برگزیده های پرشین تولز

دوستان نياز به کمک هرچه سريعترتون دارم !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arsam210

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش من از اونجايی که بچهای اينجارو خيلی قبول دارم و هم اين که کوچکترو بزرگتر
در باره هر مسئله آی میان نظر میدن خيلی خوشحالم ، اميدوارم اين مشکل من هم به کمک شما دوستان خوبم
حل بشه.
من چند وقتی هستی با يه دختری دوست شدم که البته يجورايی خيلی دوستش دارم ( تقريباً 4 5 ماهه )
از قضا ما ديشب يه خواب فوقولعاده وحشتناک ديديم که تو خونمون هم اين اتفاقات وحشتناک افتاد
در همين هين که بسيار منو ترس و وحشت تو خواب فرا گرفته بود ، ديدم يه موش سفيد داره تو خونمون اين ور اونور میره
که من رفتم که بگيرمش شصت دستمو گاز گرفت و ضخمی کرد ، ولی بازم دلم به حال موش
میسوخت که بکشمش خلاصه تو همين حين ما ديگه از خواب پاشديم رفتيم تعبيير خواب باز کرديم
ديديم نوشته " موش در خواب دليل با زنی است منافق که در باطن فساد و فاسق است ولی ظاهراً عفيف و پاکدامن

به نظر میرسد.اگر بيند که موشی گرفت با چنين زنی ازدواج کند."
وقتی که من اين تعبيير رو خوندم خيلی ناراحت شدم و واقعاً شوکه شدم !!!
البته خوابی که من ديدم فکر کنم دقيقاً موقع اذان دادن بوده که من اين خوابو ديدم
چون به مهض بيدار شدن صداهای قرانو اذانو اينا از بيرون میيامد، حالا ديگه نمیدونم اذون بوده يا قران بوده.
خلاصه میخواستم منو راهنمايی بکنيد که من چيکار کنم آخه؟ يعنی واقعاً اين شخصی که من ميخوام بگيرمش در آينده زنه فاسدييه؟
آخه به هيچ وجه اينجوری نيست يعنی هيچ دليل و چيزی برای من باقی نذاشته که من حتی ذره ای به اين شخص شک کنم
اين همم که ما باهم بيرون میريم کوچکترين ارايشی نمیبينم بکنه ، اگرم بکنه دليل بر اين نيست البته، من فقط خواستم بگم که اين تا اين حد اينجوريه
در ضمن دوستيه مام مثل اين دوستيهای خيابنی به هيچ وجه نبوده و کاملاً تو يه روابط کاملاً کاری پيش امد !!
حالا نمیدونم به اين خواب میشه اکتفا کرد يا نه دوستان..تو رو خدا کمکم کنيد که از صبح تا حالا فکرو روانم ريخته به هم:(
آخه من يجورايی بعضی از خوابمو قبول دارم..نه همشو ولی بعضياشو
لازم به ذکره بگم اين اتفاق دقيقاً تو هين ديدن خواب وحشتناک من رخ داد..حالا ديگه خواب وحشتناکرو نمیگم چون فکر نکنم اون مهم باشه

viaci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنظرم سریع بگیرش روز بعد طلاقش بده تا خواب تعبیر نشه

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با کسب رخصت از جناب ابن سیرین:

باباجان صد بار گفتم زیاد شام نخور . خوابیدن با شکم پر آخر و عاقبتش همینه.

آخه آدم حسابی بدون تحقیق و .... صرف دیدن یه خواب ناشی از تصاعد بخارات معده چه قضاوت مسخره ای کردی .

و اما کمک :
اول که دیگه با معده پر نخواب
برو از طرف حلالیت بطلب
سوم اگه زن می خوای بگیری برو به بابا ننت بگو یه کیس مناسب برات بگیرن که روش سنتی همیشه جواب می ده.

در آخرم که مگه خودت خواهر مادر نداری که می افتی دنبال دختر مردم بعدش هم می خوای بزنی زیرش این بهانه های بنی اسراییلی در می یاری :D که خواب دیدم و چه و .. تو بیداری گزک دستت نداده می ری خوابشو می ببینی . واقعا که گاهی وقتا این بخار معده آدمو وادار به چکارایی که نمی کنه.

Arsam210

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با کسب رخصت از جناب ابن سیرین:

باباجان صد بار گفتم زیاد شام نخور . خوابیدن با شکم پر آخر و عاقبتش همینه.

آخه آدم حسابی بدون تحقیق و .... صرف دیدن یه خواب ناشی از تصاعد بخارات معده چه قضاوت مسخره ای کردی .

و اما کمک :
اول که دیگه با معده پر نخواب
برو از طرف حلالیت بطلب
سوم اگه زن می خوای بگیری برو به بابا ننت بگو یه کیس مناسب برات بگیرن که روش سنتی همیشه جواب می ده.

در آخرم که مگه خودت خواهر مادر نداری که می افتی دنبال دختر مردم بعدش هم می خوای بزنی زیرش این بهانه های بنی اسراییلی در می یاری :D که خواب دیدم و چه و .. تو بیداری گزک دستت نداده می ری خوابشو می ببینی . واقعا که گاهی وقتا این بخار معده آدمو وادار به چکارایی که نمی کنه.
پس شما کلاً تعبيير خوابرو قبول نداری.

viaci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط یادت باشه مهریه براش نزنی

viaci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید این آقا نیکو کار باشه
خواب دیدن پیامی است از طرف خدا بخصوص وقتی موقع اذان و قرآن باشه اون موقع راست بودش و صحبت خداوند با تو در خواب بیشتر میشه
این رو هم قبول کن اگر خدا دوست نداشت هیچ وقت همچین خوابی نمی دیدی

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
فقط يك نصيحت ميكنم
اگر ميخواهي واقعا يك زن خوب بگيري ، برو سابقه خانواده اش را جستجو كن و ببين پدر و مادرش چطور آدمهايي بوده و هستند بخصوص مادرش. و ببين محيط خانوادگي شون كه اين دختر توش بزرگ شده چه وضعي داره؟
به هر حال روي چيزهاي ديگر زياد تكيه نكن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا