برگزیده های پرشین تولز

دو تا سوال ؟

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان در پرشین تولز

دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1- کسی برنامه ای سراغ نداره که بشه فایلهای مولتی مدیا را به هم تبدیل کرد ( حتی تصویری به صوتی )
2- ویندوزم XP sp2 هستش ! نمی دونم چرا بعضی وقتها جابجایی ام بین پنجره ها دچار مشکل میشه و بین پنجره ها
نمی تونم حرکت کنم تا زمانی که alt+ctrl+del را نزنم و اون پنجره را نبندم دوباره نمی تونم بین پنجره ها حرکت کنم
ممنون از توجهتون

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام به همه دوستان در پرشین تولز

دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1- کسی برنامه ای سراغ نداره که بشه فایلهای مولتی مدیا را به هم تبدیل کرد ( حتی تصویری به صوتی )
2- ویندوزم XP sp2 هستش ! نمی دونم چرا بعضی وقتها جابجایی ام بین پنجره ها دچار مشکل میشه و بین پنجره ها
نمی تونم حرکت کنم تا زمانی که alt+ctrl+del را نزنم و اون پنجره را نبندم دوباره نمی تونم بین پنجره ها حرکت کنم
ممنون از توجهتون
سلام
بهترين برنامه براي تبديل فايلهاي تصويري McFunSoft Video Solution و WinAVI هست
براي تبديل فايلهاي تصويري به صوتي هم كاربرد داره ولي بهتره از نرم افزارهاي تخصصي براي اينكار (جدا كردن فايل صوتي از فايل تصويري) استفاده كنيد
بطور مثال : Cool Audio Extractor
البته اين برنامه اونقدر گسترده هست كه بتونه نياز شما رو جواب بده
در مورد دوم هم تابحال با اين مشكل برخورد نكردم البته خيلي گنگ توضيح داديد شايد منظورتون CTRL +Tab هست؟
احتمالا دوستان ديگه ميتونند به شما كمك كنند

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين برنامه براي تبديل فايلهاي تصويري McFunSoft Video Solution و WinAVI هست
براي تبديل فايلهاي تصويري به صوتي هم كاربرد داره ولي بهتره از نرم افزارهاي تخصصي براي اينكار (جدا كردن فايل صوتي از فايل تصويري) استفاده كنيد
بطور مثال : Cool Audio Extractor
البته اين برنامه اونقدر گسترده هست كه بتونه نياز شما رو جواب بده
ممنون از توجهت
این برنامه ها را از کجا میشه دانلود کرد ؟
خيلي گنگ توضيح داديد
منظورم اینه که مثلا الان دارم با IE کار می کنم و همزمان 4 تا پنجره دیگه هم باز هست بعد به صورت ناگهانی هر جا را
که کلیک می کنم بی اثر هست ( تو همون پنجره ) این مشکل برطرف نمیشه تا پنجره task manager را باز کنم و دو بار
دکمه ضربدر بالا را بزنم ( برای بار اول عمل نمی کنه ولی برای بار دوم پنجره را می بنده ) این مشکل بیشتر زمانی
شدید میشه که تو اینترنتم

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یکی نبود جواب ما را بده ؟

بالا