برگزیده های پرشین تولز

دولت مانند سال قبل ساعت را جلو نمی‌برد !!!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
این یه مورد رو روی حساب جوگیری گفتی! تا اونجا که من اطلاع دارم شوفاژ باید یه مدت زمان زیادی روشن باشه و گرنه صرفه نداره.

نه عزيز اینجا که شوفاژ ها خوب کار ميکنن و کمتر از 15 دقيقه هوا جفنگ ميشه تزه اینجا که ایرن نيست خونه ويلايی باشه همش اپرتمان 50متري تا 100 متری

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
این یه مورد رو روی حساب جوگیری گفتی! تا اونجا که من اطلاع دارم شوفاژ باید یه مدت زمان زیادی روشن باشه و گرنه صرفه نداره.

از خودم که در نیاوردم فک فامیلامون میگن
crazy.gif
هر دفعه میان کلی حال میکنن همه خونه ها گرمه

نه عزيز اینجا که شوفاژ ها خوب کار ميکنن و کمتر از 15 دقيقه هوا جفنگ ميشه تزه اینجا که ایرن نيست خونه ويلايی باشه همش اپرتمان 50متري تا 100 متری

بیا شاهد هم رسید
crazy.gif

حالا از شوفاژ خونه بیاین بیرون موضوع تاپیک جلو نبردن ساعته
prankster2.gif

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
طرف ميگفت من روزی 25 ساعت کار ميکنم - پرسيدن چطور گفت روزی 1 ساعت زودتر از خواب پاميشم

_nima

Guest
لایک‌ها
0
بابا گفتم که اونایی که جلو میبرن قدشون به ساعت میرسه، ولی مایی که قدمون به ساعت نمی رسه باید بگیم که برای صرفه جویی در مصرف انرژی ساعت را جلو نمی کشیم. تازه یه صرفه دیگه هم داره که لازم نیست با دستمال مرطوب خاک روی ساعت رو پاک کنیم. (صرفه جویی در مصرف آب)

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بابا گفتم که اونایی که جلو میبرن قدشون به ساعت میرسه، ولی مایی که قدمون به ساعت نمی رسه باید بگیم که برای صرفه جویی در مصرف انرژی ساعت را جلو نمی کشیم. تازه یه صرفه دیگه هم داره که لازم نیست با دستمال مرطوب خاک روی ساعت رو پاک کنیم. (صرفه جویی در مصرف آب)

58.gif
58.gif

تازه رادیو میگفت : تحقیقات شیطان بزرگ نشون میده که جلو بردن ساعتا هیچ تاثیری روی صرفه جویی مصرف انرژی نداره ! :lol:

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
از بس که وقت توی مملکت ما ارزش داره یک ساعت اینور و اونور که سهله 2-3 ساعت هم فرقی نداره

_nima

Guest
لایک‌ها
0
بالا