برگزیده های پرشین تولز

دوپینگ

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
جالب بود:happy:
خیلی هاشو نمیدونستم :)
یه خوردشم نمی پذیرم:wacko:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از Annapaquin :
105.gif

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از Annapaquin :
من اکثر امپولها رو استفاده کردم الان 2 ساله که ول کردم ورزشو . ولی تاثیرات مثبت این امپولا کم نبوده .

همشو مدیون استفاده ی صحیح و علمی این داروها هستم. اندک عوارضشم میپذیرم.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
اون مسابقه رو یادتون هست که یه سیاه پوسته وسط زمین فوتبال یهو سکته کرد و گفتند توی خونش هم هیچ چیز غیر عادی نیست؟؟؟؟؟؟می دونید دلیل چی بود؟؟؟دوپینگ خون
:(
به دلیل اینکه هوای کوه ها و کلا مناطقی که از سطح دریا ارتفاع زیادی دارند خیلی رقیقه...افرادی که به این مناطق می روند بعد از مدت حدود 3-4 هفته تغداد گلوبول های قرمز خونشون زیاد می شه چون اونجا اکسیژن کمه و بدن برای رساندن اکسیژن مورد نیاز بدن از طریق سیستم گردش خون گلوبول های قرمز اضافی می سازه.......حالا اگر این شخص برای مسابقه به نقاطی بره که ارتفاعش کمتره می تونه بهتر نتیجه بگیره(این فیلم رزمی ها رو دیدید طرف میره بالای کوه تمرین می کنه یک ماه ترمیناتور می شه!!!!واقعا امکانش هست)خوب این یه کار مفیده و دوپینگ محسوب نمی شه ..یه نوع بدن سازی هست
حالا دوپینگ خون چیه؟؟؟؟یه ورزش کار می ره توی کوه و یکی دو ما تمرین می کنه در نتیجه گلوبول های قرمزش زیاد میشه...حالا در عرض 2 هفته 2 واحد ازش خون می گیرند و گلوبول های قرمزش رو جدا می کنند.و منجمدش میکنند.بدن ورزش کار شروع به خون سازی می کنه و خون از دست رفته توی 2 -3 هفته بر می گرده....این کتر چند بار تکرار می شه.....حالا یک ماه قبل از مسابقه اصلی این خون ها رو بهش تزریق می کنند......فشار خونش بالا می ره...گلوبول های قرمزش زیلد می شه و باعث می شه خون بهتر به عضلاتش برسه
تا اینجای کار به نظر می رسه این کار غیر ورزشی عارضه ای نداره اما مشکل همینه........به دلیل بالا رفتن فشار خون امکان سکته مغزی و بعد از اون هم سکته قلبی به دنبالش وجود داره
تنها راه تشخیص اینکه یه نفر دوپینگ خون کرده آزمایش آهن هست.که با یه سری دارو اون آزمایش هم نشون نمی ده

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
ببخشید این دوپینگهایی که برای ورزشهای استقامتی می خورند رو میشه از کجا گیر اوورد ؟
عوارضش چیه ؟؟؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از mdibmehr2 :
ببخشید این دوپینگهایی که برای ورزشهای استقامتی می خورند رو میشه از کجا گیر اوورد ؟
عوارضش چیه ؟؟؟
منظورت چیاست ؟؟

1: سعی کن از این چیزا استفاده نکنی ولی برای اینکه گمراه نشی میگم.

اگه برای فوتبال میخوای : ناندرولون دکانوات استفاده کن.

اگه سنگین ورزش میکنی باید هفته ای 1 بار بزنی وگر نه 2 هفته 1 بار , تاثیرش در بدن ماکزیمم تا 2 هفته هست

ولی اگه امروز 1 دونه بزنی تا یک سال تو ازمایش دوپینگ خودشو نشون میده!!!!

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از hamedsullivan :
من اکثر امپولها رو استفاده کردم الان 2 ساله که ول کردم ورزشو . ولی تاثیرات مثبت این امپولا کم نبوده .

منم هستم!!!
میشه بگی چه عوارضی؟

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
منظورت چیاست ؟؟

1: سعی کن از این چیزا استفاده نکنی ولی برای اینکه گمراه نشی میگم.

اگه برای فوتبال میخوای : ناندرولون دکانوات استفاده کن.

اگه سنگین ورزش میکنی باید هفته ای 1 بار بزنی وگر نه 2 هفته 1 بار , تاثیرش در بدن ماکزیمم تا 2 هفته هست

ولی اگه امروز 1 دونه بزنی تا یک سال تو ازمایش دوپینگ خودشو نشون میده!!!!

ممنون.
حامد جان برای فوتبال می خوام ولی نمی خوام 1 سال تو بدنم باشه.

:(
عوارضش و می شه گفت یا خصوصی باید بگی ؟ :)
ممنون..

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
قرصهاش هم هست ؟
من یچیزی می خوام که عوارض نداشته باشه.
نیروزا باشه.
مثلا بخورم 1 ساعت بعدش برم مثلا 3 کیلومتر یا بیشتر بدوئم و تمرین های سخت کنم.
تقریبا همون کاری رو بکنه که عسل می کنه .
مثلا من قبل تمرین 3 قاشق پر غذا خوری عسل توی آب حل می کنم و می خورم.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
یه آقایی رو می شناسم به نام د.ب(ادیت شد..) چهل و دو سالشه.اما بدنش رو نگاه می کنی انگار 20 سالش هست.....خوب می تونید بیاید تمرین کردنشو ببینید ....هنوز هم تو وزن هفتاد و سه کیلو کم کسی می تونه جلوش بایسته....سی و یک ساله جودو کار می کنه اما کوچک ترین آسیبی ندیده...بدنش سالم مونده و ورزش براش بدنی ساخته که تا هفتاد سالگی هم براش باقی می مونه....صد نفر رو هم می شناسم که با ورزش معتاد شدن.از کسانی کهکراتین مصرف می کردند تا کسانی که هورمون تزریق می کردند....بعد از اینکه دارو رو ول کردن بیایا ببینید چجوری شدن.نیم متر شکم....پوست آویزون
به خدا هیچی نداره آخرش اینم اعتیاده.....شما آقایون بدن ساز می دونید که وقتی عضله هاتون در عرض 6 ماه دو برابر می شه قلب و ریه چه آسیبی می بینند؟

Last edited:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
ادیت به دلیل سوتفاهم..........

Last edited:

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
داداش من قبول کن هیچ کدوم درست نیست.....به خدا من دلم می سوزه...حتما این اتفاقات رو شما هم دیدن اما من 2-3 باز بهترین دوستام توی تمرین ناقص شدم ..یکیشون آدنوزین تری فسفات(احتمالن شنیدی یه نوع بی حس کننده عصبه خستگی رو نمی فهمی)تزریق کرد از تاتامی اومد بیرون گفت پام می سوزه شلوارشو زد بالا دیدیم بله.......عضله پاش از فشار ترکیدا آقا نفهمیده.دردش از 10 دقیقه بعد شروع شد.زمین رو از درد گاز می گرفت...حالا هم خیلی خوش شانس باشه یک سال دیگه بتونه فقط بدود!!!!!هر چی باشه ضرر داره.....متاسفانه همه استفاده می کنند....و اکثرا معتاد شدند....چند تا از بچه های تیم ملی رو می شناسم....وقتی در مورد دوپینگ و دارو می پرسی لیستی بهت می دن سه متر!!!!!!خوب معلموه می رن المپیک چی می شه دیگه!

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
یادم رفت بگم یه زمانی جور شد که حرفه ای کار کنم پیش مربی تیم رفتم گفت:خوب کراتین چی می خوری؟؟؟گفتم نمی خورم....یه کم ترش کرد بعد شروع کرد نوشتن!!!!!!!فقط هفته ای 14 تا قرص متان..هورمون 2 تا تزریق تو عضله....غیر از این هم باشه نمی شد کار کرد....

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
تعریف معتاد به کسی گفته می‌شود که در نتیجه استعمال متمادی دارو در بدن وی حالت مقاومت اکتسابی ایجاد شده به شیوه‌ای که استعمال مکرر آن موجب کاسته شدن تدریجی اثرات آن می‌گردد

lahij_web

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ممکنه کمی توصیح بدی ؟ استفاده از کدومشون برای افزایش قدرت موثره و توجیه اینکه استفاده علمی و اصولی داره یعنی چه ؟!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از lahij_web :
ممکنه کمی توصیح بدی ؟ استفاده از کدومشون برای افزایش قدرت موثره و توجیه اینکه استفاده علمی و اصولی داره یعنی چه ؟!
دوست عزیز , بنده نمیتونم تبلیغ کنم برای داروی خاصی ویا کسی رو با این امر تر غیب کنم , فقط این رو بگم که استفاده ی صحیح

از داروی اصل, باعث میشه که شما نتیجه ی مطلوبتر بگیری و عوارض کمتری شما رو تهدید کنه (استامینوفن هم عارضه داره به هر حال ).

من این تاثیر مثبت رو در خودم دیدم.اگه دوست داری دقیق بدونی , لطفا پی ام بده .

موفق باشی.

lahij_web

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز , بنده نمیتونم تبلیغ کنم برای داروی خاصی ویا کسی رو با این امر تر غیب کنم , فقط این رو بگم که استفاده ی صحیح

از داروی اصل, باعث میشه که شما نتیجه ی مطلوبتر بگیری و عوارض کمتری شما رو تهدید کنه (استامینوفن هم عارضه داره به هر حال ).

من این تاثیر مثبت رو در خودم دیدم.اگه دوست داری دقیق بدونی , لطفا پی ام بده .

موفق باشی.

حتما دوست دارم دقیق تر بدونم . خیلی از دوستام دارن مصرف میکنن ولی بی رویه .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از lahij_web :
حتما دوست دارم دقیق تر بدونم . خیلی از دوستام دارن مصرف میکنن ولی بی رویه .
خوب این , بدترین حالتیه که میشه اتفاق بیفته !!!!

ورزشکارانی رو دیدم که امپول عضلانی رو که تاثیرش در تمام بدن یکسانه , به قسمت خاصی از بدنشون (کول , سینه)

تزریق میکردن, یا یکی از دوستان خودم که ناندرولون دکانوات رو با سرنگ انسولین به روی 4 سر ران تزریق کرد!!!!!!!!

1 هفته هم از ناحیه ی پا مشکل داشت.

ناندرولون , برای 2 هفته در بدن کاملا تاثیر میذاره ولی بعضی ها هفته ای 2 بار میزدن !!!!! که تاثیر عکس هم داره.

و......

(بقیه رو تو پی ام گفتم!)

بالا