برگزیده های پرشین تولز

دوستان دلفی کار لطفا کمک کنید

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام. من تازه دارم دلفی یاد میگیرم. یه عادت هم دارم که نمی دونم خوبه یا بد. وقتی تازه برنامه نویسی رو شروع

میکنم اول سراغ پروزه های سخت میرم.:blink:

بنده هم دارم رو یه برنامه کار میکنم و چون نمی خوام وقت همه دوستان رو بگیرم ترجیحا به کمک یه نفر که تو این کار

اوستا باشه. چشم بسته بتونه برنامه بنویسه ...

هرکی میتونه کمک کنه ممنون میشم. ما هم یادمون نمیره. یه سایت در پیت داریم که سعی می کنیم جبران کنیم

هرکی مایل هست یه پستی بذاره. در ضمن اگه آخر این کار ما به قضیه مالی مربوط شد یعنی اینکه تو این برنامه نون

هم بود سهم شما از ما بیشتره ...

خدایی من دنبال این چیزا نیستم. من فقط قصد دارم این برنامه رو تموم کنم. ممنونم. مرسی

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2
اگه سوالی داسته باشی من تاجایی که بلد باشن ی تونم همین جا کمکت کنم البته من زیادی کمبود وقت دارم پس نمی تونم به عنوان همکار باشما کار کنم

Mavix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

من هم مثل آقا آرش خان در خدمتتون هستم.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام. دست هردوتون درد نكنه. خيلي ممنونم. من واسه شما جزييات كار رو مي فرستم. ممنون ميشم كمكم

كنيد. مرسي. :happy:

Mavix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

دوست خوبم ، روشي که شما دنبالش هستين فوق العاده تخصصي ميباشه. من فکر نکنم تو ايران کسي از اينجور چيزا سر در بياره و اگه هم سر در بياره به کسي نميگه.

سعي کن اين مورد رو بيشتر تو سايتهاي خارجي جستجو کن.

مثلا تو فروم سايت delphi.about.com

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
به نقل از Mavix :
با سلام

دوست خوبم ، روشي که شما دنبالش هستين فوق العاده تخصصي ميباشه. من فکر نکنم تو ايران کسي از اينجور چيزا سر در بياره و اگه هم سر در بياره به کسي نميگه.

سعي کن اين مورد رو بيشتر تو سايتهاي خارجي جستجو کن.

مثلا تو فروم سايت delphi.about.com

خوب شما می تونی یه زحمتی بکشی و یه سری بزنی ببینم چیزی دستگیرتون میشه یا نه.

شرمنده ام. آخه آماتور بودن هم درد سر داره :happy: مرسی

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2
من م تا حالا همچین چیی ندیم فکر نکنم ایرانی ها از پردازش تصاویر اون طرف تر رفته باشن

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
به نقل از Arash_j13 :
من م تا حالا همچین چیی ندیم فکر نکنم ایرانی ها از پردازش تصاویر اون طرف تر رفته باشن

نميشه يه اسكريپتي چيزي واسه اين كار آماده كرد كه تقريبا كامل باشه ؟

mamizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدایی که علم و عالم از آن اوست
دوست گرامی از اینکه می گین چشم بسته برنامه بنویسه منظورتون چیه
عزیز اگه این جور فردی هم باشه تا حدی سرش الان گرم کاره که حتی وقت سر خاروندن هم نداره دومندش دوست عزیز اگه واسه کاری که می گی البته من نمی دونم چیه ولی چیزی ذر عالم برنامه نویسی نیست که ممکن نباشه احتمال داره نتونیم بنویسیم و یا حل کنیم حد اقلش اینه که می تونیم راهش رو پیدا کنیم اون توری که من فهمیدم در مورد پردازش تصویر و از این جور چیز هاست
منم دست و پا شکسته در دوران دانشجوییم یه تحقیقاتی رو کرده بودم
البته اونم زیر ساییه استاد گرامیم آقای سید عربر که برای اولین با در دنیا یک پروژه ای را طرح کرده بودند که به صورت هوشمند چهره کاربر را پردازش می کرد و می گفت که خوشحال هستش یا گمگین و از این جور حرفا واسه همین دلیل و از طرفی به دلیل احترام به شخصیت استاد تشویق شدم که در این مورد اطلاعاتی را کسب کنم به همین دلیل خوشحال می شم با همدیگه حد اقلش یه صحبتی داشته باشیم البته با ایمیل
[email protected]
دوستان فقط خواهشا از این ایمیل سوء استفاده نکنید.
تا دو هفته منتظرم ولی بعدش خدا حافظ .
چون اگه خودتون واقعا دنبال این کاری که نمی دونم چیه باشید هر روز ده دفعه با این بخشی که در این مورد ایجاد کرده اید یه سری می زنید وگرنه از افرادی که می گن و در ویرن خوشم نمی یاد
امید وارم که اطلاعات آن چنانی داشته باشم که در خدمت دوستانی مثل شما قرار بدم وگر نه شرمنده ی روی گلتون می شم.

بالا