آژانس هواپیماییexchanging

دو تا سوال قبل از خرید دومین

شروع موضوع توسط Khashayar581 ‏15 سپتامبر 2007 در انجمن میزبانی وب

1. Khashayar581

Khashayar581 کاربر تازه وارد

سلام:
    1) من میخوام یه سایت ثبت کنم از طریق پی تی، و روش وی بی نال بریزم، و ببینم اگر جواب کارم رو میده، رجیستر شده وی بی رو بخرم. حالا می خوام بدونم توی این مدت از نظر پی تی ایرادی نداره (چون یه جا دیدم گفتین که با هاستینگ ما وی بی نال استفاده نکنین).

2) حالا فرض کنین وی بی منو راضی کرد و بخوام لیسانس بخرم، لازمه که اون وی بی نال رو پاک کنم از رو هاست و اینو روش بریزم؟؟؟ یا همون و میشه رچیستر کرد؟ لازمه که دیتا بیس دستکاری بشه؟؟؟!! لطفا منو راهنمایی کنین که این کار دردسر داره یا نه؟

ممنون.

2. Shahed

Shahed کاربر قدیمی پرشین تولز

شما اجازه استفاده از نسخه نال شده ویبالتین رو ندارید. و در صورت استفاده اگه دیده بشه برخورد میشه. ولی میتونید با مسئولیت خودتون استفاده کنید. چون کسی اینقدر بیکار نیست بیاد تک تک سایتهارو چک کنه که لایسنس دارن یا نه ! مگه اینکه یکی ریپورت بده که شامل بند اول میشه.

برای تغییر از نسخه نال شده به لایسنس دار هم کار خاصی نباید بکنی ! فقط کافیه نسخه لایسنس دار رو روی نال شده آور رایت کنی. تغییر دیتابیس هم نیازی نداره.

3. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

دقیقا ، شاهد عزیز درست گفتند.

اگر فقط برای تست می خواهید می تونید وی بی نول شده رو توی یک فولدر پسورد protect شده بریزید و خودتون تست کنید.

4. Khashayar581

Khashayar581 کاربر تازه وارد

ممنون از راهنمایی...