برگزیده های پرشین تولز

دوستان خوزستاني كمك فوري مي خوام لطفا كمك كنيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگي

دوستان عزيز من اهواز نيستم ولي يه مشكلي بيش اومده

نياز به يك وكيل عالي بسيار قوي خبره و با سابقه درخشان باشه در آمانت داري نيز حرف نداشته باشه

لطفا دوتا سه تا معرفي كنيد با آدرس دقيق خصوصا شماره تلفن تماس موبايل و .....

يكي از دوستان مي گفت شمس نامي هستش كه وكيل بسيار قوي و نيرومنديه ولي شماره تلفن چيزي ندارم

مورد نياز ما مساءل ارث و ميراث مي باشد.

خواهشمندم دريغ نفرماييد

آرزوي موفقيت براي همه دوستان موفق باشيد.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
شما کدوم شهر خوزستان هستید ؟

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
شما کدوم شهر خوزستان هستید ؟

دوست عزیز ممنون از این که جواب دادی من به یه وکیل در اهواز نیاز داشتم

من یه وکیل قدر و خیلی قوی با سابقه درخشان که در پروندها همیشه پیروز بوده در اهواز نیاز دارم که از هر لحاظ چه از لحاظ قدرت در دستگاهای دولتی و از لحاظ روحی و معنوی که در برابر پول و تطمیع .... کوتاه نیات و بتونه واقعا موفق بشه

این کانون وکلاء معلوم نیست کارشون چطوره و واقعا تا چه بشه به کارشون اطمینال پیدا کرد

فکر کردم دوستان در اینجا می تونن کمک کنن به هر حال از لطفتون ممنونم عزیز منتظر جوابتون هستم موفق باشید.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
شما توی پست اول نوشتید که من اهواز نیستم ( انگار اشتباه تایپی شده )
از اونجایی که من دزفول هستم گفتم شاید بتونم کمکی بکنم که متاسفانه انگار نمیشه !
موفق باشید .

آریامرد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب جیک سوت توی نشانه ها جستجو می کردی : http://neshaneha.com/search.aspx

برو توی "امور حقوقی و دفاتر" > "دفاتر وکالت" جستجو کن

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
ببین دوست گرامی دکتر شمس هر پروندهای رو قبول نمیکنه . و پرونده های دستمزد پایین ( زیر 50 میلیون ) رو هم فکر نکنم قبول کنه . ولی وکیل قابلیه و تا حالا هیچ پرونده ای رو نباخته .
بهر حال شما داری ریسک میکنی و اگر ادله شما ضعیف باشه ممکنه هم پرونده رو ببازی هم مجبور بشی پول وکیل رو ( بخش قطعی ) از جیب بدی . من میتونم اسم و احیانا آدرس چند وکیل خوب رو تو تهران پیدا کنم . اگر بهشون خوب پول بدی اهواز که هیچ احتمالا تایباد هم میان .

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز Amir-elx از لطفتون ممنونم .

آریامرد دستت شما درد نكنه لينك خوبي بود .

ببین دوست گرامی دکتر شمس هر پروندهای رو قبول نمیکنه . و پرونده های دستمزد پایین ( زیر 50 میلیون ) رو هم فکر نکنم قبول کنه . ولی وکیل قابلیه و تا حالا هیچ پرونده ای رو نباخته .
بهر حال شما داری ریسک میکنی و اگر ادله شما ضعیف باشه ممکنه هم پرونده رو ببازی هم مجبور بشی پول وکیل رو ( بخش قطعی ) از جیب بدی . من میتونم اسم و احیانا آدرس چند وکیل خوب رو تو تهران پیدا کنم . اگر بهشون خوب پول بدی اهواز که هیچ احتمالا تایباد هم میان .

مگه اين دكتر شمس تهرانه عزيز ...

ادله ما كه قوي هست مشكلي از اين جانب نداريم فقط ايشون خيلي مي گيره بابا نه ديگه اين قدر ....

اين وكلاي خوبي كه مي گي دوست من مثل آقاي شمس هستن يا مراعات حالا ما را دارن ....

مي شناسي وكلاي قدري كه در صورت بيروزي در پرونده راضي شن بعدا مبلغ را بگيرن اصلا چنين چيزي هست .... " البته فقط سواله "

ممنونم از لطفت

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
دوست عزيز Amir-elx از لطفتون ممنونم .

آریامرد دستت شما درد نكنه لينك خوبي بود .

مگه اين دكتر شمس تهرانه عزيز ...

ادله ما كه قوي هست مشكلي از اين جانب نداريم فقط ايشون خيلي مي گيره بابا نه ديگه اين قدر ....

اين وكلاي خوبي كه مي گي دوست من مثل آقاي شمس هستن يا مراعات حالا ما را دارن ....

مي شناسي وكلاي قدري كه در صورت بيروزي در پرونده راضي شن بعدا مبلغ را بگيرن اصلا چنين چيزي هست .... " البته فقط سواله "

ممنونم از لطفت

دکتر شمس استاد دانشگاه شهید بهشتیه و زیاد پرونده قبول نمیکنه . من شنیدم سالی دوتا میگیره اونم برای خرجیش .:eek:

وکیل خوب زیاد هست ولی تا جاییکه میدونم اکثرا درصدی از قرارداد رو بصورت قطعی میگیرن و درصدی رو بشرط بردن در پرونده .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا