برگزیده های پرشین تولز

!!! دو تا از پارتیشن های هاردم قفل شدن

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان

به یک مشکل عجیب بر خوردم .. یه هارد مکستور هست که 5 تا پارتیشن داره روی درایو C ویندوز XP SP2 نصبه .. امروز متوجه شدم که ورود به پارتیشن D , F امکان پذیر نیست .. وقتی روشون کلیک میکنم قفل میکنه بعد از 10 ثانیه میگه آیا میخاوی درایو رو فرمت کنی :blink:

چک که کردم دیدم این دو درایوی که مشکل دارن اصلا تو مشخصاتشون سیستم فایل رو زده RAW !!!! قبلا Fat 32 f بودن !! :(

چیکار کنم ؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
برو دنبال نرم افزارهایی مثل GetDataBack (نسخه Fat) ... اینجوری حداقل اطلاعاتت رو بازیابی می کنی ...
ممنونم

ایا GetDataBack اطلاعات رو عینا مثل قبل به ترتیب Folder و SubFolder بازیابی میکنه ؟ بعد از بازیابی اطلاعات قابل استفاده هستند ؟

من شنیدم این جور مواقع باید از نرم افزار های بازیابی پارتیشن استفاده کرد ! ؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
البته شما خودتون استادید اما جسارتا هاردتون دینامیک نشده؟
والله چه عرض کنم .. هارد بنده نیست ... هارد یکی از دوستان ه که کلی پروژه دانشگاهی روش هست .. کیس و مخلفات داخلش جابه جا نشدن .. همیشه یک جای ثابت بودن ... امیدوارم منظور شما رو درست متوجه شده باشم .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنونم

ایا GetDataBack اطلاعات رو عینا مثل قبل به ترتیب Folder و SubFolder بازیابی میکنه ؟ بعد از بازیابی اطلاعات قابل استفاده هستند ؟

من شنیدم این جور مواقع باید از نرم افزار های بازیابی پارتیشن استفاده کرد ! ؟
همه جوره اس ... یعنی من یکی دوبار که کار کردم باهاش ، بعضی ها رو عینا با فولدر و مخلفات برگردوند ، بعضی ها رو اسمشون رو بهم زده بود ... بستگی به عمق فاجعه داره !! ...

بله دیگه ... این نرم افزار هم جزو همون نرم افزارهای بازیابی (recovery) هستش ...

بالا