برگزیده های پرشین تولز

دوست داشتيد جنس مخالف بوديد

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام

دوست داشتيد دختر بوديد
همينطور اگه يه روز از خواب بلند بشيد ببيند دختر شديدچكار ميكنيد خودتون رو دار ميزنيد

بد نيست خانم ها هم نظر بدن

ولي جان مادرتون دعوا نشه :D

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
چه سوال باحالی :D
پسر بودن تو ایران بیشتر حال میده.
دختر باشی برای هر کاری پدر خودت رو باید در بیاری.

فقط پسر

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از tsotodeh :
43.gif
85.gif
16.gif

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
منم از همینی که هستم راضیم یعنی پسر!!!!!!!!!!!!!!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
این بالایی به شدت (همراه با حفظ کپی رایت) تایید میشود .

اینجا پسر باشی خیلی راحت تری تا دختر ...

گرچه دختر بودن هم عالمی داره ...
90.gif

محسن

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از tsotodeh :
عالم اش بدرد خودشون می خوره :D
ولی فکر کنم اوضاع یه خورده فرق کرده!!؟؟
البته ما که دختر نیستیم، ولی از این زاویه که نگاه می کنیم وضعیت چندان بدی براشون نمی بینیم
169.gif
169.gif

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
فقط پسر . همینی که هستیم خوبه .

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
آره کاش منم پسر بودم ... :(

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از vmf :
البته ما که دختر نیستیم، ولی از این زاویه که نگاه می کنیم وضعیت چندان بدی براشون نمی بینیم
169.gif
169.gif
از کدوم زاویه؟ :D

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
خدا رو شکر میکنم که پسرم:D آزادانه میگردم هرجا بخوام میرم هرچی بخوام میپوشم هر کاری بخوام میکنم(هرغلطی)نه بچه بدنیا میارم نه بچه بزرگ میکنم نه خونه داری میکنم .... اینجا نشستم Off مو چک میکنم :D

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یادمه بچه که بودیم همیشه سر به سر دخترا میذاشتیم و این شعر رو میخوندیم:
پسرا شیرن مثه شمشیرن ------------------------دخترا پنیرن دست بزنی میمیرن
26.gif
26.gif

ولی خداییش من که اصلا دلم نمیخواست و نمیخواد و نخواهد خواست که دختر باشم !!!
واقعا دردسر داره از همه جهات ! خصوصا تو ایران

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقایون بحث کاملا جدی هست، خواهشا مسخره بازی در نیارید!

اون زاویه ایی که من نگاه می کنم از طریق بر خوردی که توی اجتماع داشتم در میاد!!::
1- مثلا سر لباس پوشیدن: اگر توی ایران باشه، که آنچنان فرقی نمی کنه که شما آقا یا خانم باشید. چون آقایون هم محدودیت های زیادی دارند و اون طوری نیست که هرکی عشقش کشید لباس بپوشه. پس خیلی با هم تفاوت ندارند. اگر در غرب هم زندگی بکنید که همه چی بر وفق مراد خانم ها هست.

2- توی ایران یک چیز بزرگی به اسم سربازی وجود داره که آقایون بالاخره باید تکلیف خودشون رو اون هم در 2 سال از بهترین ساعات جونی شون معلوم بکنند. در حالی که در یک شرایط برابر خانم ها فرصت بیشتری برای استفاده از این دو سال رو دارند.

3- از لحاظ پیدا کردن کار: امروزه (مخصوصا برای بستن دهان فمنیست ها!) بسیاری از فرصت های شغلی که حتی عقلا هم یک خانم به سراغش نمیره برای خانم ها فراهم شده. در حالی که در بسیاری از موارد آقایون خیلی بیشتر به اون شغل ها احتیاج دارند اما..... در مورد اشتغال در بخش خصوصی هم اکثر کارفرما های بخش خصوصی به دلایل مختلف تمایل بیشتری دارند که کامند خانم داشته باشند تا آقا. چون هم دردسر کمتر داره و هم خانم ها قانون پذیرتر هستند ( رجوع شود به تاپیک اینجانب در بخش آزاد پی تی = سارانجفی ، مایکروسافت و دردسر های جدید!!)

اگر هم کار آفرین باشید که خیلی فرقی نمی کنه آقا باشید یا خانم ( گرچه خانم ها به ندرت کار آفرین می شوند!! رجوع شود به لینک پایین پست!)
4- در مورد ازدواج هم : با وجود فشار های زیادی که در جامعه ایران وجود داره، فرهنگ ها و رسم های قدیمی ازدواج از بین رفته و خیلی از محدودیت ها برای خانم ها برداشته شده. البته هنوز هم اعتقادات شخصی افراد هم تاثیر گذار هست ، اما در هر صورت ما نه در جامعه دهه 40 به قبل زندگی می کنیم و نه در جامعه دهه 60 ایران. پس خیلی لزومی نداره که اون طوری فکر کنیم. کما اینکه آینده ایران خیلی معلوم نیست.
در مورد وضعیت خانم ها در غرب هم فکر نمی کنم توضیحات زیادی لازم باشه!!! چون دوستان اطلاعات بیشتری از من دارند.
در مورد ازدواج هایی که نتیجه طلاق داشتند: توی غرب رو که بهتر می دونید. توی ایران هم خیلی این طور نیست که با یک طلاق زندگی یک زن از بین بره. بحث زیاده، اما منظورم این هست که زنی که به علت مشکلات مالی بعد از طلاق می ترسه، همون زندگی مشترکی هم که با آقاشون داشته اکثر اوقات خوب نبوده و مهم این هست که اون زن به هر علتی نمی تونه خرجش رو تامین کنه وگرنه خیلی ضربه عاطفی بهش وارد نشده
171.gif

5- در مورد جامعه دانشگاهی : تقریبا به همون اندازه که در زمینه کار توضیح دادم در متاسفانه برای جلوگیری از تاثیر فمنیسم در همه جای دنیا به طور شتاب زده ایی سعی میشه که ورودی خانم و اشتغال خانم ها زیاد بشه.

6- در مورد بچه دار شدن: با یک پیش فرض که اکثر مردم به اصول اخلاقی پایبند هستند میرم سر اصل مطلب.
بر فرض شما بابای یک بچه باشید!! تا اینکه مادرش باشید. در این حالت باید شما صبح تا شب کار کنید که به اندازه حداقل دو نفر کار کنید تا هم خرج خودتون رو بدهید و هم خرج بچه تون رو در صورتی که اکثر اوقات یک بچه به اندازه 2 نفر مراقبت و خرج نیاز داره. و این در بهترین حالت قضیه خواهد بود که خرج حونه و همین طور خانم محترمتون رو نخواهید بپردازید. چون اگر اون کار رو هم بکنید دیگه هفت کفن پوسوندید!!!( این قضیه توی غرب خیلی برای شما بدتر خواهد بود!!)
اگر هم نخواهید بچه دار بشید. دیگه زن و مرد نداره. و هیچ کدم امتیاز ویژه ایی نسبت به اون یکی ندارند. یعنی کافی فقط تصمیمتون رو بگیرد!!

حالا شما همه این حالت ها رو بر عکس برای یک آقا در نظر بگیرید!؟
در بهترین حالت که حتی شما قرار هست مجرد زندگی بکنید ( که به دلایل احساسی برای آقایون خیلی سختتر از خانم ها هست!) شما باید تمام مشکلاتی رو که نفهمی جامعه و سیاستمندار ها برای پیشرفت خودشون به خانم ها دادند بگذرید!!! و همه اونها رو سپری کنید. در صورتی که اگر قرار باشه خانواده خودتون رو تشکیل بدید همه اینها فوق العاده زیاد خواهد شد.
بله واقعا تامل برانگیز و تفکر برانگیز هست چون => چون ما در جامعه آمازون ها Amazons زندگی می کنیم. جامعه ایی که طوری طراحی نشده که ما لذت ببریم و ما برای باقی موندن باید مرتبا در حال مبارزه و جنگ باشیم. جامعه ایی که در قدیم زنان سینه های راستشون رو برای بهتر تیر اندازه ای کردن می بریدند و در در حال حاضر موهای خودشون رو کوتاه می کنند و تا در کارشون موفق بشوند!!!!!! بله این طوری که مقایسه کنید می فهمید که جامعه آمازونی یعنی چی!!؟؟

اما چرا من هنوز تمایل زیادی برای مرد بودن دارم: چون مردها در بهتر فکر می کنند و حتی در شرایط برابر هم از خانم ها جلو می زنند. و اگر قدری شانس داشته باشند و از قدرت خودشون خوب استفاده بکنند می تونند در نبرد های زندگی برندگان موفقی بشوند.

راستی بد نیست اینجا رو هم بخونید ، بحث های مفیدی در مورد خانم ها شده:
http://www.blackmice.com/showthread.php?t=61

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آره ! پسر بیشتر حال میده !
59.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Shahedr :
آره ! پسر بیشتر حال میده !
59.gif
نه فرقي نمي كنه. هر كدوم يه مزايايي دارن و معايبي! البته با توجه به اينكه من كلا در مورد خانمها نظرم اينه :
81.gif
واسه همين ترجيح ميدم كه همون پسر باشم!

DOOSTeKHOOB

Registered User
لایک‌ها
6
اگه دوست دارين دختر باشين :blink: يه بار لبسهاي كه خانوما ميپوشن و تو ظهر تابستون بپوشين برين تو حياط خونتون 5 دقيقه فوتبال بازي كنين :D حتما از اين كه پسر هستين خوشحال ميشين ;)
خانوماي ايراني همه گل هستن ولي من ترجيح ميدم پسر بمونم :D

meli

Registered User
لایک‌ها
23
وااااااای
یعنی میشه من یه روز از خواب بیدار شم ببینم یه چیز دیگه ام؟
کاش می شدا
من که از همون موقعی که داشتن نافمو می بریدن خودمو کشتم که بزارین برم تو همون غار تنگ و تاریک زندگی کنم شاید یه چیز دیگه در اومدم اما نشد
خلاصه مطلب اینکه از این چیزی که الان هستم اصلا راضی نیستم
امیدوارم تو اون دنیا این ریختی نباشم!
چون بعضی وقتا حالم از خودم بهم می خوره!

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
يك نويسنده زن ( فكر كنم انگليسي بود ) گفته من خيلي خوشحالم كه زن هستم زيرا ديگر زن نميگيرم

نظر من هم اينه كه اگر زن ميشدم لااقل زن ذليل نميشدم :D

قبلا دوست داشتم كه دختر بودم تا همه پسرا رو بذارم سر كار ( البته يك تفكر بچگانه بود)

يه خاطره :
يه روز يكي از دوستام مانتو و روسري كرد سرش وخودشو ارايش كر و رفته بود توي محله پودنك ( محله خلاف نزديك

محل ما) ميگفت اونجا به همه نخ دادم از بقال گرقته تا بنا حسابي لاشي بازي دراورده بود . ميگفت از موتوري گرفته

تا وانت بار و ادم پياده افتادن دنبالم بعد كه فلنگو بسته بود و براي ماتعريف كرد به گوشه بچه پودنكيهاكه رسيد سه

روز تومحله ما جولون ميدادن كه رفيق مارو پيدا كنن و حالشو بگيرن

بالا