برگزیده های پرشین تولز

دوستان چه مارکی از اسپری یا کرم موبر را پیشنهاد می کنید؟

persia_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از مو بدم میاد همه موهای بدنمو میزنم اگه مو داشته باشم افسرده می شم

121fs725372.gif

farhad_s5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا از این اسپری ها نمیشه برای سینه و اونجا ها استفاده کرد؟

(روی خود این اسپری ها نوشته شده)

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
چون میکِشه توو :دی
همشون اینجوری نیستن
ولی وقتی خودشون میگن یعنی ضرر داره دیگه

یادش بخیر اونوختا چه خبیث بودیم :happy:

پ.ن: نمیدونید چه حسی داره وقتی آدم پست خودشو کوت میکنه :دی

farhad_s5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه ی اسپری ها این طوری هستند که برای اونجا ها ضرر داشته باشن؟

اگه نه ، چه مارکی ضرر نداره؟

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3
کسی تا حالا از hair stop یا balea استفاده کرده ؟ واقعا به طور دائمی موها رو از بین میبرن ؟
قیمتشون که زیاده حدود 80 تومن !! :wacko:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
يه تجربه رو درجا خدمتتون بگم !
همونجور كه در صفحات قبل احتمالا خونديد من دنبالش بودم وكلي گشتم همون نيير رو پيدا كردم فقط در يك كلمه "مزخرف" ....به هيچ وجه دورش نريد ...
مهمترين مشكلش اينه كه نصف قوطي رو نميتونيد استفاده كنيد (سه تاشو امتحان كردم) از كار ميفته نميدونم چي ميشه فكر كنم سوراخش ميگيره (محلولش يكدست نيست ذرات جامدي داخلش هست كه فكر كنم باعث ميشه سوراخش بگيره)
مشكل دوم به درد موهاي نازك ميخوره اگه يكم موي بدنتون زخيم باشه (مثل موي سينه يا پشت) بايد نصف قوطي رو خالي كنيد و نيم ساعت سماق بمكيد !
بوي خيلي مزخرفي هم داره و ليزه ...بايد نيم ساعت با آب بشوريد شايد لزجيش از بين بره ...

اگه دوستان روش جايگزين ميدونن بگن ...

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همونجور كه در صفحات قبل احتمالا خونديد من دنبالش بودم وكلي گشتم همون نيير رو پيدا كردم فقط در يك كلمه "مزخرف" ....به هيچ وجه دورش نريد ...
مهمترين مشكلش اينه كه نصف قوطي رو نميتونيد استفاده كنيد (سه تاشو امتحان كردم) از كار ميفته نميدونم چي ميشه فكر كنم سوراخش ميگيره (محلولش يكدست نيست ذرات جامدي داخلش هست كه فكر كنم باعث ميشه سوراخش بگيره)
مشكل دوم به درد موهاي نازك ميخوره اگه يكم موي بدنتون زخيم باشه (مثل موي سينه يا پشت) بايد نصف قوطي رو خالي كنيد و نيم ساعت سماق بمكيد !
بوي خيلي مزخرفي هم داره و ليزه ...بايد نيم ساعت با آب بشوريد شايد لزجيش از بين بره ...

موی سینه خوراکه سوزوندنه. یه فندک بگیر دستت خودتو خلاص کن

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
:D يه چيزي مي خوام هي بگم ولي بي ادبيه ! هي نمي گم ! :D

نزن موهاي تنتو بابا حيفه .... اي بابا ... هر تايپيكي مي رم مي خوان موهاي تنشونو بزنن ... فقط دوجارو بزن !

اي بابا ! :D

واسه سيبيلام من كرم موبر صورت "سي نِ ره " مي زنم .... ولي تو نزن ...حيفه ! بذار باشه ... اوناي روتنت مثل جزيرست ! خيلي هم خوبه !

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
اااااا این تاپیک آبرو ریزی رو کی بالا آورده
kh.gif

نتیجه شخصی خودم از این تاپیک :
اسپری رو زدم به دستام , یکم دیر جنبیدم , پوستم به گ .. ا :دی رفت
icon10.gif

2 هفته تموم دستم زخم بود
190.gif
دیگه نزدم , جنگل پرپشتش هنوز پا برجاست
nerdylaff.gif

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

درسته. منم نییر رو تهیه کردم. و همون اول کار انداختمش دور

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
موی سینه خوراکه سوزوندنه. یه فندک بگیر دستت خودتو خلاص کن
بعد نميسوزي شما؟!

نزن موهاي تنتو بابا حيفه .... اي بابا ... هر تايپيكي مي رم مي خوان موهاي تنشونو بزنن ... فقط دوجارو بزن !

واسه سيبيلام من كرم موبر صورت "سي نِ ره " مي زنم .... ولي تو نزن ...حيفه ! بذار باشه ... اوناي روتنت مثل جزيرست ! خيلي هم خوبه !
شما هم برا سيبيل فكر اساسي كن يعني اينقد سيبيله كه موچين و ليزرم جواب نميده:blink::wacko:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

ميشه اون قسمت هايي كه بلد شده يكم بيشتر بشكافي ؟

kimia_pl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Bodygroom فیلیپس
البته من دخترم و خودم این دستگاهی که میگم رو استفاده نکردم.
اما ظاهرا بهترین چیزیه که وجود داره. مثل همون اسپری موبر موها رو از ته کوتاه میکنه.
چند جا تو اینترنت بجث حذف موهای زاید بوده دیدم پسرا نوشتن از این راضی ان مثلا اینجا:

http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=4295&page=2

اینم توضیحات که از یه سایت کپی کردم:
بادی گروم اولین ماشین اصلاح کامل و کوتاه کننده موهای زاید بدن ساخت فیلیپس است که منحصراً برای آقایان ساخته شده.
این ماشین برای اصلاح بدن و نه صورت طراحی شده.
سَری آن به راحتی متصل و جدا شده و به شما اجازه می دهد موهای زاید تمامی مناطق بدن را اصلاح کرده و یا کوتاه کنید.
شبکه توری ضد حساسیت، آن را برای پوست های حساس نیز مناسب می سازد و علاوه بر آن تیغه های فولاد ضد زنگ با روکش کروم این ماشین اصلاح، ضخیم ترین موها را از انتها براحتی قطع می نماید.
قابل شارژ و کاملاً ضد آب است و می توان آن را در حمام نیز بکار برد.

* برای اصلاح و کوتاه کردن موهای زاید بدن: سری متحرک و نصب راحت
* مناسب برای پوست حساس: توری ضد حساسیت برای جلوگیری از التهاب و ایجاد سوزش در پوست
* اصلاح کامل: تیغه های فولاد ضد زنگ با روکش کروم و خود تیز شونده
* تداوم شارژ: یک ساعت کار با باتری

مشخصات:
اصلاح فوق العاده تميز موهاي بدن
3 شانه با طرح خاص براي دسترسي و پيرايش موها در جهت هاي مختلف
تنظيم چندگانه بلندي مو
پوشش ضد حساسيت هايپوآلرژنيک براي اصلاح مطمئن و ايجاد حداقل التهاب در پوست
کاربري روي پوست خشک و خيس – % 100 ضد آب
تيغه هاي بدون نياز به تعمير : نيازي به روان کننده ندارند
قابل شارژ
8 ساعت شارژ براي 50 دقيقه کارکرد
قیمت 35000

بنظرم اگر اندکی تحمل درد دارید و حوصله به خرج میدید به اپیلاتورها هم میتونید رو بیارید. با این روش موها خیلی دیرتر هم در میاد.

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين بابا چي ماليده به خودش ؟بعد فندك زده !

خودت اين كارو كردي ؟من كه ***شو ندارم اين كارو بكنم
nerdylaff.gif

بعد نميسوزي شما؟!

شما هم برا سيبيل فكر اساسي كن يعني اينقد سيبيله كه موچين و ليزرم جواب نميده:blink::wacko:
اول با وازلین پوست رو چرب کنید حسابی. بعدش فندک بزنید. موها سریع میسوزن و شعله خودش خاموش میشه قبل ازینکه پوست کوچک ترین آسیبی ببینه. درضمن طبیعی هست و مثل این کرم های مو بر و لیزر و .... هزار مدل سرطان بعدش نمیگیری :)

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اول با وازلین پوست رو چرب کنید حسابی. بعدش فندک بزنید. موها سریع میسوزن و شعله خودش خاموش میشه قبل ازینکه پوست کوچک ترین آسیبی ببینه. درضمن طبیعی هست و مثل این کرم های مو بر و لیزر و .... هزار مدل سرطان بعدش نمیگیری :)

جالب شد شما برا كدوم قسمت ها استفاده كردي خوده والزين اگر مانع از سوختن پوست بشه همين وازلين اگر به مو هم ماليده بشه مانع از سوختنش ميشه ؟ (من كه فكر ميكردم چون روغنه بيشتر باعث شعله ور تر شدن ميشه وازلين)

بالا