برگزیده های پرشین تولز

دوستان جديد الورود توجه كنند

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
داشتم يه چرخي ميزدم تو تاپيك شانكيموت خواستم برم صفحه دوم ديدم در همون لحضه تاپيك بالكل پاك شد

عليرغم هشداري كه من دادم

با خودم گفتم يه تاپيكي زده بشه و اينو استيكي كنن و بچسبونن به جاي مرامنامه

بياين يه قانون براي اينجا درست كنيم همه باهم يكي يكي موارد رو نصويب و به نتيجه برسونيم

حالا هر كي موافقه بياد بزنه زيرش

اوليش رو خودم مينويسم

1- هر گونه تاپيك و يا پستي در جهت سركوب نمودن يكي از مسئولان **** جمهوري اسلامي كه باعث ايجاد تشنج و خطر براي اين سايت را فراهم نمايد ممنوع است

2- توهين به عقايد ديگران اعم از كافر و يا مسلمان و يا حتي بحث در مورد آن ممنوع ميباشد

3-بحث در مورد دين اسلام و حتي سعي در بد نمايش دادن آن ممنوع ميباشد (يه چيزي تو مايه هاي اگه بدت مياد برو يه دين ديگه انتخاب كن)

فعلا همينا به ذهنم اومد

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بلکی جان اگه ناراحت نمیشه از حرفم!! شما هم یه کمی مراعات پستهاتو بکن!! یه وقتای یه چیزای نامناسبی میگی ها (خلاف ادب) )
هر وقت اعصابت خورد میشه یکم بیشتر دقت کن تو پست زدنت

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
1. منظورت اينه كه بهترين **** دنيا رو داريم؟! هركس انتقاد كنه بايد خفه بشه؟!! گمون كنم توي لغت نامه سياسي ايران انتقاد مترادف با تشنج و خطر باشه...
2. توهين در مورد هيچ چيز و هيچكس و هيچ موردي درست نيست.
3. اگه آدم نتونه در مورد ديني كه داره بحث كنه پس چطور آدم دينداري باشه؟! از كجا بفهمه ديندار واقعي هست يا نه؟!
من هم فعلا همينها به نظرم اومد.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
ببين خاطره جان
نميخوام كه در اين مورد بحث كنيم

فقط اينو قبول كن ميخواي اعتراض كني بهتره يه نامه بنويسي و بهشون پست كني هر چي هم دلت خواست بهشون بگي!!
چرا اينجا چرا با نوشتن كلمات وجنلاتي باعث به خطر افتادن اين سايت و گروهي از بچه ها ميشين كه دان نون ميخورن

ميدون اگه اين سايت رو ببندن روزانه 500 نفر از شدت اعتياد جان خودشونو از دست ميدن

من با اومدن به پي تي از خيلي چيزا دست كشيدم و با رفتن ازينجا و يا بسته شدنش باز ميرم سروقت همونا

من نميگم اين نظامم خوبه يا بد

ميگم هر چي هست بذار تو خودمون باشه نه تو دكون يكي ديگه

مهرداد جان چشم

منم سعي ميكنم يه كم دقت كنم (شماهم يه كم ماه رمضوني گير ندين آدم سيگاري رو ديدي وقتي روزه بگيره چي ميشه)

من نميخوام اصسم ببرم بياين براي يكبار هم كه شده به احسان نشون بديم ميتونيم خودمون اينجا رو اداره كنيم

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اقا شرمنده من هیچ کدومشو قبول ندارم! حالا شاید بشه با مورد اولش کنار اومد اما دو مورد دیگه رو من یکی که نیستم!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب اگه خیلی خوشت میاد باید یه جا یه انجمن مخفی تو فروم یکی درست کنی که فقط بعضی ها بتونن داخلش بشن(انجمن پریواتی) و هرچی دلت خواست بگی)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
چشم!
1- خوب توی این مورد شاید حق با تو باشه چون هم برای سایت ممکنه مشکل پیش باید هم برای اعضا! البته توی این مورد هم به نظر من باز کردن تاپیک باید ممنوع باشه اما پست زدن در تاپیک های دیگه فکر نکنم مسئله ای باشه!!!!!!! به نظر من این اقایون نمیان صبح تا شب تو پی تی بگردن تا اگر چنین نسئله ای بود برخورد کنن کما اینکه تا به امروز مسئله ای پیش نیومده!

2-3 رو با هم میگم در مورد اسلام یادمه توی یکی از فروم ها در مورد مسائل متافیزیکی بحث میشد اما جزو قوانینش بود که در مورد اسلام کسی بد نگه! اما خوب همه میومدن از قران نقل قول میکردن در رابطه با این مسائل بعد کسی که میخواست جواب طرف رو بده یا اخطار میگرفت یا بن میشد!! حالا شاید این مسئله اصلا ربطی به اینجا نداشته باشه! اما برای من اصلا قابل قبول نیست که کسی بیاد در اینجا از اسلام نقل کنه یا تعریف کنه بعد نشه ضدش حرف زد! توی تاپیک "جواب بدید" به نظر من نه به کسی توهین شد نه به کسی فحش دادم فقط و فقط داشتیم بحث میکردیم کسانی که معلوماتش رو داشتن بحث رو ادامه میدادن کسانی هم که تعصب داشتن با من بد شدن و چرت و پرت نوشتن!
در کل موافق نیستم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
چشم!
1- خوب توی این مورد شاید حق با تو باشه چون هم برای سایت ممکنه مشکل پیش باید هم برای اعضا! البته توی این مورد هم به نظر من باز کردن تاپیک باید ممنوع باشه اما پست زدن در تاپیک های دیگه فکر نکنم مسئله ای باشه!!!!!!! به نظر من این اقایون نمیان صبح تا شب تو پی تی بگردن تا اگر چنین نسئله ای بود برخورد کنن کما اینکه تا به امروز مسئله ای پیش نیومده!

2-3 رو با هم میگم در مورد اسلام یادمه توی یکی از فروم ها در مورد مسائل متافیزیکی بحث میشد اما جزو قوانینش بود که در مورد اسلام کسی بد نگه! اما خوب همه میومدن از قران نقل قول میکردن در رابطه با این مسائل بعد کسی که میخواست جواب طرف رو بده یا اخطار میگرفت یا بن میشد!! حالا شاید این مسئله اصلا ربطی به اینجا نداشته باشه! اما برای من اصلا قابل قبول نیست که کسی بیاد در اینجا از اسلام نقل کنه یا تعریف کنه بعد نشه ضدش حرف زد! توی تاپیک "جواب بدید" به نظر من نه به کسی توهین شد نه به کسی فحش دادم فقط و فقط داشتیم بحث میکردیم کسانی که معلوماتش رو داشتن بحث رو ادامه میدادن کسانی هم که تعصب داشتن با من بد شدن و چرت و پرت نوشتن!
در کل موافق نیستم
راهش فقط انجمن های خصوصی یا انجمن رویه سایتهای فری هست و بس

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
Forbidden
You don't have permission to access /articles/1.htm on this server.

Apache/1.3.31 Server at shankimout.freeprohost.com Port 80

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
آخ که من کشته و مرده این حاظر جوابی و از رو نرفتنت هستم:D :D :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
جرم تايپيك مخفي كه بدتر از تايپيك عمومي ميشه كه!! :wacko: :eek:
فراماسونري كه نميخوايم تشكيل بديم؟! به نظر من همه بايد شرايط رو مراعات كنن اما اينكه به كلي ممنوع بشه ويا توي يه تايپيك مخفي و قفل و رمز دار بحث بشه... كار درستي نيست. :eek:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
رویه هاست فری یه دونه فروم بزنید و هرچه می خواهید اونجا بگید و دست از سر اینجا بردارید

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب از خارج یه هاست بگیرید

بالا