برگزیده های پرشین تولز

دوستان ممنون می شم کمکم کنید

mri_mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان ممنون می شم به من کمک کنید من نمی دونم چرا توی هوم پیج سایتم که یوزر رو وارد می کنم تا بره داخل بخش فروم مشکل ایجاد میکنه و وارد نمی شه و باز همون صفحه هوم پیج می یاد و در قسمت یوزر آنلاین می نویسه که یوزر شما وارد سایت شده این موضوع جدیداً عصابه منو خورد کرده می خواستم از شما سرورانه گرامی کمکی بگیرم و منو راهنمایی کنید بازم ممنون

موفق باشید

mri_mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوست عزیز انگار بد توضیح دادم ، ببینید من یوزرمو توی هوم پیج که می زنم صفحه بد که برای پیغام ورود هستش می یاد و دوباره بر می گرده تو هوم پیج و انگار هیچ کاری نکردی ولی در قسمت یوزر انلاین می زنه که یوزر شما وارد سایت شده و برای اینکه بتونیم بریم تو قسمت فروم باید دستی ادرس رو بزنیم و به خاطر همین از طریق هوم پیج اصلاً نمی توان به راحتی فهمید که یوزر شما وارد سایت شده ، مثلا در قسمت ولکام یوزر به شما نمی گه که وارد شدید .
ممنون می شم کمکم کنید.

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
ادرس سایت رو بزار تا خودم چک کنم

mri_mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان عزیز خودم فهمیدم مشکل از کجاست (مشکل از کوکی های سایت هستش) ولی کوکی هارو دست کاری می کنم نمی شه مگر اینکه کوکی های سستم خودمو دست کاری کنم که بره که انوقت اصلاً فایده نداره این دو روزه منو سرکار گذاشته ممنون می شم کمکی بکنید.

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
اگر مسیر پیش فرض کوکی ها رو تغییر دادی
فایل tools.php که در پوشه do_not_upload قرار داره را اپلود کن و اجراش کن و مسیر کوکی ها رو به حات پیش فرض تغییر بده

mri_mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
علی جان بازم نشود من نمی دونم چیکار باید بکنم دیگه

mri_mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
بله علی جان ممنون با اینترنت اکسپلورر و اپرا چک کردیم مشکلی نداشت ولی با فایر فاکس بعضی موقع ها مشکل می ده حالا ببینیم چی می شه بازم ممنون از شما

بالا