برگزیده های پرشین تولز

دوست دارید در اینترنت هویتتون مخفی باشه یا آشکار؟

دوست دارید در اینترنت هویتتون مخفی باشه یا آشکار؟

• Total voters
    8

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
سلام,همه ما در فضای مجازی و اینترنت قرار داریم منتها بعضی ها دوست دارن کسی تو اینترنت نشناسدشون و بعضی ها هویتشونو فاش می کنن و خودشونو معرفی می کنن و مثلا عکسشون رو هم در اینترنت قرار میدن مثل کسانی که عکشون رو تو همین سایت هم قرار دادند و بعضی ها هم که شخصیت غیر واقعی یا ایده آل یا دروغین از خودشون در فضای مجازی میسازن .شما جزو کدوم دسته هستین و دلیلتون برای اینکار چیه؟

Last edited:

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
گوزینیه شماره 4 ، هیچ کدام !

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
در موردش یه توضیحی میدی؟
اصولا به نظر من آدم ها تو دنیای مجازی (اگه نخوان واقعا دغل بازی در بیارند و کسی رو فریب بدن) به صورت شخصیت اصلی خودشون هستند ، یعنی اون طور که هستند .
به نظر من بیشتر بر عکس این قضیه اتفاق می افته ، یعنی در بیرون رفتارش متفاوته ( به دلیل مصلحت های کاری یا شخصیت کاذبی که برای خودش به وجود اورده)
نظرم شخصیه
پ ن : من اولش داشتم مسخره می کردم ، سوالت جدی بود منم جدی جواب دادم !

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
اصولا به نظر من آدم ها تو دنیای مجازی (اگه نخوان واقعا دغل بازی در بیارند و کسی رو فریب بدن) به صورت شخصیت اصلی خودشون هستند ، یعنی اون طور که هستند .
به نظر من بیشتر بر عکس این قضیه اتفاق می افته ، یعنی در بیرون رفتارش متفاوته ( به دلیل مصلحت های کاری یا شخصیت کاذبی که برای خودش به وجود اورده)
نظرم شخصیه
پ ن : من اولش داشتم مسخره می کردم ، سوالت جدی بود منم جدی جواب دادم !

ازا ینکه به سوال جواب دادی ممنون
ولی مسخره بازی هم ممنوع

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
هیشکی نمیخواد به این سوال جواب بده؟یعنی از جواب دادنش می ترسید؟

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
سلام

خوب همین جواب دادنشم یه جور مخفی بازی هست دیگه برادر من !

خودمم والا دوست ندارم کسی از کارام سر در بیاره و به قول یارو به کسی info بدم !

چون به ضرر ادم تموم میشه ! هرچقدرم ادم کارش سالم باشه بازم یه بامبولی براش در میاد

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
سلام

خوب همین جواب دادنشم یه جور مخفی بازی هست دیگه برادر من !

خودمم والا دوست ندارم کسی از کارام سر در بیاره و به قول یارو به کسی info بدم !

چون به ضرر ادم تموم میشه ! هرچقدرم ادم کارش سالم باشه بازم یه بامبولی براش در میاد

می دونی من خودم از طرفدارهای گزینه 1 هستم ,کلا کسانی که هویت خودشون رو فاش می کنن درک نمی کنم البته این مشکلی نیست مساله اینجاست که میان عکس ها یا حتی فیلم های شخصیشون رو در اینترنت قرار میدن در این فضایی که هر نوع سواستفاده ای میشه کرد بدونه اینکه بفهمن کی هستی.مخصوصا در ایران که اینقدر سواستفاده های اینترنتی زیاده و فرهنگ استفاده از اینترنت جا نیفتاده.

Last edited:
بالا