برگزیده های پرشین تولز

دوستانی که می خوان در استرالیا سرمایه گذاری کنن...

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
سلام مخلصم علی هستم تقریبا 6 .7 ساله که استرالیا زندگی میکنم و 3 سال درس خوندم و 3 ساله در بیزینس و ایتی کار میکنم.
تايپك اديت شد چون به بزينسي كه خواستم رسيدم بدون پارتنر. حالا ديگه تايپك بيشتر اطلاع رساني و راهنمايي شده
شماره واتساپم هم در سايت شخصيم هست 24v dot com
فدا همه علي ام

Last edited:

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام مخلصم علی هستم تقریبا 6 .7 ساله که استرالیا زندگی میکنم و 3 سال درس خوندم و 3 ساله در بیزینس و ایتی کار میکنم. فکر کنم وقتش رسیده که بزینس خودمو راه بندازم
دپزست برای استارت دارم بانک هم وام میده و تایید شده تا جای که متلع هستین استرالیا یکی از بهترین و پر درامد ترین کشور های دنیاست. مشتریهای من از همه جای دنیان البته استرالیا هستن حالا یا با ویزای کار امدن یا با ویزای پارتنر. می خواهم بگم که استرالیا برای بیزینس بهترین مخصوصا اگه بیزینس خونده باشی و سابقه هم داشته باشی.
لطفا من رو در واتساپ ادد کنید
0061469174818
حاضرم با کمال میل به تک تک سوالاتتون جواب بدم
راستی بزرگترین دلیل دنبال یکی ام که باهام سرمایه گذاری کنه اینه که بانک های اینجا راحت وام میدن البته اگه سابقه کار داشته باشی و تکس داده باشه و سابقه خلاف نداشته باشی میدن راحت اما سود بالای میگیرن اما 25. 30 ساله هست واماشون . من هم گفتم بجای اینکه سود 4.1% رو به بانک بدم. مثلا سود رو به پارتنرم میدم البته کم تر %3 حالا بستگی داره چقدر میتونه بده
به بزرگی خورتون منرو ببخشید اگه خوب توضیح ندادم یا غلط املای دارم
yahoo:
لطفا اول به واتساب مسج بدین تا با اینا انشم
اگه هم سوال خارج از موضوع هم دارین چه در مورد شخصیتم چه در مورد استرالیا خیلی خیلی خشحال میشم کمکی کنم
من وامم در امد و کارم هیجا گیر نکرده اما دنبال سوده زیاد وس بیزینسم هستم و سوده کمتر به بانک. برای اثبات مدارک استرالیم حالا چه پاسپرت استرالیای چه ادرس زندگیم چه ادرس شرکتی که دارم توش فعالیت میکنم رو هم میتونم از طریقه اسکایپ نشونتون بدم لایف.
خیلی خیلی ممنون که مطلب من رو خوندین
تنک فر ریدینگ

خیلی هم عالی، موفق باشید، سود 4.1 درصد سالانه؟؟ برای چه میزان وام؟ بازپرداخت چند ساله دقیقا؟ پیشنهاد بنده اینه که شما وام بگیرید بفرستید اینجا بنده براتون سرمایه گذاری کنم !

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
خیلی هم عالی، موفق باشید، سود 4.1 درصد سالانه؟؟ برای چه میزان وام؟ بازپرداخت چند ساله دقیقا؟ پیشنهاد بنده اینه که شما وام بگیرید بفرستید اینجا بنده براتون سرمایه گذاری کنم !
هاهاها اره عشقم 4.1 سالانس دارم وام نیم میلیون دلاری میگیرم تقریبا. اینجا سودش ساعتیه جیر . ایران سودش ماهانس. اینجا حقوقا هر دو هفته هست و ساعتی برات حساب میکنن جایی کاری
بازم ممنون از سوالاتتون.

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سود که تو ایران ماهانه نیست عزیز سالانست، بعدم من الان متوجه نشدم حرفاتون مزاح بود یا جدی؟ بلاخره سود در اونجا سالانس ماهانه یا ساعتی؟

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
سود که تو ایران ماهانه نیست عزیز سالانست، بعدم من الان متوجه نشدم حرفاتون مزاح بود یا جدی؟ بلاخره سود در اونجا سالانس ماهانه یا ساعتی؟
سود سالانه هست
اونجا چون تورم نیست چنین نرخ هایی امکان پذیر هست
خلاصه تاپیک این بنده خدا این هست که پولاتون رو بفرستید برای من تو استرالیا تا بزنم به زخم زندگیم :D

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
نه جدی گفتم قربان. سود بیزینس رو میگین یا سود وام رو . وام که سالانه هست و بیزینس هم بستگه به چی زدن داره.

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
سود سالانه هست
اونجا چون تورم نیست چنین نرخ هایی امکان پذیر هست
خلاصه تاپیک این بنده خدا این هست که پولاتون رو بفرستید برای من تو استرالیا تا بزنم به زخم زندگیم :D
خیلی باهالی حمید دمت گرم هاهاهاها
مرسی

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
پولاتو دلار کن بفرست برای من تو ایران بهت سالی 30% سود بدم D:

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
پولاتو دلار کن بفرست برای من تو ایران بهت سالی 30% سود بدم D:
بذار خیالتو راحت کنم هیچ بانکی تو استرالیا سود بیشتر دو درصد نمیده و وام میده سود 4. 5 درصد.
ایران از نظر سپرده تو بانک حرف اولو میزن اما اینجا بیزینس بزنی هیچی در نیاره هفته 5 هزار دلار استرالیا هست که میشه 15 میلیون تومان ایرانی تقریبا هفته ای ها نه ماهانه !
بازم تشکر از پستتون

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
بذار خیالتو راحت کنم هیچ بانکی تو استرالیا سود بیشتر دو درصد نمیده و وام میده سود 4. 5 درصد.
ایران از نظر سپرده تو بانک حرف اولو میزن اما اینجا بیزینس بزنی هیچی در نیاره هفته 5 هزار دلار استرالیا هست که میشه 15 میلیون تومان ایرانی تقریبا هفته ای ها نه ماهانه !
بازم تشکر از پستتون
مخارج هم به دلاره. استراليا اتفاقا يكي از گرانترين كشورهاست. بعد شما كه اينقدر به سودش مطمعني سيستم بانكي و با كلي مشكل انتقال پول و مشكلات قانونيش براي يك درصد بالا پايين ميخواهي دور بزني؟!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
مخارج هم به دلاره. استراليا اتفاقا يكي از گرانترين كشورهاست. بعد شما كه اينقدر به سودش مطمعني سيستم بانكي و با كلي مشكل انتقال پول و مشكلات قانونيش براي يك درصد بالا پايين ميخواهي دور بزني؟!!

دقیقا مطمئن نیستم در باره پیپل که چقد درصد میگیره. اما همین درصدهای کم در 25 سال نیم میلینم مشه یه میلیون باید پس داد به بانک تقریبا . فکر نمیکنم پول کمی باشه البته گفتم در 25 سال باید پرداخت بشه. اما اصلا اطلاعی در مورد نقل وجه از ایران به استرالیا خبر ندارم چه راهی بهتر اما میدونم که معمولی بفرستی کلی تکس روش میخوره اما پیپل فکر کنم بهتر چون امریکا تکسش هرجور باشه از استرالیا کمتره

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
دقیقا مطمئن نیستم در باره پیپل که چقد درصد میگیره. اما همین درصدهای کم در 25 سال نیم میلینم مشه یه میلیون باید پس داد به بانک تقریبا . فکر نمیکنم پول کمی باشه البته گفتم در 25 سال باید پرداخت بشه. اما اصلا اطلاعی در مورد نقل وجه از ایران به استرالیا خبر ندارم چه راهی بهتر اما میدونم که معمولی بفرستی کلی تکس روش میخوره اما پیپل فکر کنم بهتر چون امریکا تکسش هرجور باشه از استرالیا کمتره
وام 25 ساله خيلي زياده تا چندين سال اول هم فقط interest بايد بدي.

chimikhay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
آخه حاجی شما وام بگیری بفرستی ایران بزاری بانک سودش چندین برابر وامه اونوقت شما از ایران دنبال سرمایه میگردی؟! یعنی سودی که به سرمایه گذار میدی کمتر از سودیه که قراره به بانک بدی؟ اگر آره کدوم ایرانی حاضره با این سود سرمایه گذاری کنه؟ اگر نه شما بیشتر از سود وام اونجا می خوای سود بدی به هموطنت بخاطر وطن دوستی؟! از دست این پی تی که روز به روز داره بی ارزشتر میشه با این تاپیکاش

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
آخه حاجی شما وام بگیری بفرستی ایران بزاری بانک سودش چندین برابر وامه اونوقت شما از ایران دنبال سرمایه میگردی؟! یعنی سودی که به سرمایه گذار میدی کمتر از سودیه که قراره به بانک بدی؟ اگر آره کدوم ایرانی حاضره با این سود سرمایه گذاری کنه؟ اگر نه شما بیشتر از سود وام اونجا می خوای سود بدی به هموطنت بخاطر وطن دوستی؟! از دست این پی تی که روز به روز داره بی ارزشتر میشه با این تاپیکاش
مخلصم
نه قربان ما در مورد سود بانک حرف زدیم اما در مورد سودی که قراره به پارتنرم بدم حرفی نزدم. شرمنده اگه سواتفاهم شده. سودی که من میدم حتما بیشتر بانک های ایرانی البته بعده 3. 4 ماه که بیزینس جا بیوفته. راستی نگفتم که میتونم شهروندی رو واسه پارتنرم بگیرم چون میتونم کیسشرو به بیزینس ربت بدم و نه با بریجین ویزا بلکه با پرمنت بیاد استرالیا.

ادمین جا قربان بیزحمت تایپک رو دلیت کنید چون اوضاع ایران خرابه هیچکی سرمایه گذاری نمیکنه :دی لطفا به منظور بد نگیرین

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
ادمین جا قربان بیزحمت تایپک رو دلیت کنید چون اوضاع ایران خرابه هیچکی سرمایه گذاری نمیکنه :دی لطفا به منظور بد نگیرین
شما از همون استرالیا که اضاع عالیه ، به قول خودت پارنتر پیدا کن، البته پارنتر گاگول

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
چه بیزنسی می خواهید راه اندازی کنید؟

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
یعنی بلیت لاتری بفروشید؟
بنظر ایده خوبی میاد. خوب این که نباید سرمایه زیادی بخواد.
اجاره یه کیوسک وسط یه مرکز خرید یا منطقه پر تردد سیدنی چقدر هست؟

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
یعنی بلیت لاتری بفروشید؟
بنظر ایده خوبی میاد. خوب این که نباید سرمایه زیادی بخواد.
اجاره یه کیوسک وسط یه مرکز خرید یا منطقه پر تردد سیدنی چقدر هست؟
می خوام بخرم نه اجاره . اجاره که مفته .
لوتوی اینجا قانونی هست و خوده حکومت اسپانسر شده میتونید سرچ کنید
Oz Lotto, Powerball, Wednesdays and Saturdays lottos .....
چند درصد از این پولهای مردم به بخش ساخت بیمارستان ها و مدارس .... میره
تازه من پرث هستم . نه سیدنی.
حالا هم بیخیال شدم و تا هفته آینده وامامو اپلکشنشو استارت میزنم و در ارز یه هفته وامم اوکی میشه و 3 ماه اعتبار داره تا جای مورد نظرمو برای خرید پیدا کنم. و حالا فقط جواب دوستان گلمو میدم تا اطلاعاتی جمع کنن
بازم مرسی

Last edited:

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
می خوام بخرم نه اجاره . اجاره که مفته .
لوتوی اینجا قانونی هست و خوده حکومت اسپانسر شده میتونید سرچ کنید
Oz Lotto, Powerpull, Wednesdays and Saturdays lottos .....
چند درصد از این پولهای مردم به بخش ساخت بیمارستان ها و مدارس .... میره
تازه من پرث هستم . نه سیدنی.
حالا هم بیخیال شدم و تا هفته آینده وامامو اپلکشنشو استارت میزنم و در ارز یه هفته وامم اوکی میشه و 3 ماه اعتبار داره تا جای مورد نظرمو برای خرید پیدا کنم. و حالا فقط جواب دوستان گلمو میدم تا اطلاعاتی جمع کنن
بازم مرسی
به نظرم کار درست هم همینه.
شما هم حتما به دوستان فروم حق می دهید.

راستش قصد من هم گرفتن راهنمایی هست. دوست دارم بدونم سیدنی چه کارهایی (بجز کارمندی) میشه کرد.

بالا