برگزیده های پرشین تولز

دو دلیل اول ومهم برای ازدواج!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
:blink: ای بابا یعنی چی؟ یعنی بری 100 تا دوست دختر یا پسر داشته باشی بعد که حالت رو کردی تازه بری با یک بی خبر از همه جا پیوند زناشویی ببندی؟!!!!!:hmm: جوونی کردن یعنی چی؟

نه بابا اتفاقا با اون هم مخالفم
منظور از لحاظ اينكه بي برنامه اي هر سلعت خاستي ميري مياي ميخابي با رفقا بازي ميكني يه هو ميري كوه 2 ماه ميري سفر هر روز يه كار ميكني
خلاصه از اين صحبتا 2تا كه بشي بايد فكر اون يكي هم باشي مجبوري قانونمند بشي بقيشو بعدا ميگم كار دارم فعلا

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
موز جان! لطفا فارسی بنویس.

نه بابا اتفاقا با اون هم مخالفم
منظور از لحاظ اينكه بي برنامه اي هر سلعت خاستي ميري مياي ميخابي با رفقا بازي ميكني يه هو ميري كوه 2 ماه ميري سفر هر روز يه كار ميكني
خلاصه از اين صحبتا 2تا كه بشي بايد فكر اون يكي هم باشي مجبوري قانونمند بشي بقيشو بعدا ميگم كار دارم فعلا

سلام
بابا ایول. البته معمولا توی یه سنی ازدواج خواهی کرد که این رفقا و ... برات اهمیتی ندارند. حداقل به این صورت برات مهم نیستن. اصلا شاید به یه روزگاری دچار شی که حال نداشته باشی به رفقات تلفن بزنی! اینو جدی میگم. اون موقع ازدواج یه ارزشی داره البته با قوانین من! که به خاطر یه سری مسائل در فروم از انتشار اونها جدا خود داری مینمایم. :lol: ;)

badform

Registered User
لایک‌ها
97
دليل اول 3 كسه . دليل دوم در افراد مختلف متفاوته.

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
:QUOTE=badform;1615916]دليل اول 3 كسه . دليل دوم در افراد مختلف متفاوته.[/QUOTE]

سکس؟
این از اون حرف ها بود ها !!!!!

خوب باgf یا bf تون هم می تونید تا بی نهایت سکس کنید!!!:eek:

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
:
الانم اين دخترا يه برده ميخان ازدواج كني بيچاره اي
از من گفتن

بابا تو چرا اینقدر بدبینی؟

اتفاقا دخترها موجودات ضعیف ( برده ها) رو دوست ندارن

اکثرا دنبال کسی هستن که بهش تکیه کنن

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
:blink: ای بابا یعنی چی؟ یعنی بری 100 تا دوست دختر یا پسر داشته باشی بعد که حالت رو کردی تازه بری با یک بی خبر از همه جا پیوند زناشویی ببندی؟!!!!!:hmm: جوونی کردن یعنی چی؟

100% تاييد:happy:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
:

بذار اينجوري بهت بگم دنبال يه مرد قوي هستن تا سوارش بشن و اون از سواري دادن خسته نشه يعني تا اين حد قوي باشه و ضمنا اين قدرت سواري با عقل رابطه معكوس داره

چي تاييد ميشه خوب منم تاييد ميكنم

دليل اول 3 كسه . دليل دوم در افراد مختلف متفاوته.
مخت عشق
تو ازدواج نكن حالا حالاها
تنها چيزي كه اگه باهاش جلو بري شكست ميخوري ازدواج يه امر روحاني (اخوندي نها روحاني يعني اون بالا بالاها)
از لحاظ روحي بايد نياز داشته باشي ولي متاسفانه تو ايران همه واسه همين سه حرفي ميرن جلو
و واسه همين موفق نميشن
نه اينكه طلاق بگيرن از با هم بودن لذت نميبرن
اگه با*** بري جلو بعد 2 ماه تكراري ميشه
سلام
سلام
بابا ایول. البته معمولا توی یه سنی ازدواج خواهی کرد که این رفقا و ... برات اهمیتی ندارند. حداقل به این صورت برات مهم نیستن. اصلا شاید به یه روزگاری دچار شی که حال نداشته باشی به رفقات تلفن بزنی! اینو جدی میگم. اون موقع ازدواج یه ارزشی داره البته با قوانین من! که به خاطر یه سری مسائل در فروم از انتشار اونها جدا خود داری مینمایم. :lol: ;)
حالا رفقا نه ازدواج كني بايد تن به تفريحات مشترك و فكر يه سري كاراي ديگه و رقم هاي سنگين خريد بانوان محترم باشيد بايد بشي مرد زندگي نميتوني هر كار بخاي بكنياگه واقعا ميخاي همسرت خوشبخت كني
ببخشيد طولاني ميشه زياد نميشه واضح توضيح داد

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بذار اينجوري بهت بگم دنبال يه مرد قوي هستن تا سوارش بشن و اون از سواري دادن خسته نشه يعني تا اين حد قوي باشه و ضمنا اين قدرت سواري با عقل رابطه معكوس داره

چي تاييد ميشه خوب منم تاييد ميكنم

مخت عشق
تو ازدواج نكن حالا حالاها
تنها چيزي كه اگه باهاش جلو بري شكست ميخوري ازدواج يه امر روحاني (اخوندي نها روحاني يعني اون بالا بالاها)
از لحاظ روحي بايد نياز داشته باشي ولي متاسفانه تو ايران همه واسه همين سه حرفي ميرن جلو
و واسه همين موفق نميشن
نه اينكه طلاق بگيرن از با هم بودن لذت نميبرن
اگه با*** بري جلو بعد 2 ماه تكراري ميشه

حالا رفقا نه ازدواج كني بايد تن به تفريحات مشترك و فكر يه سري كاراي ديگه و رقم هاي سنگين خريد بانوان محترم باشيد بايد بشي مرد زندگي نميتوني هر كار بخاي بكنياگه واقعا ميخاي همسرت خوشبخت كني
ببخشيد طولاني ميشه زياد نميشه واضح توضيح داد

:blink: بابا ابرو هرچی دختره بردی؟ ممکنه درصدی اینطور باشن ولی همه نه .
منظورم شخصیت قوی مرد بود که تو تنهایی ها و سختی ها همراه و همسفر باشه البته همون انتظار از دختره هم میره

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
:

شرمنده كه يه قسمت بي ربط مي نويسم :p
دارم كاراگاه بازي در ميارم :f34r:
نوشتين دخترها،ننوشتين ما دخترها!
يخده هم سه اسمه بودنتون مشكوكه :happy:
حالا! بگزريم :p

و اما جواب:
قديم كه اينطوري نبود همه با هم در خير خوشي باشن! جمعيت اونقد كم بود كه دختري نبود براي دوست دختر پسره شدن!! مادر پسرا از اين و اون آدرس مي گرفت دختر جوون دم بخت سراغ ندارين! بعد يكي كه پيدا ميشد نديد چادر سر مي كردن و مراسم برگزار ميشد و تازه عروس رو كه خونه مي بردن! داماد بنده خدا مي تونست صورت شريك يك عمرش رو ببينه :blink:

شنيدم پيغمبر گفته بود ازدواج براي دختر حتي اگه توو سن خيلي پايين باشه خوبه! يه جور ميشه گفت دختر با اون چيزي كه خواست همسرش هست تربيت شه! نه اينكه مثل دختر هاي امروز،توقع داشته باشه يك پسر،با گلچيني از محسنات 10 دوست پسر صميمي كه داشته،پيدا بشه و سوار اسب سفيد بياد! بعد هم توو زندگي دلش پيش دوست پسر اولي باشه كه فقط سر كل كل با بقيه پسرها گفته من مخه اين رو هم مي تونم بزنم و اومده و ...

دريايي از تصاوير مستهجن تمام اطراف ما رو گرفته! با كدوم آميزش با همسر ديگه ارضا ميشيم ؟ دريايي از دخترهاي دمه بخت كه هر كدوم دنبال پر كردن خلع زندگيشون هستن دور ما رو گرفته! با زنمون دعوامون شد مي تونيم بريم مدت دعوا رو با يكي از اونها خوش باشيم! كاري كه زنمون وقتي با ما غهره عكسش رو انجام ميده!!!!! الان ديگه با كي مي خوايم زندگي تشكيل بديم ؟

كدوم دختره كه با صد تا پسر نبوده ، كدوم پسره كه با هزار تا دختر بنوده ؟

كدوم دوستي بين پسر و دختره كه حرفهاي قشنگ قشنگ تووش زده شه ؟ پسره هفته اول خودش رو مي زنه خريت كه من نمي دونم اتفاقي كه هر ماه براي دختر ميفته چيه! برام توضيح ميدي نرم سايت بد بخونم پسر بدي شم!!! تا الان هم اونقدر پاكم كه اصلا دنبالش نرفتم و حالا كه تو محرمم هستي!!!‌بهم ميگي!!!! دختره ساده هم سر حرف سكسي رو اينطوري باز مي كنه! بعد تمام دوستيه اينها ميشه 45 دقيقه حرف ناموسي! 15 دقيقه درد و دل!!!!

پسر كه حالش رو ميكنه! اما الان به كدوم دختر ميشه اعتماد كرد ؟

خيلي ساده نوشتي آدم كه مي تونه با دوست دخترش سكس كنه! چه روشن فكر! دوست دختر من ميشي ؟

خيلي ها ميگن جزيي از بدن خودمه!!‌دست هر كي بخوام مي دمش!!!!!‌ اصلا قبول! باشه! ماله خودته!! اما اولا چرا بعدا وقت ازدواج به پسر دروغ ميگين ؟ دوما شايد بگي اونقدر روشنفكرم كه به پسري كه مي خوام باهاش باشم ميگم! يا تا آخر عمرم تنها مي مونم و ... كدوم يكي از اينها قابل قبوله ؟

ازدواج كنيم ؟ مگه خرم! 27 سالم شده! حالم از دوستي با دختر هم بهم مي خوره! اگه شده روو ديوار نقاشي بكشم و خودم رو بمالم بهش! حاضر نيستم زن بگيرم! دختره يا دست به دست صد نفر چرخيده يا كوره كره شله جزام داره ... ! كه كسي سراغش نرفته!!!!!!!

از همه جالب تر ادعاي بعضي دخترهاست كه ميگن من پاكم و فقط يك Bf دارم و به او صادقانه پايبندم تا شوهر كنم! آقا مزاحم نشين من BF ‌دارم! و ... خوب آخه دوشيزه مكرمه!!!!!‌ با يكي بودن كه بدتره! دختر توو اجتماع شاد و سر زنده باشه،با همه بگه بخنده، اما لااقل ارتباطش با بقيه عيان باشه و از حد نگزره!خوبه يا اينكه يارو دختره مياد با يك پسر دوست ميشه! هيچكس هم نمي زاره بفهمه! بعد با همون هر غلطي مي خوان مي كنن و به هم مي زنن و ...

دلم خيلي پره! آره! معذرت مي خوام،هر پاراگراف كه نوشتم جا داشت به اندازه يك شاهنامه بست بدم تا اوضاع روشن تر شه،كلي پاراگراف رو هم سانسور كردم(ببينين ديگه اونها چي بودن!!‌)!! هر چند خودتون بهتر مي دونين. از روزي كه بعد از نصب سيستم امنيتي توو جايي كه كار مي كنم درست جايي كه هيچي نبايد باشه،متوجه وجود موضوعي شدم و با بررسيش فهميدم يكي از دخترها از يكي از پسرها طلب پول جراحي دوختن افتضاح به بار اومدشون رو مي كنه، ديگه خيلي دلم پره،از وقتي فهميدن دختره 17 سالگي تا باباش از خونه بيرون مي رفته پسره رو مياورده خونش و ... دلم خيلي پره،از وقتي كثافت كاريه اجتماع اطرافم رو ميبينم و اينكه چند سال پيش يكي سر تفريح،مخ دختري كه مي خواستم رو زد و شبها مي بردش سينما!!!‌ و ولش كرد و شنيدم دختره مي خواسته خود زني كنه دلم خيلي پره،از وقتي اين اسم رو سر موضوعي براي خودم انتخاب كردم (انتخاب شد!) دلم خيلي پره

خيلي وقته مي خوام توو بحث آزاد،يك تاپيك بزنم ببينم من اشتباه ميكنم يا ... اما، يك نتيجه گرفتم، ما اومديم توو اجتماع كه آروم باشيم،ولي خراب كرديم! خراب! تنها راهي كه مونده اينه كه دوباره برگرديم جنگل و از نو شروع كنيم،اين بار قدر هم رو بدونيم

لطفا هيچكس از نوشته هام QUOTE نگيره! چون اگه يكي از ادمين ها هم پاكش نكنه،خودم مي خوام بعد از مدتي اين نوشته هام رو پاك كنم،نمي خوام اثري ازش بمونه. معذرت مي خوام،اصولا شايسته نوشته شدن توو يك جمع عمومي نبود،اما دلم خيلي پره،خيلي پره

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
دمت گرم
خيلي توپ بود حرف دل منو زدي
دستت درست
اواتارتم باحال

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
جوون بی خبر از همه جا کجا بود حالا !

طبق تجربه ، آدمهایی که تا نزدیک 40 سالگی ازدواج نکردند یه خورده از حالت نرمال خارج میشن ! به هرحال نباید کل قضیه ازدواج رو از دید جنسی دید . آدم یه چیزایی لازم داره که با داشتن دوست دختر ، حتی به تعداد زیاد هم حل نمیشه ! یکی از اون چیز ها امید به زندگی و آیندست ! الان از درصد بالایی از افراد مجرد بپرسی میخوای زندگی کنی تا ترجیه میدی بمیری متاسفانه دومی رو انتخاب میکنن چون توی این دنیا اصولا کاری ندارن ! ولی وقتی خانواده تشکیل میدی هدف پیدا میکنی و همین باعث میشه که ترجیه بدی زندگی کنی و همین یعنی یک دلیل محکم برای ازدواج کردن ( چون به هرحال معمولا آدم ها جرات خودکشی که ندارند ! [حالا نرید خودکشی کنید سر قضیه اثبات جرات ! ] )

مسئله دوم اینه که تولید بچه به شما کمک میکنه که خیالتون از بابت روزگار پیری و کوری راحت تر باشه چون بالاخره فکر میکنید که اگر خدای نکرده یه روز میرض بشید یکی هست که ببرتون بیمارستان و اگر هم همونجا به لقا الله پیوستید بالاخره یکی پای تابوتتون گریه زاری اه میندازه ! بالاخره از لحاظ روانی توی سن های بالاتر لازمه !

احسنت

واقعا خیلی بده که ازدواج با دوست دختر داشتن مقایسه بشه . ازدواج یک کار بسیار ارزشمند که اگر از راهش وارد بشیم بخش مهمی از زندگیمون رو بیمه کردیم . چون داشتن یک همراه همیشگی خیلی مهمه و به آدم آرامش درونی میده .
حالا دوست دختر چی یکی رو تو خیابون یا پارک ببینی از تیپ و قیافش خوشت بیاد همش باهاش بری بیرون و حرفهای عاشقانه ( اونایی که من دیدم و شنیدم احمقانه ) بزنی و خیلی هام که توفکر مخ زدن و ^&%& هستند . بعضی دختر و پسر ها هم که از لیلی و مجنون آتیشی تر بودن سره یک هفته طوری بهم زدن که دشمن هم شدن و چه حرفهای زشتی که بهم و پشت سر هم نمیزنند . واقعا که خجالت آوره .

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
در ادامه صحبت بعضی دوستان که دلشون پر بود باید بگم

1)من دخترم باور کن .می تونی وب لاگم رو هم ببینی.

2)همه می دونیم که همه مدل آدمی هست.دختر فاحشه.پسر تزریقی. مرد هوس باز.زن دروغ گو و...........

اما در کنارش دوستی سالم هم هست من نگفتم سکس آزاد و هرکی از راه رسید و خوشت اومد بگی بریم سراغ

حال کردن.من می گم یک آدم نرمال نمی تونه 100 بار دوست عوض کنه.همیشه یک نفر منحصر به فرد هست که

برای تو خلق شده و اعتقاد دارم اومدیم که فقط با یک نفر تا دم مرگ همراه شیم مگه روح و حس و وجود هر آدمی

چقدر جا داره که مثل مسافر خونه هی با یکی بهم بزنه بره سراغ کسی دیگه

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
و در ادامه من می خواستم تو این تاپیک معلوم شه چرا کسی قدم می زاره در راه ازدواج و چرابا اون حلقه ازدواج که به نظرم حلقه ای مقدس است با کسی پیمان می بنده .

بعضی دوستان می گن سکس با ازدواج میسر است ولی می دونیم که کنار بعضی خیابون ها و تو بعضی پارک ها دختر های اینکاره وایسادن
که برای ارضای جنسی درسشون رو هم خوب بلدن پس می بینید که این نمی تونه دلیل اصلی سراغ ازدواج رفتن باشه

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
در ضمن از همتون می خوام نوشته هاتون رو پاک نکنید بذارید همه حرف های دلمون رو بزنیم و همه بدونن تو دلمون چی می گذره اینطوری دلمون هم خوشحال می شه

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خطاب به khepelesibilo :::
به نظر من شما اشتباه میکنید. شما اسیر یک سری باید ها و نباید های نادرست اجتماعی شده اید. اصلا تا حالا فکر کردی که چرا یک دختر نباید با بیش از یک پسر رابطه داشته باشه؟ (آن هم فقط با دلیل موجهی مثل ازدواج) و بر عکس چرا یک پسر نباید با بیش از یک دختر رابطه داشته باشه؟ (البته دومی تو جامعه ی ما کمرنگ تره).
واقعا چرا؟ چرا یک دختر در جامعه ی ما نمیتونه دو یا سه یا حتی تعداد بیشتری پسر رو قبل از ازدواج رسمی از نظر جنسی تست کنه؟ هممون میدونیم که یکی از بزرگترین اهداف ازدواج های رسمی داشتن یک شریک جنسی ثابته. پس چرا یک انسان (صرف نظر از جنسیتش) نباید قبل از ازدواج با کسی که میخاد باهاش ازدواج کنه رابطه داشته باشه؟
همونطوری که گفتم افکار غلطی (از نظر من) در ذهن شما شکل گرفته (شاید این افکار از بچگی در ذهن شما فرو رفته است) و داره شما رو آزاد میده. من نمیگم ذات افکار شما غلطه چون افکار شما تو این زمینه جز نظرات شخصیه شماست و شما ازادید هر طور که دوست دارید فکر کنید و از هر نوع دختری که دلتان میخاد خوشتون بیاد و از بقیه ی دختر ها متنفر باشید ... اما ... اما به نظر شخص من افکار شما غلطه و بدور از طبیعت انسانیه. هر طور که دوست دارید فکر کنید اما یادتون باشه بعضی از افکار و نظر ها ممکنه آدم رو آزار بده مثل همین الان که دارید به قول خودتون زجر میکشید...

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من خیانت این نیست که دختر قبل از شما با 1000 نفر رابطه داشته باشد. خیانت این است که دختر بعد از بستن عهد با شما با 1 نفر دیگر ارتباط داشته باشه. (در ضمن حتی این نوع خیانت هم بعضا ممکنه دلایل نسبتن موجهی داشته باشه)

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
خطاب به khepelesibilo :::
به نظر من شما اشتباه میکنید. شما اسیر یک سری باید ها و نباید های نادرست اجتماعی شده اید. اصلا تا حالا فکر کردی که چرا یک دختر نباید با بیش از یک پسر رابطه داشته باشه؟ (آن هم فقط با دلیل موجهی مثل ازدواج) و بر عکس چرا یک پسر نباید با بیش از یک دختر رابطه داشته باشه؟ (البته دومی تو جامعه ی ما کمرنگ تره).
واقعا چرا؟ چرا یک دختر در جامعه ی ما نمیتونه دو یا سه یا حتی تعداد بیشتری پسر رو قبل از ازدواج رسمی از نظر جنسی تست کنه؟ هممون میدونیم که یکی از بزرگترین اهداف ازدواج های رسمی داشتن یک شریک جنسی ثابته. پس چرا یک انسان (صرف نظر از جنسیتش) نباید قبل از ازدواج با کسی که میخاد باهاش ازدواج کنه رابطه داشته باشه؟
همونطوری که گفتم افکار غلطی (از نظر من) در ذهن شما شکل گرفته (شاید این افکار از بچگی در ذهن شما فرو رفته است) و داره شما رو آزاد میده. من نمیگم ذات افکار شما غلطه چون افکار شما تو این زمینه جز نظرات شخصیه شماست و شما ازادید هر طور که دوست دارید فکر کنید و از هر نوع دختری که دلتان میخاد خوشتون بیاد و از بقیه ی دختر ها متنفر باشید ... اما ... اما به نظر شخص من افکار شما غلطه و بدور از طبیعت انسانیه. هر طور که دوست دارید فکر کنید اما یادتون باشه بعضی از افکار و نظر ها ممکنه آدم رو آزار بده مثل همین الان که دارید به قول خودتون زجر میکشید...

این که همش شد درباره رابطه جنسی ؟

ازدواج فراتر از این مساله است . در ضمن تست کردن چند نفر قبل از ازدواج مضراتش بنظر من بیشتره . یکیش اینکه افراد تنوع طلب میشن و امکان خسته شدن از طرف مقابلشون بعد از چند وقت زیاده .

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام Nodoom [hk ,لی منم افکار قانون مند مذهبی دارم که دارم ولی زجر نمیکشم. البته از یه نظر زجر میکشم اونم اینه که توی ایران برای انجام قوانین مذهبی خودم تحت فشارم!
و اگر نه اصلا زجری در کار نیست. :)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بالا