برگزیده های پرشین تولز

دوستانی که می خوان در استرالیا سرمایه گذاری کنن...

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
علی آقا خیلی خوب راهنمایی میکنین

اونجا قیمت خونه و آپارتمان و زمین چطوره ؟
گرونه یا ارزونه ؟
اجاره کردن بهتره یا خریدن ؟

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
علی آقا خیلی خوب راهنمایی میکنین

اونجا قیمت خونه و آپارتمان و زمین چطوره ؟
گرونه یا ارزونه ؟
اجاره کردن بهتره یا خریدن ؟

خواهش میکنم
خونه از 200 هزار دلار تقریبا 45 تا 1 و نیم ساعت از سیتی دوره . روبروی اقیانوس از 2. 3 میلیون دلار به بالا که 45 دقیقه از سیتی دوره. ربع ساعت از سیتی 500 دلار هست. آپارتمان تو خود سیتی یا 5 دقیقه فاصله از 500 دلار تا 2 میلیون. 2 ساعت به بالا رمین 100 هزار دلار هم هست با 500 تا 700 متر. قیمت ها ب ترتیب سیدنی پرت ملبورن بریزبن و.... بلاترین قیمت ها خونه رو دارن
بانک هم وام میده اگه اسمت تو بلک نیست و شرایط حقوقیت خوب باشه و ... وامش 25 و 30 ساله داره.... زودتر بدی سود کمتر ازت میگیرن . بیشتر جاها سود سالانه وام تقریبا %5 هست کمتر بیشتر هم هست.
فدا.

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
خواهش میکنم
خونه از 200 هزار دلار تقریبا 45 تا 1 و نیم ساعت از سیتی دوره . روبروی اقیانوس از 2. 3 میلیون دلار به بالا که 45 دقیقه از سیتی دوره. ربع ساعت از سیتی 500 دلار هست. آپارتمان تو خود سیتی یا 5 دقیقه فاصله از 500 دلار تا 2 میلیون. 2 ساعت به بالا رمین 100 هزار دلار هم هست با 500 تا 700 متر. قیمت ها ب ترتیب سیدنی پرت ملبورن بریزبن و.... بلاترین قیمت ها خونه رو دارن
بانک هم وام میده اگه اسمت تو بلک نیست و شرایط حقوقیت خوب باشه و ... وامش 25 و 30 ساله داره.... زودتر بدی سود کمتر ازت میگیرن . بیشتر جاها سود سالانه وام تقریبا %5 هست کمتر بیشتر هم هست.
فدا.

ممنون دادا
بانک چه مقدارشو وام میده ؟
کل مبلغ خونه رو وام میده؟
آیا خریدن خونه اونجا بهتره یا اجاره کردن ؟
آپارتمان با فاصله ربع ساعت از شهر که گفتین از 500 هزار دلار شرو میشه ، همین 500 هزاری ، چند متریه ؟ بزرگه کوچیکه ؟ آپارتمان یا ویلایی ؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
خواهش میکنم
فدا.
شما گفتی اونجا خونه داری چطوری تونستی این همه پول تو این مدت کم بدست بیاری آخه گفتی از 200 هزار دلار شروع میشه که کم پولی نیست

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
ممنون دادا
بانک چه مقدارشو وام میده ؟
کل مبلغ خونه رو وام میده؟
آیا خریدن خونه اونجا بهتره یا اجاره کردن ؟
آپارتمان با فاصله ربع ساعت از شهر که گفتین از 500 هزار دلار شرو میشه ، همین 500 هزاری ، چند متریه ؟ بزرگه کوچیکه ؟ آپارتمان یا ویلایی ؟
بستگی به درامدت داره. بگیم کل هفته رو کار میکنی روزی میانگین کار در سطح متوسط بین 150 تا 200 در میاری مثلا. هفته ای بین 800 تا 1200 در میاری وام از 200 هزارتا تا 350 میدن مثلا. پس خونه متوسط 40 تا 1 ساعت از سیتی دو میتونی بخری با 400 تا 700 متر جیرت میاد. من اواخر اقساطمه. زیاد وام نگرفتم. از ایران هم پول نگرفتم. همش زحمت خودم بود. دوستان این حساب های که گفتم تقریبی هست یه خورده بالا پایین هست . همه چیز بستگی به کارتون دار. بستگی که خونه کناره دریاچه. پارک. شاپینگ. مترو و ... داره.
امیدوارم کمکی کرده باشه
مرسی

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
شما گفتی اونجا خونه داری چطوری تونستی این همه پول تو این مدت کم بدست بیاری آخه گفتی از 200 هزار دلار شروع میشه که کم پولی نیست
کار کردم سخت! همشو هم نداشتم . از بانک بیشترشو گرفتم .
شرمنده خلاصه یا دیر جواب میدم . حالا سرکار هم هستم.
تنکس

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
بستگی به درامدت داره. بگیم کل هفته رو کار میکنی روزی میانگین کار در سطح متوسط بین 150 تا 200 در میاری مثلا. هفته ای بین 800 تا 1200 در میاری وام از 200 هزارتا تا 350 میدن مثلا. پس خونه متوسط 40 تا 1 ساعت از سیتی دو میتونی بخری با 400 تا 700 متر جیرت میاد. من اواخر اقساطمه. زیاد وام نگرفتم. از ایران هم پول نگرفتم. همش زحمت خودم بود. دوستان این حساب های که گفتم تقریبی هست یه خورده بالا پایین هست . همه چیز بستگی به کارتون دار. بستگی که خونه کناره دریاچه. پارک. شاپینگ. مترو و ... داره.
امیدوارم کمکی کرده باشه
مرسی
بی زحمت این سوالارو جواب بده علی جان

1 - چند درصد درامد رو باید مالیات بدیم (وقتی جایی کار میکنیم ) ؟
2 - چند درصد از درامد بیزنیس رو باید مالیات بدیم ؟
3 -اونجا یه بیزینس چجوری قیمت گذاری میشه ؟
4- خرید بیزینس بهتر هست یا راه اندازیش ؟
5 - اجاره یه خونه با فاصله یک ساعت از شهر مثلا یه آپارتمان 70 - 80 متری هفته ای چقدر میشه ؟
6 - بیشترین حقوق رو به کیا میدن؟ مثلا با تحصیلات فوق لیسانس یا دکترا میشه درامد بالایی داشت ؟

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
چند خریدی؟ داخل شهر هستی
بالایی 350 هزار دلار تقریبا خریدم و هنوز یه مقدارش مونده دارم هر دو هفته ای پس میدم بانک. 35 دقیقه از سهر دورم.
دوستان توجه کنید اینجا اهوازمون نیست. مناطق خیلی از هم دورن. اهواز با یه ساعت همه جاشو میری. اینجا یه ساعت تازه 5. 6 تا منطقه رو میری. پس 1 ساعت چیزی نیست. تازه اینجا کسی نیاز نیست بره شهر. همهچیز محیاست تو هر منتقه ای. مدرسه دکتر دانشگاه پاساژ و ... دیگه شهر معنی نداره ! خیلی ها 1. 2 روز یا هفته از شهر دورن. یعنی باید با هواپیما بیان بصرفه تره البته خیلی جاها هواپیما نیست.بعضی زمینا خیلی ارزونن البته 3. 4 ساعت دورن. از 20 هزار تا 50 هزار دلار هست. دوستانی که می خوان سرمایه گذاری کنن میتونن به واتساپ پی ام بدن و براشون بخرم البته به اسمشون نمیشه و زمین ها اینجا هر سال تمیزکار هم میخواد . یعنی درختی چیزی توش بزرگ بشه باید قیچی بشه تا از خطر اتیش سوزی کمتر بشه. این قوانین اینجاست و یه مقدار تاچیزی شاید 100. 200 دلار عوارضی زمین میشه تو سال.زمین اینجا خدایت . بسازیش میتونی اجارش بدی حتی اگه 1 . 2 روز یا هفته دور باشی از شهر. همه جا اینجا ادم زندگی میکنه . اما مشکل اینجاست ساختن یخورده گرونه.
مخلصم

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
چشم

1 - چند درصد درامد رو باید مالیات بدیم (وقتی جایی کار میکنیم ) ؟
همون طور که گفتم برنامه Australian Taxation Office یا همون ATO سرچ میکنی گوگل یا برنامش تو IOS و Andriod هست و چک میکنید. پست های اولیا رو چک کنید در مورد تک صحبت کردم قربان . بستگی به کارتون داره. که چقدر در میارین.
2 - چند درصد از درامد بیزنیس رو باید مالیات بدیم ؟
بیزینس بستگی به چند تا شریک و چند تا بیزینس داری و چقدر همکار داری و چقدر در میاری. فقط پول زور نمیگیرن اما زیا میگیرنکه اگه مردش باشی و کار کنی اصلا حس نمیکنی تکسی ازت میره.
3 -اونجا یه بیزینس چجوری قیمت گذاری میشه ؟
بستگی به درامدش داره تا مکانش. اما تو ایران مکان مهمتره فکر کنم. اینجا درامد نداشت باشه حتی اگه تو سیتی هم باشه ارزشه ب اون سورتی نداره. فقط پول امتیازه منطقشو میخرن ازت البته اگه پول خوبی در نیاری .
4- خرید بیزینس بهتر هست یا راه اندازیش ؟
شرمنده ها اما به شوخی اینو میگم. خودت فهمیدی چی گفتی ؟ :D:p عشقم راه اندازی هر چیزی رو میگن بیزینس. سوپر مارکت هم میگن بیزینس دیگه اما فکر کنم منظورتون خرید زمین بیرینس هست یا راه اندازه ی بیزینس. اینطوری منظورتون از سوال. چون معنی دیگه ای نمیده اگه این باشه که زمین بیزینس هیچی نباشه ارزونترینش 400 هزار دلار تا چندین میلیون هست. که اون پولو ندارین . پس همون بیزینسو بزن بهتره چون کلی همینش هم پول میخواد یا بیزینس اماده بخر اگه پوله خوبی تو دستت داری.
5 - اجاره یه خونه با فاصله یک ساعت از شهر مثلا یه آپارتمان 70 - 80 متری هفته ای چقدر میشه ؟
اولا فراموش نکنید موقعی که میگین فقط حتی نیم ساعت از شهر یکنی همه همه خونه ها ویلای هستن . اپارتمان یا یونیت هم هست همه بازم بزرگن کوچیکترینشون 150 به بالاست . البته شاید فقط بعضی از مناطق شلوخ سیدنی و ملبورن پیدا کنی اما کلا کمه و زیاد متراج اینجا مترح نیست بهرحال قیمت: 1 اتاقه خیلی خیلی کمه اگه باشه 230 دلار در هفته هست 2 اتاقه از 250 تا 270 به بالا . 3 اتاقه از 290 و 330 اینرنجا هست هفته این . پرداخت هم هر دو هفته ای هست و پیش پرداخت هم ضرب 4 کن قیمت هر هفته ایشو میشه پیش پرداخت.
6 - بیشترین حقوق رو به کیا میدن؟ مثلا با تحصیلات فوق لیسانس یا دکترا میشه درامد بالایی داشت ؟
قاعده تن اره دیگه به دانشمندا و دکترا و اینا میدن. فوق لیسانس بستگی داره کجا کار کنی وگرنه حقوقش با خیلی کار های حرفه ای ساخنمانی و تراشکارو مکانیکی یکیه.
مخلصم فدا همه

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
سووال شماره 4 بالا منظورش اینه آیا یک کسب و کار آماده بخریم یا خودمان یک کسب و کار راه اندازی کنیم

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
سووال شماره 4 بالا منظورش اینه آیا یک کسب و کار آماده بخریم یا خودمان یک کسب و کار راه اندازی کنیم
اها
خوب هر کسی نظری داره.
مثل ایرانه. بزینس بزنی خرجش کمتره. بیزینس اماده بخری گرون میفروشن اما به جورایی مشتریاشو داره. اما باید دلیل واقعی فروششو بدونی چون بزینس خوب خیلی خیلی کم بفروش میرسه. مگر اینکه بخواد بره خارج از استرالیا یا مشکل خانوادگی داره یا زنش حاملس اینجور دلایلی میارن که باید ببینی جدی میگن یا نه.
فدا همه

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
یه سایت خوب برای خرید و فروش بیزینس آماده اگر میشناسی به ما هم بگو لطفا

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
دوست من کالج دریایی میرفت تو تاسمانی
میگفت هر کسی فارغ التحصیل میشه یه جایی هست تو کالج وسایلش میزاره اونجا برای آیندگان
بعدیا هم میرن امانت میگیرند و پس میدن
مثلا ظرف و ظروف کتری بخاری
فقط از پول برق مینالید میگفت شبای زمستون میلرزیده بخاطر صرفه جویی

aaraa

Registered User
لایک‌ها
14
دادا شما میتونی کمک کنی واسه ویزای کار

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
یه سایت خوب برای خرید و فروش بیزینس آماده اگر میشناسی به ما هم بگو لطفا
businessesforsale.com.au
seekcommercial.com.au
gumtree.com.au › Real Estate
bsale.com.au
bizlistings.com.au
business-trader.com.au
linkbusiness.com.au
businesssales.com.au
business.domain.com.au
realestate.com.au

cheers

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
دادا شما میتونی کمک کنی واسه ویزای کار
بله می تونم ویزای بیزینس یا همون پارتنری بیزینس بیارم. که یعنی من به حرفه که شما دارین نیاز دارم اما هدف مهمه که شما واقعه فقط می خوای پات به اینجا برسه و تموم یعنی راهتو بلدین یا اینکه واقعا کمک دست بشی هر دو تقریبا خرجشون یکیه و هر دو شما ویزای دائمیتونو میگیرین به تدریج که باید مراحل اداریش تی بشه و کار هارو میدم وکیل انجام میده. اگه علاقه داشتین برای اطلاعات بیشتر می تونید به واتساپ من مسج بدین.
مخلصم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
ماشالله علی جان. همین جوری ادامه بده.
مثلا سایت های یا فروم های استرالیایی را هم معرفی بکن
که در حد و حدود پی تی باشند. یعنی مثل پی تی بخش های مختلف داشته باشند
فعال باشند . در زمینه های مختلف
بعدم از پارکهای استرالیا عکس بگذار . توضیحات بده

Aussie

Registered User
لایک‌ها
239
ماشالله علی جان. همین جوری ادامه بده.
مثلا سایت های یا فروم های استرالیایی را هم معرفی بکن
که در حد و حدود پی تی باشند. یعنی مثل پی تی بخش های مختلف داشته باشند
فعال باشند . در زمینه های مختلف
بعدم از پارکهای استرالیا عکس بگذار . توضیحات بده
خواهش میکنم وظیفست قربان
خوب فروم زیاد نیستن و کم فعالا اما مثلا من که از گوگل سوالهای رو به نگلیسی که میپرسم
اگه گوگل سوالو بفهمه و گه جوابم رو خود گوگل میده!!!! اگه نه که ویکیپدیا میاد بعدش و بعد هم یاهو و بعدش هم بعضی از سوالاتمو از اینجا میگیرم http://forums.whirlpool.net.au
چیز بدی نیس توش من فعال نیستم اما مردم استرالیا اینجا سوال میکنن و بعدا تو فروم جواب میدن. استرالیا یا خود من بیشتر ازلاعاتشونو از سایت های امریکایی میگیرن. مثلا من دومین می خوام میرم تو sedo, Enom, snapnames, monkey , namecheap, namejet,
اما از همه خوبش دمین خفن و ارزون Namepros هست که من توش چندین سال فعالم و دمین های خیلی خیلی شاخی خرید فروش کردم
.
در مورد پارد اگه زحمت نمیشه من تو واتساپ میفرستم عکسارو با توزیحاتش. شما بیا همکار ما شو و یه کمکی کن این پست به بهترین نحوش برسه و شما اینجا بزار جای ما.
دمت هم چیز میز بقول بکس کیانپارس اهواز هههههههه
فدا همه لوتیا و با معرفتا که زورشونو خالی نمیکنن سر فقیر فقرا. چی گفتم من سوری گایز :دی

بالا