برگزیده های پرشین تولز

دومین MihanGame.Com فقط 1000 تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان خارج از مزایده برداشته شد.
ممنون
تماس فرت

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
آقایون مثله اینکه قسمت نبوده من با دوستمون ردیف کردمکه واسه چه می خوام اولین کسه که تبریک گفت
من دامین رو 20 واریز کردم به گفته صاحب دامین اومدم گفتم خارج از مزایده خریدم.
حالا بعده واریز مثله اینکه عزیزی که تبریک گفتن زیرآبی و رفتن این دوستمونم که میگه به ما ربطی نداره من نمیدم و فلان .
الانم باید برم مهمونی میام می بینم چی شده قضه واسه ما میشه که تموم کردیم واریز کردیم یه کسی که بعد خرید اومده برای بار دوم خریده !!!!!!!!!!!
واقعا متاسفم

مدیر تالار رسیدگی کنه ! این چیه آخه؟
لازم بود بگید من متن چت رو سیو کردم میدم خدمتتون
موفق باشید همگی

Arash.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان خارج از مزایده برداشته شد.
ممنون
تماس فرت

تکذیب میشه !

آقایون مثله اینکه قسمت نبوده من با دوستمون ردیف کردمکه واسه چه می خوام اولین کسه که تبریک گفت
حالا بعده واریز مثله اینکه عزیزی که تبریک گفتن زیرآبی و رفتن این دوستمونم که میگه به ما ربطی نداره من نمیدم و فلان .
الانم باید برم مهمونی میام می بینم چی شده قضه واسه ما میشه که تموم کردیم واریز کردیم یه کسی که بعد خرید اومده برای بار دوم خریده !!!!!!!!!!!
واقعا متاسفم

موفق باشید همگی

شما 20 خواستی و بیخودی واریز کردی (گرچه خودم گفتم واریز کن اما هنوز تموم نشده بود و دومین کاملا واسوتون اوکی نشده بود khalijcenter پی ام دادن و به قیمت بیشتری (خارج از مزایده) خواستن*) پس میتونم کنسل کنم پولتونو نیز برگشت میدم ولی پینشهادتون خارج از مزایده نبوده در کل قسمتتون نبوده و اون اقایی که تبریک گفته خارج از مزایده یعنی 30 خریده پس دومین متعلق به khalijcenter هست .

پست بی مورد ارسال نکنید، شما دوتا رقیبید به من چه. :D

Last edited:

khalijcenter

Registered User
لایک‌ها
9
واقعا متاسفم

موفق باشید همگی

من معذرت می خوام آخه نوشته بودی خارج از مزایده من پرسیدم گفتن قیمت خارج از مزایده نبوده اگه خارج از مزایده می خوای مال تو:blink: منم گفتم به قیمت خارج از مزایده خریدارم قانونی نقض نشده سر جنگ هم با کسی ندارم بخدا دامین قشنگی بود طالبش شدم همین:rolleyes:. دوست ندارم دلخوری پیش بیاد:(-

Last edited:

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
ادیت شد به این دلیل که رفع شد مسئله ، اما همچنان ناراحتم.
موفق باشید دوستان .
دیگه نمی دونم چی بگم ( چه حاشیه ای) :D

Last edited:

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
آخرشم دزدید آقایون
نه پنل داد و نه ترنسفر کرد
ساب پنل داده میگه ترنسفر کن !!!
مدیر این بخش دامین کیه؟ رسیدگی کنید
---------------------------------------------------------
20 هزار نومان داد خارج از مزایده به من بعد واریز پول گفت نمیدم می خوام بفروشم 30 به یکی دیگه باز دوباره راضی شد گفت 20 ماله تو 1 شماره حساب داد برای یکی از بچه های پی تی بود گفت بهش بدهکاره من 20 هزار واریز کردم به نام فرشید بافنده ، پنل دامین رو نداد ساب پنل داد که قابلیت ترنسفر نداره و امروز اومد گفت نمیدم و فلان بیسار دوباره پول بده منم ندادم یکی رسیدگی کنه
کسی میشناسه اینو؟ سابقه ای چیزی؟ آیدی اصلیش؟ اسم و فایل؟ سایت؟
4 تا بچه ...... اومدن دزدی هم بلد نیستن آخه 20 تومن چیه که خودتونو خراب می کنید دله دزدا

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
آخرشم دزدید آقایون
20 هزار نومان داد خارج از مزایده به من بعد واریز پول گفت نمیدم می خوام بفروشم 30 به یکی دیگه باز دوباره راضی شد گفت 20 ماله تو 1 شماره حساب داد برای یکی از بچه های پی تی بود گفت بهش بدهکاره من 20 هزار واریز کردم به نام فرشید بافنده ، پنل دامین رو نداد ساب پنل داد که قابلیت ترنسفر نداره و امروز اومد گفت نمیدم و فلان بیسار دوباره پول بده منم ندادم یکی رسیدگی کنه
4 تا بچه ...... اومدن دزدی هم بلد نیستن آخه 20 تومن چیه که خودتونو خراب می کنید دله دزدا

بله ایشون رو همه میشناسن دزد بود دیگه چند بار م دزدی کرده بود

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
این 20 هم فکر من کنم 2تا دیگه بچه تحت کفالت داشتم این ماه پرداخت کردم.
اما نذارید جایی دزدی کنه.
وظیفه بود اینجا بزنم که بازم کسائی که نمیدونستن با خبر بشن.

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
آخرشم دزدید آقایون

من که گلوم پاره شد از بس تو این انجمن داد زدم که ایشون ....

با مدرک هم توضیح داده بودم و تاپیک ایشون بسته هم شد ! یه سرچ کنید تو پستهای من متوجه میشید.
:)

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
من که گلوم پاره شد از بس تو این انجمن داد زدم که ایشون ....

با مدرک هم توضیح داده بودم و تاپیک ایشون بسته هم شد ! یه سرچ کنید تو پستهای من متوجه میشید.
:)

الان اومده تو wht داره دزدی میکنه:))

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
دوستان عزیز لطفا این بحث رو ادامه ندید!
بعدا تصمیم گیری میشه!
ممنون.

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
شرمنده دوستان من ندیدم پستی قبلا چون خدود 1 هقته یا بیشتر می گذره امروز دیگه 100% پیچوند.

چشم ، بعدا تصمیم گیری کنید !!!

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
طرف دزده دیگه خرید نکنید
20 هزار برای دومن
گرفته از من نه پنل میده نه ترنسفر میکنه
صبح بخیر داداش
10 روزه همه دارن میگن که طرف دزده
این اسمش یا آرش هاشمی هست یا آرش نورپرور <<Arash.N
این یوزر متعلق به یکی از بچه های دیتالایف بود سایت دانلود هم داشت نمیدوم همونه یا نه ، بچه رشت هم که هست، اشتباهی عکس از پنل دامین پاک کردم اگه نه شماره هاش بود
از اين فرد خريد نكنيد ايشون يك كل...دار هستند
مبلغ 65 تومان از من برده قرار بود 4/11/88 بده اما هنوز نداده و ميگم بده ميگه 3000تومن بده تا 62 تومنتو بدم ميگم نميشه ندارم ميگه منم نميدم پولتو
ضمنا دو عدد چيز پي انم بهم فروخت كه وقتي گفتم 3000تومن نميدم تا بقيه پولمو بريزي اونارم قطع كرد و در ياهو خودشو برام قايم كرد
هركسي ازش شماره اي چيزي داره بگه
من از اين داميناش هويز گرفتم ادرسش زده سيستان ولي گمونم دروغ ميگه
خيلي مراقب باشيد اصلا به كسي شماره نميده
اسمشم نميده هر شماره حسابيم ميده ماله اينو و اونو عمرا شماره حساب خودشو بدهداميناشو تو ميهن نيك با استفاده از پول من خريد اونجا نام كاربريش anavazande هست
اقاي فخرايي اون عكسايو كه بهت دادم رو كن ازش
دوستان فقط 5 نفر در تهران كافيه جمع بشيد بريم بانك مشخصات حساباشو و ادرس بگيريم
وبعدم ميريم خ مطهري دادگاه جرائم رايانه اي فقط بايد بيشتر از 2 نفر باشيم زود رسيدگي ميكنن من سال گذشته يكي اينكارو كرد چون فيش بانكي داشتم حدود400تومنو خورده بود تا براي احظاره رفت خودش زنگ زدد پولمو ريخت الان نميدونم ولي سال گذشته دقيقا ابان ماه خيلي خوب رسيدگي كردن فقط بايد چند نفر بشيم هر كسي ميتونه امادگي خودشو اعلام كنه بريم با هم يكي از شعب بانك سمامان به خاك سيا بشينونمش
شماره هايي كه ازش موجوده
6219861110893954 فرشاد بافنده بانك سامان
تلفن اينام از هويز دامنه ها هست
09367656553
09351348816 البته اينو بنام مقدم در هويز يكي از دامنه هاش ديدم معلوم نيست ماله خودش باشه ولي برنميداره اينم در هر صورت
بچه ها به سايت ميهن نيك ايميل بزنيد من زدم مديرش همين امروز جواب داد گفت بررسي ميكنم راست باشه اكانتشو ميبنديم

Last edited:

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
آره به منم همین شماره حساب و اسم و داده
از من 20 برده پولی نیست اما 1هفته سر کار بودیم زور آورد
بیاید جا بندازیم تا دیگه کسی نیاد پی تی دزدی ، پولش کمه مهم نیست ، مهم اینکه نسشلون منقرض شه!
همون چیز پی ان فروختنش کار دستش میده

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
آره به منم همین شماره حساب و اسم و داده
از من 20 برده پولی نیست اما 1هفته سر کار بودیم زور آورد
بیاید جا بندازیم تا دیگه کسی نیاد پی تی دزدی ، پولش کمه مهم نیست ، مهم اینکه نسشلون منقرض شه!
همون چیز پی ان فروختنش کار دستش میده

براي پيگيري اين دزد لطفا اينو ببينيد و اطلاع رساني كنيد به ديگران
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2643025&postcount=29

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
از اين فرد خريد نكنيد ايشون يك كل...دار هستند
مبلغ 65 تومان از من برده قرار بود 4/11/88 بده اما هنوز نداده و ميگم بده ميگه 3000تومن بده تا 62 تومنتو بدم ميگم نميشه ندارم ميگه منم نميدم پولتو
ضمنا دو عدد چيز پي انم بهم فروخت كه وقتي گفتم 3000تومن نميدم تا بقيه پولمو بريزي اونارم قطع كرد و در ياهو خودشو برام قايم كرد
هركسي ازش شماره اي چيزي داره بگه
من از اين داميناش هويز گرفتم ادرسش زده سيستان ولي گمونم دروغ ميگه
خيلي مراقب باشيد اصلا به كسي شماره نميده
اسمشم نميده هر شماره حسابيم ميده ماله اينو و اونو عمرا شماره حساب خودشو بدهداميناشو تو ميهن نيك با استفاده از پول من خريد اونجا نام كاربريش anavazande هست
اقاي فخرايي اون عكسايو كه بهت دادم رو كن ازش
دوستان فقط 5 نفر در تهران كافيه جمع بشيد بريم بانك مشخصات حساباشو و ادرس بگيريم
وبعدم ميريم خ مطهري دادگاه جرائم رايانه اي فقط بايد بيشتر از 2 نفر باشيم زود رسيدگي ميكنن من سال گذشته يكي اينكارو كرد چون فيش بانكي داشتم حدود400تومنو خورده بود تا براي احظاره رفت خودش زنگ زدد پولمو ريخت الان نميدونم ولي سال گذشته دقيقا ابان ماه خيلي خوب رسيدگي كردن فقط بايد چند نفر بشيم هر كسي ميتونه امادگي خودشو اعلام كنه بريم با هم يكي از شعب بانك سمامان به خاك سيا بشينونمش
شماره هايي كه ازش موجوده
6219861110893954 فرشاد بافنده بانك سامان
تلفن اينام از هويز دامنه ها هست
09367656553
09351348816 البته اينو بنام مقدم در هويز يكي از دامنه هاش ديدم معلوم نيست ماله خودش باشه ولي برنميداره اينم در هر صورت
بچه ها به سايت ميهن نيك ايميل بزنيد من زدم مديرش همين امروز جواب داد گفت بررسي ميكنم راست باشه اكانتشو ميبنديم

من مقدم هستم آقای محترم.....لطفا زود تهمت نزنید

در ضمن شما که با من تماس نگرفتید :blink:

Last edited:

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
خود ******** اش با آیدی nima_ejazi اومده بود توی یاهو میخاست همین میهن گیم رو بفروشه به من.
گفتم اول ترنسفر بعد پول. میخاست پنل بده !

خلاصه یه کامیون فحش آبدار خورد...

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا