برگزیده های پرشین تولز

دوستان هکر کمک!!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با سلام خدمت دوستان(مخصوصا قدیمی تر ها)
آقا ما یه مشکلی داریم گفتم با شما مطرح کنم
ما نیست که خیلی بچه پاکی هستیم(خیر سرمون) اصلا از هک و مک و اینا هیچی بلد نیستم
راستش یه بابایی موقعی که من کانکتم منو ریست میکنه
نمیدونم چیزی فرستاده رو سیستمم؟؟
حتی پسورد اکانت اینترنتم رو عوض کرده بود و یه کارت 100 ساعتم رو تموم کرد:(
نامرد

من حتی کانکشن اینترنت و آی اس پی و ....م رو هم عوض کردم ولی بازم این اتفاق موقع کانکت بودن برام می افته(بعضی وقتا)
گفتم شما ها که بعضی هاتون هکرین و...(البته از نوع هکر کلاه سفید دیگه;)) گفتم شاید بدونین چجوری میشه از شر این خلاص شد؟؟

راستی من ویندوز هم عوض کردم ولی بازم همینطوره. حتی بعضی وقتا وقتی کانکت هم نیستم بازم ریست میشه(موقع لاگ آف کردن یه اکانت و لاگ این کردن به اکانت دیگه) که فکر نمیکنم دیگه ربطی به این هک و ...داشته باشه؟؟
ویندوزم اکس پی و مک افی هم نصب شده دارم

میشد اینو تو بخش متفرقه کامپیوتر هم زد ...

چیکار کنیم دیگه گیر رفاقتیم رفقامونم بیشتر اینجان.....
;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب یه نوترون سیکوریتی( یه مدل فایر واله) نصب کن و دسترسی سایر برنامه ها غیر مرور گرتو ببند! من یه چندبار این بلا سرم اومد تا اینکه اینکارو رو کردم!! درضمن اگه اشتباه نکنم شما این مشکل رو با یک ای اس پی خاص بیشتر داری!!!!!! غیر نصب این برنامه ای اس پیت رو هم عوض کنی بد نیست!ای دی مسنجرتوهم عوض کن! چون به این صورت سرم اومده اینارو گفتم

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
اگه دنبال فايروال ميگرديد . Zone alarm ميتونيد رديابي هم بكنيد . كه چه برنامه اي ميخاد به نت دسترسي پيدا كنه . سوكت ها رو ميبنده

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من هیچوقت مسنجر نصب نمیکنم....
درباره زون آلارم هم نصب کردم چیز کنه ایه همش میپرسه که این میخواد دسترسی پیدا کنه به اینترنت اجازه بدم؟
اون میخواد اجازه بدم؟
منم آخرش گفتم دهنت سرویس به همش اجازه بده فقط دست از سر کچل ما بردار
که دوباره روز از نو و روزی از نو
این یارو هم همش ریست میکنه

خار.....

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
راست ميگه كاكو جان!
اين زوم آلارم همش ميپرسه اطلاعات بدم؟ اطلاعات ندم؟! اين آي پي وصل بشه! يا نشه؟!...
من چه ميدونم كي به كيه.
من هم از خيرنصبش گذشتم.

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
كــــــــاكــــــــو جان ! :D وقتي نمك مي خوري و نمكدون مي شكني آخرش همين ميشه ديگه :p :p :p
همه زندگيت تو Windows مي گذره ، همش فحشMicrosoft هم مي دي !‌اينهم آخر و عاقبتش ! :happy: :happy:
بي خيال اين آبكش شو ، برو سراغ Linux دادش ! :cool: :cool:
راستي Firewall هم نصب كردي يا نه ؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
کاکوجان فايروال رو که بچه ها گفتن نصب کن.. يه کمي هم بايد باهاش بسازی ولي اگر خيلي سختت هست ازفايروال خود ايکس پي استفاده کن که چيز بدي نیست البته خیلی هم قوی نیست..

منتها چيزي که درکنار اينا خيلي مهمه يه آنتي ويروس درست حسابي هست.. اينم که ریست ميشی احتمالا به خاطر اينه که يه تروجان روي سيستمت نصب شده و از طريق اون تروجان کنترل ميکنه سيستمت رو .. آنتي ويروس فراموش نشود :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ممنون....
آقاي جكي..........سر وقتش به خدمتت ميرسم. ما لينوكس كه داريم و مشكلي هم ندارنه! :p
مجل مال وقتيه كه تو اين ويندوز لعنتي هستيم.....

دوستان مگه آنتي ويروس ميتونه تروجان رو پيدا كنه؟ من چند بار گشتم كل هارد رو ولي چيزي پيدا نكرد....

آره آقا با دو تا آي اس پي اينطور ميشه. احساس ميكنم قبل از ريست شدن هم يك صفحه كوچيكي وسط صفحه باز ميشه و بعد فرتي ريست ميشه.

ممنون. سعي ميكنم اوني كه پي سي عزيز گفت رو نصب كنم ببينم درست ميشه يا نه؟
آنتي ويروس هم همش هست و فعاله.
ولي زون آلارم رو شرمنده اعصابم نميكشه ميزنم سر كامپيوترم يه بلايي ميارم......:eek:
از همه دوستاني كه جواب دادن و كمك كردن(دقت كنيد كه جكي از اين قاعده استثناست چون بين اين دو جمله « و » هست :happy: ) ممنونم!!

;)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
فكر كنم يه برنامه كه حاوي تروجان هست رو يه بابايي بهت داده ويندوزم كه نصب ميكني دوباره اون برنامه رو هم نصب ميكني و روز از نو زوزي از نو راستي ببين از اين جكي برنامه ايي چيزي نگرفتي ( آخه خيلي براي همديگه نوشابه باز ميكنيد) :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خيلي توپ نوشتي داش علي......جكي بخونه ميتركه ! :p

نميدونم والا فكر نكنم برنامه اي كه نصب نميكنم از كسي گرفته باشم.....يه سري نرم افزار مربوط به بورس و ... است اضافه بر سابق.......
آها نرم افزار روزبه هم هست!!:D اي روزبه نالوطي. نرم افزارت تروجان داشت؟؟؟(ان تو فا رو ميگم!)‌
(آقا اين شوخيه ها كسي نياد بگه برنامش تروجان داره فردا خر مارو بچسبه......... اين برنامه جواب خودشو پس داده منم ازش زياد استفاده ميكنم......انصافا دمش گرم)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اگه نوترون اینترنت سیکوریتی رو گیر بیاری (من از رو سی دی محصولات سیمانتک نصب کردم) خیلی خوش دست تر از زون الارم هست و من که از هردوش استفاده کردم با زون الارم هم همون مشکلو داشتم ولی نوترون سیکوریتی نه!)یه چیز که من اونموقع برخورد داشتم این مشکل با خطوط انالوگ بیشتر داشتم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
البته من هم برنامه نصب نمی کنم ولی هر وقت تو این سایتا ایرانی به ویژه وبلاگها می رم یه چندتا ویروس و تروجان و از این کوفتها رو می بینم که شناسای می کنند!!!!!!! تو این وبلاگهای فارسی نا اشنا هم نری بهتره!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
فن سي پو يو تو عوض كن يا اينكه يه فن ديگه نصب كن

ولي شايد دوستان بگن گوز چه ربطي داره به شقيقه

ياسر جان

يه دستي بكش به سر سي پي يوت ببين چقدر داغ ميكنه

در ضمن ..بعدا ميگم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از black_jack_of_black_city :
فن سي پو يو تو عوض كن يا اينكه يه فن ديگه نصب كن

ولي شايد دوستان بگن گوز چه ربطي داره به شقيقه

ياسر جان

در ضمن ..بعدا ميگم
نه اتفاقا بی ربط نیست!!!!!! حال که دست به سی پی یوت می زنه ! کارت گرافیکت رو هم یک بار دربیار و دوباره جا بزن و یک اسکن دیسک هم کل هارد رو بکنی ضرر نداره!(((البته به شرط اینکه در سایر مواقع هم این اتفاق بیوفته))

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
كاكو جون...

از نظر من اين بشر يه سرور تو كامپيوتر تو نصب كرده كه خوب با هر بار اتصال تو اطلاعات تنضيم شده رو براي طرف ميفرسته و ربطي به اي اس پي نداره...

اگر توني كه خوب برنامه سرور رو شناسايي كني كه خوب شاهكار كردي...

ولي خوب احتمالش كه 100% موفق بشي كم هستش چون ممكنه با توجه به توع تنظيمات و قدرتي كه داره خودش رو در جاهاي مختلف كپي كنه ... در مقابل انتي ويروس ها و غيره خودش رو غير فعال كنه و ...

اگر اين امكان رو داري هاردت رو فرمت كن از نوع سيستمت رو نصب كن ...

اگر هم كه نه اميد وام كه بتوني فايل سرور اصلي رو شناسايي كني... :happy:

موفق باشي

مكس ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Gt_Max :
كاكو جون...

از نظر من اين بشر يه سرور تو كامپيوتر تو نصب كرده كه خوب با هر بار اتصال تو اطلاعات تنضيم شده رو براي طرف ميفرسته و ربطي به اي اس پي نداره...

اگر توني كه خوب برنامه سرور رو شناسايي كني كه خوب شاهكار كردي...

ولي خوب احتمالش كه 100% موفق بشي كم هستش چون ممكنه با توجه به توع تنظيمات و قدرتي كه داره خودش رو در جاهاي مختلف كپي كنه ... در مقابل انتي ويروس ها و غيره خودش رو غير فعال كنه و ...

اگر اين امكان رو داري هاردت رو فرمت كن از نوع سيستمت رو نصب كن ...

اگر هم كه نه اميد وام كه بتوني فايل سرور اصلي رو شناسايي كني... :happy:

موفق باشي

مكس ;)
ترسوندی منو جی تی ......سرور؟؟
بابا بی خیال! سرور چیه؟ اطلاعات منو میفرسته؟ ای دهنش سرویس! من اطلاعاتم سریه! :p
آقا ما بی سوادیم در زمینه سرور و .....
پی سی جان نورتون اینترنت سکوریتی اف تی پی هست و من سرکار نتوسنتم دانلودش کنم:(
خوب تو خونه هم راستش یا ریست میشم یا هی کانکشنم قطع میشه.......:(
آقا(یا خانم) جی تی مکس بگو این سرور چه شکلی هست اصلا؟ چجوری باید پیداش کرد؟
اصلا ببینم..........این یارو چجوری رو کامپیوتر من چیزی نصب کرده؟؟:blink:
مگه شهر هرته؟ ..........

والا گویا هست! امروز تو یه سایت کار داشتم کار نکرد گفت سرویس پک 2 رو باید آن ایسنتال کنی تا بتونی با سایت ما کار کنی! :D
جدی جدی میگم ها! اگه خواستین معرفیش میکنم! گفت شما سرویس پک 2 نصب دارین و باید اینو نداشته باشی چون این که اومده دیگه سایت ما کار نمیکنه و ......
در ضمن اولین آپدیت سرویس پک2(از همون kb2311342342342423452352523542342ها :p ) هم اومد اگه دوست دارین برین بگیرین!

بیل گیتس! ..........................................................................................عمتو!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

والا فکر کنم از سرتو داغتر نباشه داداش!
انصافا ×س و شعر نگو بلک بزار ببینیم این یارو چه مرضی داره میریزه تو سیستمم.;)
(شوخی)

خیلی وقته ندیدمت گفتم بزار یه چی بگم سرحال بیاد! ولی نمیخواد جواب بدی ما داداشمونو خوب میشناسیم.....

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
اااااااااااااااااا....................هنوزم كه داري فحش بيلي مي دي اينقدر كشيدي بس نبود ! از رو نرفتي ! مي خواي از اين بدتر سرت بياد ! :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
راستي به اينجا يه سري بزن ببين برنامه اي هست كه بدردت بخوره :
http://www.iranisoft.com/archives/security.html
در ضمن سايت Mcafee سر زدم Firewall اش رو نمي ذاره مفتكي دانلود كني . من دارم مي گردم بيبنم جايي مي تونم پيداش كنم اگه پيدا كردم خبرت مي كنم

بالا