برگزیده های پرشین تولز

دوستان جديد الورود توجه كنند

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
مايش چي بعد . اگر CIA از ما حمايت كنه ميشه يه كاريش كرد
خوب دست به دامان پی سی بشین که از این چیزه تو دستبالش زیاده
هرکه طاوس خواهد جور هندوستان کشد

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
بابا به جون خودم همینطوری که هست خوبه! مگه تا الان اتفاقی افتاده؟ اگر هم افتاد من یکی که همتونو لو میدم!:lol:
آدم فروش!!!!!!!!!!!:D :D :D :D تو احتیاج به چک هم نداری:D :D :D

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بابا؟!
با فريد موافقم!!
بحث لازمه!! ولى آدم بايد جنبه داشته باشه !!
اگه مثلا فريد بياد بگه فلان دينو قبول ندارم .. من بايد قبول كنم كه بعضيا به يه چيزه ديگه اعتقاد دارن ..!! همين بحثها به نظره من خيلى جالبه !
ولى كسى به هم نبايد توهين بشه!

1خوبه !
2 و 3 نه !!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
و اينكه حرفهايي باعث بشه كه تاپيك از موضوع اصلي منحرف بشه مثه همين صفحه قبلي كه همش چرتو پرت بود

و اينكه خودتون هم نظر بدين اگه نميدين معنيش اينه كه اصلا دوس ندارين اينجا يه قانون خوب پيدا كنه

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اجازه هست ما هم 4تا بند بگيم از اين قانون (البته واسه خنده چون همه بند ها كه نبايد در باره سيايستو اين صوبتا باشه)

:D
1- تمام كاربران اين بخش موظف هستند در تمام تاپيك هاي كه بعد از ثبت نامشون ساخت نظر بدنند والكي پست بزنند.
2- همه كربران بايد عضو يكي از اين انجمنها باشند( استپ .اربپت.امپت.اپشپت. و گربه سانان) باشند.
3- كاربران مي توانند با هر لباسي وارد اين بخش بشوند, چون اين بخش تخصصي نيست(زير پوش با پيژامه توصيه نمي شود)
4- كاربراني كه تاپيك هاي فعلي و بروز شده آنها را راضي نمي كنند مي توانند پس از كسب مجوز "نبش قبر" كنند. ولي با مسئوليت خودشان
6- از آنجاي كه هر خانه اي يك توالت براي اعضاي خانواده دارد. در حفظ و نگهداري اين بخش كمال هم كاري را داشته باشيد
7- همه كاربران محكوم به زنده ماندن هستند واگر قصد خودكشي داشته باشند و يا تاپيكي به اين عنوان بزنند . سريعا كشته خواهند شد.(مواظب سلامت خود باشيد)
8- به علت فعال بودن اين بخش و پاسخ سريع به اراجيف درج شده در تاپيك ها لطفا قبل از ورود توالت بريد و راهت كنيد خوتونو
9- با وضو وارد شويد
10- استفاده از شكلك هاي ياهو تهاجم فرهنگي محسوب ميشود بس استفاده نكنيد تا رستگار شويد
11- خواهش مي كنم يه زره معلومات رو داشته باشيد تا مثل من تو گل گير نكنيد
12- با شايان ارتباط مستقيم نداشته باشيد.
13- به هيچ عنوان فكر نكنيد كه مهرداد به شما گير ميده (چون اون گير نميده كار خودشو مي كنه)
14- در هنگام ورود به اين بخش ياهو مسنجر خود را ببنديد. چه معني داره؟
15- احسان رو همه ميشناسن . خواهش مندم جو گير اين بشر نشويد و تاپيك احسان شناسي بزنيد.
16- نگه داشتن احترام بلكي واجب ميباشد و اگر غير از اين باشد با خودش طرفي
17- تمام كار براي تازه وارد يا قديميه كه تازه آمده لطفا خودشون رو در تاپيك "خوش آمديد معرفي كنند" تا به مصيبت من گرفتار نشوند.
18- عشق و عاشقي تون رو بزارين برين سايتهاي ديگه اينجا ماه پرياش پر كشيدن . البته....
19- تاپيك الكي نزنيد اگر سوالي داريد حتما در آرشيو همين بخش پيدا ميكنيد (از جون مرغ تا شير آدميزاد)
20- حتما هر شب يا روز اينجا بايايد چون اگر يك شب نباشيد "مرحوم محسوب مي شويد و آواتارتون دودر ميشه"
21- ديگر عرضي نيست جوز زيادگوي

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از black_jack_of_black_city :
جدا ازخنده جالب بود و ميشه بهشون استناد كرد

چاكرم. باز هم هست اگه خواستين بگين تو چه مايه هاي باشه من در خدمتم. :lol:

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
يعني شما ها دوس دارين همين بد بختي كه الان دارينو داشته باشين ؟ ( با بلكي نيستم )

يعني دلتون ميخاد ايران تا صد سال ديگه همينجوري بمونه ؟ واقعان متاسفم . من كه دو سال ديگه ميرم ولي دلم براي شما ها ميسوزه .

من تاپيك زدم . توشم هرچي دلم خواست گفتم . گفتم كه دوس ندارم همه كارا مملكت دست چارتا ادم كچل عوضي ××دهاتي بيفته . چرا ؟ چون ليقاتشو ندارن . شعورشو ندارن . براي اينكار ساخته نشدن .

هيچكي هم مثل اينكه جرات نداش نظر بده . يعني اينقد ميترسين ؟ حالا كه ميترسين از كي ميترسين ؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
بابا؟!
با فريد موافقم!!
بحث لازمه!! ولى آدم بايد جنبه داشته باشه !!
اگه مثلا فريد بياد بگه فلان دينو قبول ندارم .. من بايد قبول كنم كه بعضيا به يه چيزه ديگه اعتقاد دارن ..!! همين بحثها به نظره من خيلى جالبه !
ولى كسى به هم نبايد توهين بشه!
خیلی نوکرتم قربون ادم چیز فهم!

اجازه هست ما هم 4تا بند بگيم از اين قانون (البته واسه خنده چون همه بند ها كه نبايد در باره سيايستو اين صوبتا باشه)
به شوخی همه چیز رو گفتی ها!!
هيچكي هم مثل اينكه جرات نداش نظر بده . يعني اينقد ميترسين ؟ حالا كه ميترسين از كي ميترسين ؟
اخه اینو که همه میدونن دیگه لازم نیست صبح تا شب در موردش بحث شه مگه اینکه یه اتفاق جدیدی بیافته (مثل اهورا!) تا دوباره فحش بدیم!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
ميترسيم بابا جدمون هم ميترسه اگه مثه من رفته بود اطلاعات بهت ميگفتم ترس يعني چي اگه بازداشتگاههاي اطلاعات رو ببيني ديگه تخم نميكني حرف بزني

در ضمن كم جون منتظريم

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
BULLSHIT!!
4.gif

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بابايى بى خيال !! نه خيلى قانون رعايت مى كنيم ؟!

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
آقاي كم پشت خيلي قواين باحالي بود
ولي در مورد قانون شماره ي 18 من اشمب يادم 18 ساگيم كرده بودم وگرنه منو چه به بانوني خوب صورت نيكو اندامي چون مينا خانم
به قول دكتر مجد :دختراي خوشكل ماله پسراي خوشگل!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
كم پشت جان ديگه نميخواد قانون در بياري اينا جنبه شو ندارن هر چرتي رو ميان همه جا مينويسن دوستان توجه داشته باشين كه اگه چيزي از من ديدين و خواستين تذكر بدين به فحش خار مادري كه در جوابتون مياد فكر كنين

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از black_jack_of_black_city :
كم پشت جان ديگه نميخواد قانون در بياري اينا جنبه شو ندارن هر چرتي رو ميان همه جا مينويسن دوستان توجه داشته باشين كه اگه چيزي از من ديدين و خواستين تذكر بدين به فحش خار مادري كه در جوابتون مياد فكر كنين

اين بهترين راه به نظر من هم(بقيش سانسور شد) :wacko:

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
بلکی تو هم حوصله داری، اينجا که قانون سرش نميشه، نياز به زمان داره تا پيشرفت کنه
البتّه الان هم خيلی خوبه، من يکی که راضيم.
اگه اينجا يه مدير داشته باشه که دست به بن کردنش خوب باشه همه مشکلات حل ميشه

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
ممنون كم جان كاملا انت الحق

نيما جان الان شكلكها تو ديدم دست مريزاد و خسته نباشيد

عماد جان نبودي ببيني چي شده نگو نميشه مدير هم يه زماني چند تا ميل زدم برا مديريت ولي ....

بالا