برگزیده های پرشین تولز

دويست ميليون سرمايه موجود است براي هر بيزينس سودده

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
از لامپ و ادیسون که بگذریم کسی چیزی نداره اضافه کنه؟

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
شما دنبال چیزی میگردی که خودت هم راجع بهش نمیدونید دوست عزیز.
به معنای دیگه خودتون نمیدونید چی میخواید دقیقا، به نظر من اول با خودتون کنار بیایید بعد نبال کسب درآمد باشید.

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
دوست عزيز تا حالا يك نفر طرح درست حسابي نداده. هر چند شايد منم سخت ميگيرم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
44545.jpeg
بزن تو کار ساخت تیر کمون

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
عزیز شما میگی دویست سرمابه داری میخوای باهاش کار کنی ، کمی از توقعاتت بگو .میخوای چند درصد دربیاری .چقدر میتونی صبر کنی تا کار به اصزلاح پا بگیره.
و خیلی چیزهای دیگه. بدون کلیات که نمیشه بحث گرد راجع بهش.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
شما یعنی 200 تومن پول دارید ولی نمیدونید چیکار بکنید؟!!!
واقعا تعجب میکنم . همچین مواردی رو من تا به امروز فقط توی پی تی ( اینترنت ) دیدم . این همه کار وجود داره البته اگه واقعا بخوایید جایی سرمایه گذاری بکنید . اون چیزی که توی ایران زیاده فرصت سرمایه گذاریه.

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
شما یعنی 200 تومن پول دارید ولی نمیدونید چیکار بکنید؟!!!
واقعا تعجب میکنم . همچین مواردی رو من تا به امروز فقط توی پی تی ( اینترنت ) دیدم . این همه کار وجود داره البته اگه واقعا بخوایید جایی سرمایه گذاری بکنید . اون چیزی که توی ایران زیاده فرصت سرمایه گذاریه.

اینجا افرادی بودن 4 میلیارد داشتن و نمیدونستن چی کار کنن من تنها پیشنهادم برای این افراد سیستم بانکی و سپرده هست . چون بازار ازاد ریسک پذیری زیادی میخواد و سودش زود بازده نیست شروع هر کار جدیدی چنیدن سال طول میکشه تا به بازدهی برسه . مگر شغل های همچون فست فود ها و ... اونها هم نیاز به سرمایه زیاد و تجربه و یک مقداری قدرت ریسک پذیری داره که ماشاله اینقدر زیاد شدن که بعضی هاشون خالی از مشتری شدن .
تصور اینکه این مقدار پول مبلغ زیادی هست کاملا اشتباهه با این پول نهایتا بشه یک اپارتمان 38 متری تو ستارخان خرید شاید یا حداکثر یک کانتینر جنس اورد . یا .... البته اینها مثال هست ولی در کل به نظرم برای کسانی که خودشون هیچ ایده ای ندارن و ریسک پذیر نیستن بانک بهترین گزینه خواهد بود .

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
اینجا افرادی بودن 4 میلیارد داشتن و نمیدونستن چی کار کنن من تنها پیشنهادم برای این افراد سیستم بانکی و سپرده هست . چون بازار ازاد ریسک پذیری زیادی میخواد و سودش زود بازده نیست شروع هر کار جدیدی چنیدن سال طول میکشه تا به بازدهی برسه . مگر شغل های همچون فست فود ها و ... اونها هم نیاز به سرمایه زیاد و تجربه و یک مقداری قدرت ریسک پذیری داره که ماشاله اینقدر زیاد شدن که بعضی هاشون خالی از مشتری شدن .
تصور اینکه این مقدار پول مبلغ زیادی هست کاملا اشتباهه با این پول نهایتا بشه یک اپارتمان 38 متری تو ستارخان خرید شاید یا حداکثر یک کانتینر جنس اورد . یا .... البته اینها مثال هست ولی در کل به نظرم برای کسانی که خودشون هیچ ایده ای ندارن و ریسک پذیر نیستن بانک بهترین گزینه خواهد بود .
منم يا شما موافقم. اما بدبختي اينه كه شما اگر پولتو توي بانك بخوابوني و سود ماهيانه بگيري ، توي اين وضع اقتصادي مملكت يه دفعه ارزش پولت در عرض مدتي بسيار كم ممكنه 100% افت كنه. براي مثال(صرفا مثاله) ممكنه الان يه آپارتمان رو بشه مثلا با 100 ميليون خريد ولي يكسال ديگه قيمت همه چيز من جمله آپارتمان 3 برابر بشه و بدين ترتيب پولي كه توي بانك خوابيده ارزشش حسابي مياد پايين . يعني مثلا اپارتماني كه مي تونستي بخري 100 ميليون حالا بايد بخري 200 ميليون و انگار 100 ميليون ضرر كردي. چيزي كه توي ايران كم اتفاق نميفته. پس اينكه بگيم بانك ريسك نداره اين ظاهر قضيست. توي اين وضع اقتصادي بانك هم ريسك خودشو داره(شايد فقط بشه بگيم ريسكش كمتره).

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
اگر كسي كه انسانه و مال مردم خور نيست و رويا پردازي هم نمي كنه و توي شيراز زندگي مي كنه ، ايده اي واسه كار كم ريسك سراغ داره و تجربه قبلي هم در موردش داره كه بشه با 100 ميليون اون كار رو شروع كرد به بنده پ خ بده.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
من میخوام با دو میلیون پول شروع کنم یعنی یک صدم پول شما کسی ایده ای داره بگه فقط ابرومند باشه

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
با سلام و عرض ادب به نظرم

شما 100 میلیونتو بزار بانک 100 تومنشو بردار بزن تو یه کاری

حالا اون کار چیه؟!!

اون بستگی به شخصیت شما داره!!!

میتونید از ضایعات بگیرید تا رستوران و مغازه و کار های با کلاس تر

میتونید بزنید تو کار اینترنت و جامعه مجازی که به نظر من رو این سرمایه گزاری نکنید خیلی ریسک داره!!

یا میتونید یه کارگاه باز کنید چند نفرو بیارین سر کار که نون اونا هم در بیاد هم خدا راضی همن بندش هم شخصیتتون میره بالا تو جامعه هم کارگراتون دعاتون میکنن!!

در آخر هم میتونید یا ماشین سنگین یا ملک خریداری کنید !! چون ملک راحت فروش میره اگر قیمت خوب بدین ماشین سنگین هم همین طور توی ملک میتونید مستاجر بگیرید ماشین سنگین هم میتونید راننده بگیرید تا کار کنه جفتش پولتون میره بالا که پایین نمیاد و هر ماه هم سود میده!!

موفق و پایدار باشید

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
واقعا بازار قفل شده....مخصوصا اگه تهران نباشی دستت کاملا بسته هست. هرکس الان در موقعیت خودش وایساده و معلوم نیست چی میخواد بشه......دوستانی هم که هی دم میزنن اگه ما بودیم فلان و بیسار میکردیم به احتمال زیاد میانگین سنیشون زیر 22 هست.

وقتی 200 تومن داری، مهمترین فکر و اولویتت ایکه که اول اصل پول رو از دست ندی.......کارهایی مثل فست فود و این چیزا شدید ریسک داره و ممکنه توی چند ماه 50 تومن ضرر کنی....

چند نفر رو میشناسم کافی شاپ و این چیزا زدن بعد از چند ماه جمعش کردن و 20 تومن ضرر دادن.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
منم پول دارم بخاطر همین به قول شما قفل شدن بازار نمیخوام ریسک کنم چون قبلا یبار شکست خوردم احتمالا شکست هم بالاست وقتی طرف برای یه مغازه 15 متری 2 میلیون کرایه میخواد و 20 میلیون پیش تازه بدون پول برق مالیات تو اون مغازه شما طلا هم بفروشید ممکن هست ورشکست بشید بخاطر همین اصلا نمی صرفه که 20 میلیون پول پیش بدی 20 میلیون پول جنس و دومیلیون هم اجاره+ هزینه برق و مالیات یعنی ورشکستی با این شرایط قطعی به نظر میاد همش هم بخاطر این صاحب مغازه ها هست که بدون اینکه نظارتی روشون باشه همینطوری هرروز میکشن رو اجاره هاشون تو مغازه های محلمون که نگاه میکنم کسایی که مستاجر هستند اکثرا سر یکسال مغازشون جمع میشه دیروز یکیشون دیدم که فلافلی جمع کرد بود ماست بندی زده بود باورتون میشه ماست بندی ببینید ملت چی فکر میکنن که میخوان با فروش ماست کشک ماهی نزدیک 3 تومن اجاره بدن این بدبخت هم هر وقت از بقل مغازش رد میشی مثل کدو نشسته در دیوار نگاه میکنه از چشاش میخونم که پشیمونه:)

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
منم يا شما موافقم. اما بدبختي اينه كه شما اگر پولتو توي بانك بخوابوني و سود ماهيانه بگيري ، توي اين وضع اقتصادي مملكت يه دفعه ارزش پولت در عرض مدتي بسيار كم ممكنه 100% افت كنه. براي مثال(صرفا مثاله) ممكنه الان يه آپارتمان رو بشه مثلا با 100 ميليون خريد ولي يكسال ديگه قيمت همه چيز من جمله آپارتمان 3 برابر بشه و بدين ترتيب پولي كه توي بانك خوابيده ارزشش حسابي مياد پايين . يعني مثلا اپارتماني كه مي تونستي بخري 100 ميليون حالا بايد بخري 200 ميليون و انگار 100 ميليون ضرر كردي. چيزي كه توي ايران كم اتفاق نميفته. پس اينكه بگيم بانك ريسك نداره اين ظاهر قضيست. توي اين وضع اقتصادي بانك هم ريسك خودشو داره(شايد فقط بشه بگيم ريسكش كمتره).

مثل اینکه از بازار ملک خبری ندارید . خبری از مشتری نیست . همچنین اجاره الان بسیاری از اپارتمان هایی که برای اشنایان بودن و ساختن و مشتری برای خرید نیست برای مثال اگه پارسال قیمت فروشش متری 3 میلیون بودن الان 2200 گذاشته و باز هم مشتری براش نیست طوری شده که مشتری شرایط رو برای فروشنده تعیین میکنه . من منظورم این نیست که بانک ریسک نداره منظور اینه اگه کسی توانایی فعالیت در مشاغل ازاد و بازار رو نداره بهتره پولش رو بزاره بانک حداقل اینه که اون عدد پولش حفظ میشه یعنی سال بعد همون 200 تومن رو داره و مقداری سود هم گرفته حالا ارزش اون 200 تومن سال اینده چقدره رو کسی نمیتونه پیش بینی کنه .

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
نمیدونم همه چرا آنقدر فکر میکنن خرید خونه سود داره اگه به سایت های مسکن نگاه کنید یا اگه از قیمت ها آگاه باشید متوسط قیمت یه خونه مثلا در 5 سال پیش 2 تومن بوده و الان نهایت نوساز اون خونه 5 تومن هست در صورتی که خونه که شما 5 سال قبل خریدید به قیمت 4200 خریدارزی میشه حالا اگه سود گرفتن اجاره خانه رو هم حساب کنیم در بهترین حالت مثل دوسال قبل که دلار شدیدن گرون شد در بهترین حالت سودش به اندازه سود بانک هست البته گرون شدن دلار در دوسال قبل یک استثنا بود وفقط خونه گرون نشد بلکه هم چیز قیمتش بالا رفت و احتمالا اینکه این وضعیت تکرار بشه کم هست بخاط همین هم هست که سرمایه دارها بجای راه اندازی کسب کار پولشونو میندازن تو بانک تا بدون استرس درد سر سودشو بگیرن

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
لطفا تاپیک را به بیراهه نبرید...........بنده دنبال یک فرصت سرمایه گذاری با ابازده بالا و همراه با ایده های خلاقانه هستم. اگر نیست و گیر نمیاد و توقع من هم زیاده لطفا کاری نداشته باشید...چطوری بگم دیگه

iamirkm

Registered User
لایک‌ها
67
اگه بتونی ثابت کنی که با ۲۰۰ تومن میشه ماهی۲۰تومن از راه قانونی در اورد من یه ثور عالی میدم

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
خودم که درامد کمتر از 10 میلیونه ، ولی یکی از دوستان پارسال کاریو شروع کرد ، الان بین 130 تا 150 میلیون درآمد داره :)
سرمایشم 2 میلیون بود برای شروع ، خواستن توانستن است...

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
خودم که درامد کمتر از 10 میلیونه ، ولی یکی از دوستان پارسال کاریو شروع کرد ، الان بین 130 تا 150 میلیون درآمد داره :)
سرمایشم 2 میلیون بود برای شروع ، خواستن توانستن است...
قدیمی ها میگفتن ادم هر چی رو میشنوه نباید باور کنه . [emoji1]
با 2 میلیون موتور گازی هم نمیدن به ادم که بره پیک موتوری کار کنه .

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
منم پول دارم بخاطر همین به قول شما قفل شدن بازار نمیخوام ریسک کنم چون قبلا یبار شکست خوردم احتمالا شکست هم بالاست وقتی طرف برای یه مغازه 15 متری 2 میلیون کرایه میخواد و 20 میلیون پیش تازه بدون پول برق مالیات تو اون مغازه شما طلا هم بفروشید ممکن هست ورشکست بشید بخاطر همین اصلا نمی صرفه که 20 میلیون پول پیش بدی 20 میلیون پول جنس و دومیلیون هم اجاره+ هزینه برق و مالیات یعنی ورشکستی با این شرایط قطعی به نظر میاد همش هم بخاطر این صاحب مغازه ها هست که بدون اینکه نظارتی روشون باشه همینطوری هرروز میکشن رو اجاره هاشون تو مغازه های محلمون که نگاه میکنم کسایی که مستاجر هستند اکثرا سر یکسال مغازشون جمع میشه دیروز یکیشون دیدم که فلافلی جمع کرد بود ماست بندی زده بود باورتون میشه ماست بندی ببینید ملت چی فکر میکنن که میخوان با فروش ماست کشک ماهی نزدیک 3 تومن اجاره بدن این بدبخت هم هر وقت از بقل مغازش رد میشی مثل کدو نشسته در دیوار نگاه میکنه از چشاش میخونم که پشیمونه:)
به نظر من این یک سیکل معیوب است که همه توش دخیل هستند .از قدیم گفتند مجازات گرون فروش نخریدنه .طرف صاحب مغازه که قیمت چرت میده اگر کسی نیاد اجاره کنه مجبور میشه راه بیاد اما وقتی یک سری ملکهای تجاری براش مشتری اجاره ای صف کشیده انتظار دارید مالک قیمت ارزون بده!!!!!
یکی از خیابان های اصفهان صنف تعمیرکار وسیله خونگی هستند طرف اومده مغازه اجاره کرده ماهی 2میلیون !!!!!به همسایش میگم این مگه تو این مغازه چیکار می کنه که ماهی 2فقط اجاره میده؟؟؟؟؟؟میگه هیچی طرف براش جاروبرقی میاره سیم برقش قطع شده به مشتری میگه موتورش سوخته 100تومن بیا بالا !!!!بعدشم میگیم چرا مملکت اینطوری شده .حروم خور شدیدم از صاحب مغازه بگیر تا فروشنده و مشتری و.........

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
لطفا تاپیک را به بیراهه نبرید...........بنده دنبال یک فرصت سرمایه گذاری با ابازده بالا و همراه با ایده های خلاقانه هستم. اگر نیست و گیر نمیاد و توقع من هم زیاده لطفا کاری نداشته باشید...چطوری بگم دیگه
بیزینس سود آور الان دلالی یا خرید فروشه یک جنسی را عمده بخرید خرده پخش کنید و بفروشید

کار حسابی و با ریسک می خواهید یک چیزی تولید کنید حالا حتما نیازی به کارگاه و دفتر دستک نیست می تونید مشارکت در تولید بکنید اینقدر کارگاه و کارخانه نیازمند به سرمایه و وزشکسته برای فروش هست که نگو .خیلی از کارآفرینان و شرکتهای بزرگ دنیا با خرید شرکتهای وزشکسته پیشرفتهای چشمگیری داشتند اگر اشتباه نکنم یکی از معروفهاش دوو است

بالا