برگزیده های پرشین تولز

دوسوال در مورد MT

soorena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان دوسوال مهم درمورد وبلاگ نويسي با MT دارم

1-چگونه مي توان مطالب نوشته شده در يك وبلاگ MT راوارد یک وبلاگ دیگر که بازهم MT based می باشد وارد کرد

2-چگونه میتوان فرمت آرشیو را مشابه فرمت ایندکس کرد (از لحاظ شکل وشمایل ظاهری)

با تشکر

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
1- براي اينكار مي توني مقاله زير رو بخون كمكت خواهد كرد
http://weblog.mojde.com/archives/000143.html
http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?t=1101

2- شما مي توانيد در قالب طراحي شده كدهاي مخصوص آرشيو رو بذاري

اگر بيشتر كمك خواستي دقيقتر بپرس تا جواب داده بشه

soorena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جهت توضيح بيشتر بگم وبلاگ مبدا ومقصد در دو دومين متفاوت هستند من هرچه گشتم در لينكهاي بالا چيزي در مورد ايمپرت كردن نديدم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از soorena :
جهت توضيح بيشتر بگم وبلاگ مبدا ومقصد در دو دومين متفاوت هستند من هرچه گشتم در لينكهاي بالا چيزي در مورد ايمپرت كردن نديدم
راست ميگي... من حدث ميزنم لينكها رو اشتباه دادن.

ببين شما توي وبلاگ مبدا ميري توي قسمت Import/Export بعدش روي آخرين لينک که نوشته : Export Entries from دکمه راست ماوس رو ميزني و SaveTargetAs و فايل رو Save ميکني و ميبري توي وبلاگ مقصد و اونجا توي همين قسمت ولي توي بالاي صفحه Import ميکني. آسونه.
ولي راه آسونترش انتقال دادن ديتابيسه.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از ehsan :
به نقل از soorena :
راست ميگي... من حدث ميزنم لينكها رو اشتباه دادن.

ببين شما توي وبلاگ مبدا ميري توي قسمت Import/Export بعدش روي آخرين لينک که نوشته : Export Entries from دکمه راست ماوس رو ميزني و SaveTargetAs و فايل رو Save ميکني و ميبري توي وبلاگ مقصد و اونجا توي همين قسمت ولي توي بالاي صفحه Import ميکني. آسونه.
ولي راه آسونترش انتقال دادن ديتابيسه.
مرسي احسان جان كه جواب دوستمون رو داديد من در ابتدا فكر كردم كه ايشان مي خواهند در يك وبلاگ دوتا مطلب جداگون داشته باشند مثل وبلاگ دوستوني آقا نويد

soorena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسان ومشاهير
دست شما درد نكنه راستش من مرحله اول را انجام دادم وفايل را در هاردم ذخيره كردم ولي فكر مي كنم بايد اون رو در پوشه وبلاگم قرار بدم كه من با توجه به نصب فايروال روي شبكه نمي تونم به پانل واف تي پي دسترسي پيداكنم اگر راه ديگه اي به نظرتون برسه ممنون ميشم

بالا