن هست تو پارکور ، برای شرايطی که فکرشم اصلا نکردی

دقيقاً مثل اينه که چرا دفاع شخصی ياد بگريم،( يا با برهان عقل هست چيه دفع خطر تو معارف اينا : که ميگيم اگه احتمال ميديم
خدا وجود داره و جهنمی هست پس بزاريد کار بد نکنيم !! ) - يه عده هم برا تفريح و هيجان زيادی که داره !!!

کار هر کسی نيست

U need to have guts '

googleist

Registered User
لایک‌ها
0
happy.gif

سلام

upset.gif

سلام
دوره بعدی اوایل شهریور شروع می شه که اینجا هم پستشو می زنم دوباره
هر دوره ما یک ماهه.
خوب دوره ها یک ماهه س. تو هر دوره هم یه سری از تمرینات و حرکات کار می شن. و خوب به نظر من یک ماه واسه مهارت کافی نیست!

googleist

Registered User
لایک‌ها
0
هرچه تمرين بيشتر کنی بهتره
ولی اين آقايون واقعاً معرکه هستن - 40چراغ رو بخونيد ! يا کليپ هايی که پر کردن - يا اگه قسمت شد يه دور بريد باشون تمرين يا تماشا - من که فقط يه شب افتخار کار با بکس اين گروه رو داشتم
جاهايه ديگه هم، همم شيراز اوايل داشت که بعدها که بچه ها شريف رفتن، با بقيه بکس تهران اين کلن رها رو تشکيل دادن و کلی زحمت کشيدن که به اينجا رسيدن - و از اون سطح نيمه اماتور ما در اومدن !

الان يه کلن ديگه تو شيراز هست و يه عده هم اصفهان ، درست ميگم امير ؟!

که البته اونا به صورت خيلی ابتدايی هستن ولی به هر حال بهتر از هيچيه

( تفاوت کوچيکی بينه پارکور و دو ازاد هست که البته %99 هم شباهت دارن ، و اساس تمرين جفتش يکی هست )

موفق باشيد همه ،

There Is No Dead End

پ.ن : هميشه نميشه به صورت عادی از کنار مانع رد شد ، هدف فرار کردن و رسيدن و کمتر صدمه ديدن هست تو پارکور ، برای شرايطی که فکرشم اصلا نکردی

دقيقاً مثل اينه که چرا دفاع شخصی ياد بگريم،( يا با برهان عقل هست چيه دفع خطر تو معارف اينا : که ميگيم اگه احتمال ميديم
خدا وجود داره و جهنمی هست پس بزاريد کار بد نکنيم !! ) - يه عده هم برا تفريح و هيجان زيادی که داره !!!

کار هر کسی نيست

U need to have guts '
اوه ایول کوشا! من نبودم جواب دادی، مرسی

بابت تعریف هم ممنون :happy:
آره تو اصفهان و شیراز چند تا کلن هستن

bmb.ninja

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
من تازه عضو pt شدم و از اينکه در بين شما هستم خوشحالم .
راستش من خيلي به اين ورزش علاقه دارم و خيلي دوست دارم که بتونم عضو بشم .کليپ هاي خيلي زيادي از پارکور و ديويد بل رو ديدم .ورزش زيبايي اما ريسک بالايي داره که البته با تمرين کردن در شرايت امن ميشه ريسک اونو پايين آورد .من چند سال هست که ورزش رزمي انجام ميدم و بدنم از آمادگي نسبي برخورداره مي خوام ار دوستاني که مطلع هستن بپرسم که چطور مي تونم اين ورزش انجام بدم .
در ضمن من بوشهري هستم .آقا کوشا منو ميشناسن .يه چيزايي در مورد شيراز مي گفتند اگه ممکنه بيشتر راهنمايي کنيد .
:f34r::)

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام

میبنم که bmbninja و کوشا هم اینجان

آقا منم باید یاد بگیرم:)

:happy:

بالا