برگزیده های پرشین تولز

دويست ميليون سرمايه موجود است براي هر بيزينس سودده

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
خودم که درامد کمتر از 10 میلیونه ، ولی یکی از دوستان پارسال کاریو شروع کرد ، الان بین 130 تا 150 میلیون درآمد داره :)
سرمایشم 2 میلیون بود برای شروع ، خواستن توانستن است...
:D ممنون که در این لحظه غم بار بنده رو شاد فرمودید :general510::D
حاجی مگن شما باور نکن . ماهی 130 تا 150 تومن :general611: یعنی سالی بیشتر از 1.5 میلیارد اونم بعد از یک سال و با سرمایه 2 تومنی :general509: اوووه :general208:
بعد اونوقت اسم این دوستمون چیه که به این شکل ترکونده o_O . مرد مومن طرف یکی از بزرگای کشوره درآمدش چند برابر اینه ولی سنش 50 و خورده ایه . اگه این شکلی که میگه پیش بره تا 10 سال دیگه میزنه رو دست همه سرمایه دارا :rolleyes:
هرکی هر حرفی میزنه شما در ظاهر قبول بکن ولی بعدش که رفت فراموش کن . بیخودی زندگی رو واسه خودت سخت میکنی و فکر میکنی اون خاصه و شما غیر عادی هستید . من ماهی 130 تا 150 رو عجیب نمیدونم ولی با 2 تومن اونم بعد از یک سال رو فضایی به توان 100000000 میدونم :D

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
لامصب توليد و پخش صنعتي هم اينقدر درآمد نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
مثل اینکه از بازار ملک خبری ندارید . خبری از مشتری نیست . همچنین اجاره الان بسیاری از اپارتمان هایی که برای اشنایان بودن و ساختن و مشتری برای خرید نیست برای مثال اگه پارسال قیمت فروشش متری 3 میلیون بودن الان 2200 گذاشته و باز هم مشتری براش نیست طوری شده که مشتری شرایط رو برای فروشنده تعیین میکنه . من منظورم این نیست که بانک ریسک نداره منظور اینه اگه کسی توانایی فعالیت در مشاغل ازاد و بازار رو نداره بهتره پولش رو بزاره بانک حداقل اینه که اون عدد پولش حفظ میشه یعنی سال بعد همون 200 تومن رو داره و مقداری سود هم گرفته حالا ارزش اون 200 تومن سال اینده چقدره رو کسی نمیتونه پیش بینی کنه .
ببخشید این سازنده ها پس چطور میگن بلاخره مشتری داره و فروش میره؟ (برام سواله نه اینکه بخوام بگم اینجوری نیست )

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
ببخشید این سازنده ها پس چطور میگن بلاخره مشتری داره و فروش میره؟ (برام سواله نه اینکه بخوام بگم اینجوری نیست )

بالاخره مشتری پیدا میشه ولی زمانش مشخص نیست ممکنه ملک 1 سال بعد از ساخت بخوابه شاید هم بیشتر تا مشتری پیدا بشه . بر فرض یک اپارتمان 100 متری با ارزش بالای 500 تومن یک سال بخوابه میدونید چقدر سرمایه خوابیده . معمولا هم سازنده ها علاقه ای به اجاره دادن ملک هاشون ندارن . من شخصا از این مورد ها زیاد دیدم ملک هایی هستند بعد از ساخت بالای 1 ساله خوابیدن و مشتری براش نیست . مخصوصا ملک هایی که متراژ بیشتری دارند . کوچیک ها زود فروش میرن معمولا مشکل از 70 متر به بالا شروع میشه

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
درسته مشتری کمه ولی نه تا اون حد . اما مهم ترین نکته اینه که کسی که درآمد بالایی داره اون رو تو مسکن میریزه و اصلا معنی نداره که توی حساب بانکیش نگه داره . بعد هر وقت که بخواد کار جدیدی بکنه , حالا این کار جدید میتونه ساخت جدید و یا کار دیگه ای ( گسترش کارخونه و افزایش تولید , تاسیس کارخونه جدید , واردات کالایی خاص , تامین نقدینگی و ... ) باشه , با فروش یه واحد 600 700 دستشو میگیره و میتونه کارو تا جای خوبی پیش ببره و تا بخواد اون رو خرج بکنه که چند ماهی طول میکشه و بازم یه واحد دیگه . اگه نیاز نداشته باشه هم نمیفروشه .
برای فعالیت های اقتصادی معمول تا نسبتا بزرگ 700 800 تومن پول واسه چهار پنج ماه خیلی خوبه . برای کارای بزرگ که گردش مالی بالایی دارن کمی مشکل ایجاد میشه . البته اونا هم راه حل های خاص خودشون رو داره .
بالاخره پول باید در گردش باشه و نمیشه زندگیت رو نقد بکنی تا خدای نکرده کم نیاری ! دارائیه دیگه . درضمن ملک و زمین به شدت با ارزشه . معاوضه صورت میگیره . مثلا واحد میدی سوله میگیری , زمین میگیری , ملک کلنگی میتونی بگیری , میتونی به جای بدهی بدی یعنی به جای پرداخت واحد بدی , مثلا پیمانکار میاد برات اسکلت و سقف ها رو میزنه به اندازه وجهی که میخواستی پرداخت بکنی زیر قیمت بهش واحد میدی. خلاصه راه زیاده . اون عزیزانی که میگن " خونه رو دست سازنده ها باد کرده " کاملا در اشتباهن . اونی که به قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت ملک بخره و بخواد بعدش بفروشه کمی مشکل براش درست میشه . طرف 700 میخره و میخواد 750 بفروشه نه اینکه بیاد 650 بده . ولی چون کاسب ( بیزینس من ) هدفش کسب سوده ( برآیند مهمه نه اینکه توی یه معامله سود باشه ) میتونه با ضرر هم بده ولی تو کار جدید سود میکنه . از قدیم گفتن کاسب یه جیبش سوده یه جیبش ضرر .
پول باید گردش پیدا بکنه . چند بار توی این فروم دیدم که میگن " سازنده ها دیگه نمیسازن و پولشون رو تو بانک گذاشتن " , در جواب باید بگم " 100 درصد این حرف غلطه " ! 100 در 100 گفتم چون اصلا همچین حرفی معنی نداره .

iamirkm

Registered User
لایک‌ها
67
قدیمی ها میگفتن ادم هر چی رو میشنوه نباید باور کنه . [emoji1]
با 2 میلیون موتور گازی هم نمیدن به ادم که بره پیک موتوری کار کنه .
قدیمو ول کن عزیزم ، درآمد فعلی من هم با 1 تومن شروع شد ، کافیه آدم از عقلش استفاده کنه به جای آهو ناله و به قدیم فکر کردن... ;)

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
بالاخره مشتری پیدا میشه ولی زمانش مشخص نیست ممکنه ملک 1 سال بعد از ساخت بخوابه شاید هم بیشتر تا مشتری پیدا بشه . بر فرض یک اپارتمان 100 متری با ارزش بالای 500 تومن یک سال بخوابه میدونید چقدر سرمایه خوابیده . معمولا هم سازنده ها علاقه ای به اجاره دادن ملک هاشون ندارن . من شخصا از این مورد ها زیاد دیدم ملک هایی هستند بعد از ساخت بالای 1 ساله خوابیدن و مشتری براش نیست . مخصوصا ملک هایی که متراژ بیشتری دارند . کوچیک ها زود فروش میرن معمولا مشکل از 70 متر به بالا شروع میشه
پس نظر تو ایمه که رو اینکار سرمایه گذاری نکنیم؟

iamirkm

Registered User
لایک‌ها
67
:D ممنون که در این لحظه غم بار بنده رو شاد فرمودید :general510::D
حاجی مگن شما باور نکن . ماهی 130 تا 150 تومن :general611: یعنی سالی بیشتر از 1.5 میلیارد اونم بعد از یک سال و با سرمایه 2 تومنی :general509: اوووه :general208:
بعد اونوقت اسم این دوستمون چیه که به این شکل ترکونده o_O . مرد مومن طرف یکی از بزرگای کشوره درآمدش چند برابر اینه ولی سنش 50 و خورده ایه . اگه این شکلی که میگه پیش بره تا 10 سال دیگه میزنه رو دست همه سرمایه دارا :rolleyes:
هرکی هر حرفی میزنه شما در ظاهر قبول بکن ولی بعدش که رفت فراموش کن . بیخودی زندگی رو واسه خودت سخت میکنی و فکر میکنی اون خاصه و شما غیر عادی هستید . من ماهی 130 تا 150 رو عجیب نمیدونم ولی با 2 تومن اونم بعد از یک سال رو فضایی به توان 100000000 میدونم :D
:)
دوست عزیزم ، دوست بنده که خدمتتون عرض کردم حدود 3 ساله به این کار مشغولن درآمدشون تا پارسال ماهی 20-30 تومن بود ، الان یه ساله که اینجوری شده...
بنده خودم شاهد تعویض ماهیانه ماشین هاش و خرید زمین هاش هستم ، شاهد اینکه ظرف چند ماه یه خونه خوب خرید بودم ، ، بنده خودم از این راه که حدود 5 ماهه شروع کردم درآمدم ماهی 5-6 تومنه...
در ضمن مجبورم بگم کارشون چیه ، درآمد بنده و ایشون از گوگل ادسنس هست ، لازمه ی یه آشنا خارج از کشور هم هست ، درآمد ایشون در برابر رادیو جوان و داغترین چیزی نیست ;)
مهم نیست شما باور کنید یا نه ، مهم اثبات "خواستن توانستن است" هستش ، موفق باشید.;)

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
دوست عزیزم ، دوست بنده که خدمتتون عرض کردم حدود 3 ساله به این کار مشغولن درآمدشون تا پارسال ماهی 20-30 تومن بود ، الان یه ساله که اینجوری شده...
بنده خودم شاهد تعویض ماهیانه ماشین هاش و خرید زمین هاش هستم ، شاهد اینکه ظرف چند ماه یه خونه خوب خرید بودم ، ، بنده خودم از این راه که حدود 5 ماهه شروع کردم درآمدم ماهی 5-6 تومنه...
در ضمن مجبورم بگم کارشون چیه ، درآمد بنده و ایشون از گوگل ادسنس هست ، لازمه ی یه آشنا خارج از کشور هم هست ، درآمد ایشون در برابر رادیو جوان و داغترین چیزی نیست ;)
مهم نیست شما باور کنید یا نه ، مهم اثبات "خواستن توانستن است" هستش ، موفق باشید.;)
ببخشید خودت چیکار میکنی؟

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
خوب اینو بگید که خودتون شاهد بودید . :D
وقتی خودتون پیشرفت رو دیدید که دیگه حرفی نمیمونه . کارش درسته .
موفق باشید .;)

iamirkm

Registered User
لایک‌ها
67
خوب اینو بگید که خودتون شاهد بودید . :D
وقتی خودتون پیشرفت رو دیدید که دیگه حرفی نمیمونه . کارش درسته .
موفق باشید .;)
زنده باشید ، خود گوگلدر سال 2011 حدود 38 میلیارد دلار سودش بوده، شما دیگه درآمد کاربران رو محسابه کنید ، شنیده میشه داغترین و رادیو جوان بالای 300 تومن درآمد دارن...

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
زنده باشید ، خود گوگلدر سال 2011 حدود 38 میلیارد دلار سودش بوده، شما دیگه درآمد کاربران رو محسابه کنید ، شنیده میشه داغترین و رادیو جوان بالای 300 تومن درآمد دارن...
خودت سایت انگلیسی داری؟

ibo8631

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بله ادسنس ایران رو چه در مباحث واریز و زیان سایت ساپورت نمیکنه ، لطفا تو تاپیک صحبت نکنید ، دوستان گزارش میدن بن میشیم.
آقا پستا رو ويرايش کنين, دست زياد ميشه ;)

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
استــارتر همرو گذاشته سرکار @mikel jaskon

میخواد به ما پوز 200 میلیون پولش روبده !

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
واقعا اينجوري فكر ميكني؟ دمت گرم

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
اگرم هست يا بدرد من نخورده يا بمن نميگن