برگزیده های پرشین تولز

دو دلیل اول ومهم برای ازدواج!

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز من اصلا دوست نداشتم اینجا پست بزنم ، ولی خوب اخر مجبور شدم
من حرف هات رو خوندم و با شما به طرز قوی هم عقیدم
ولی خوب اونجا ایران هست و مردم بین دین و فرهنگ و غرب / شرق و مشکلات مالی موندن که مشکلات اجتماعی هم بهش اضافه میشه . و اخر هر چی شما بگی هیچ تاثیری نداره ،
متاسفانه فقط گذشت زمان هست که شاید بتونه اینجا رو درست کنه و مردم درک بازتری پیدا کنن

وقتی که طرف میاد هزار تا فحش میده که چرا سرنگ بین معتادا پخش میشه ،
یا یکی دیگه میاد میگه اساس بشریت به خطر افتاده ، چون میخواهن اتومات هایی بزارن که کاندوم میده
یا اون پسر جهرمی میاد می بینده به فحش و ناسزا سر روابط 2ختر و پسر و کسی که میخواهد یک کادو بخره ...
یا چرا دختره سبیل یا ابرو برداشته ، یا اینکه چرا یک پسری می خواهد زیر چشمش رو تمیز کنه و ابرو هاش رو درست کنه ؛ شما چه انتظاری داری واقعا ؟
1000 تا مثل شما هم جمع بشه ، در مقابل ایکس ملیون ادم کار بسیار سختی در پیش داره

این چیزی نیست که من یا شما بتونیم درست کنیم ،
میشه رو طرز فکر کمی اثر گذاشت ولی نمیشه عوضش کرد ، خودشون باید درک کنن ....

در اخر هم این تاپیک قفل میشه ، یا حتی پاک ....

موفق باشی ...

شاید حق با شما باشه دوست من.
من زیاد اهل بحث های الکی نیستم اما واقعا بعضی وقت ها شرایطی پیش میاد که آدم نمیتونه دهنشو باز نکنه.

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
. فکر نمیکنم من برای بیان نظرات شخصی خودم نیازی به آوردن برهان و اثبات داشته باشم...

دوست ندارم درباره ی اینکه دارم از روی یک سری تحقیقات حرف میزنم یا نه با شما بحث کنم پس بیخیال. .

من آخرسر متوجه نشدم صحبت هاتون ,نظرات شخصیتون یا نتیجه تحقیقاتتون؟؟؟؟!!!!!!!

بازم جواب حرفای منو کامل ندلدید؟
در ضمن غیرت یک ویژگی ذاتی نه اکتسابی که همه ی مردها دارن مگر اینکه اون رو تو خودشون ***** کنن, مثل مردهای غربی.
موفق باشید

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
بابا انقدر بگین قفل می شه تا بیان ببندن انقدر تنم رو نلرزونید از مدیر محترم هم می خوام اگه خواست قفل بزنه یک ندایی بده تا مسیر رو بچرخونیم به سمت دیگه بلاخره تو جاده زندگی باید مسیرهای پرت و بیراه ها رو هم دید و شناخت تازه ما داریم به جاهای خوب می رسیم

تاپیک شما که تا حالا چندتا تلفات داشته . . .

حتما یه بار مرامنامه رو بخونید تا بعدا اخطارها موجب گله گذاری نشه.

از دوستان هم میخوام بحث رو به مسائل مذهبی و سیاسی نکشونید و اگه پستی خلاف مرامنامه بود فقط از بد ریپورت
report.gif
استفاده کنید و جواب ندید.

ممنون

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من آخرسر متوجه نشدم صحبت هاتون ,نظرات شخصیتون یا نتیجه تحقیقاتتون؟؟؟؟!!!!!!!

بازم جواب حرفای منو کامل ندلدید؟
در ضمن غیرت یک ویژگی ذاتی نه اکتسابی که همه ی مردها دارن مگر اینکه اون رو تو خودشون ***** کنن, مثل مردهای غربی.
موفق باشید

در مورد تحقیق کردن و نکردن دیگه حرف نزن لطفا. شما تضادی بین تحقیق کردن و نظرات شخصی میبینید؟ شما فرض کن من هیچ تحقیقی نکردم و اینا فقط نظرات شخصیه خودمه.
اگه در مورد اون نوع غیرتی که شما میگید صحبت کنیم من فکر نمیکنم مردان غربی موقع تولد غیرتی باشن و بعدش غیرتشون رو ***** کنن. LOL در ضمن این مسل... هستند که ید والایی تو ***** انواع و اقسام امیال دارند نه غربی ها. کلا ***** کردن یک میل، یعنی مبارزه با طبیعت و مبارزه با طبیعت هم همیشه محکوم به شکست بوده.

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
در ضمن امیدوارم احترام به همدیگه رو در پستهاتون مراعات کنید. ;)

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
دوست عزیز من اصلا دوست نداشتم اینجا پست بزنم ، ولی خوب اخر مجبور شدم
من حرف هات رو خوندم و با شما به طرز قوی هم عقیدم
ولی خوب اونجا ایران هست و مردم بین دین و فرهنگ و غرب / شرق و مشکلات مالی موندن که مشکلات اجتماعی هم بهش اضافه میشه . و اخر هر چی شما بگی هیچ تاثیری نداره ،
متاسفانه فقط گذشت زمان هست که شاید بتونه اینجا رو درست کنه و مردم درک بازتری پیدا کنن

وقتی که طرف میاد هزار تا فحش میده که چرا سرنگ بین معتادا پخش میشه ،
یا یکی دیگه میاد میگه اساس بشریت به خطر افتاده ، چون میخواهن اتومات هایی بزارن که کاندوم میده
یا اون پسر جهرمی میاد می بینده به فحش و ناسزا سر روابط 2ختر و پسر و کسی که میخواهد یک کادو بخره ...
یا چرا دختره سبیل یا ابرو برداشته ، یا اینکه چرا یک پسری می خواهد زیر چشمش رو تمیز کنه و ابرو هاش رو درست کنه ؛ شما چه انتظاری داری واقعا ؟
1000 تا مثل شما هم جمع بشه ، در مقابل ایکس ملیون ادم کار بسیار سختی در پیش داره

این چیزی نیست که من یا شما بتونیم درست کنیم ،
میشه رو طرز فکر کمی اثر گذاشت ولی نمیشه عوضش کرد ، خودشون باید درک کنن ....

در اخر هم این تاپیک قفل میشه ، یا حتی پاک ....

موفق باشی ...

نینجا جان اگر درست شدن به اینه که پسر ها زیر ابرو بردارن و آرایش کنن و یا بی بند وباری گسترش پیدا کنه . من ترجیح میدم هیچ وقت درست نشم.

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نینجا جان اگر درست شدن به اینه که پسر ها زیر ابرو بردارن و آرایش کنن و یا بی بند وباری گسترش پیدا کنه . من ترجیح میدم هیچ وقت درست نشم.

نه خیر درست شدن این نیست که پسر ها زیر ابروشون رو بردارن و آرایش کنن و ... درست شدن اینه که پسر ها هم بتونن این کار هارو با آزادی انجام بدن و کسی بهشون گیر نده و از جمله ی "بی بند و باری" در مورد این کارها استفاده نشه. البته ببخشیدا من جوابتون رو دادم...

manoochehr_2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه خیر درست شدن این نیست که پسر ها زیر ابروشون رو بردارن و آرایش کنن و ... درست شدن اینه که پسر ها هم بتونن این کار هارو با آزادی انجام بدن و کسی بهشون گیر نده و از جمله ی "بی بند و باری" در مورد این کارها استفاده نشه. البته ببخشیدا من جوابتون رو دادم...

پاینده باشید دوست عزیز
متاسفانه این طرز فکر های اعراب 1400 سال پیش که بعضی دوستان دارند با چند پستی که من و شما اینجا بدیم تغییر پیدا نمیکنه ولی مطمئنا این تاپیک مورد قضاوت بازدید کننده است و خودش قضاوت خواهد کرد و همین مهمه متاسفانه روز به روز شاهد گسترش افکار منسوخ شده و به تاریخ پیوسته ای در این مرزو بوم هستیم مثلا همین دیروز دست و پای 5 سارق را قطع کردند و یا قانونی که جدیدا اجرا میشه و اینه که مجرم را میندازن داخل گونی و از کوه پرتاب میکنند (پرتاب از ارتفاع) با این اوضاع و احوال نباید انتظار درک بعضی را از طرز تفکر خود داشته باشیم
به امید ایرانی آزاد و سربلند در جهان اگر هم به عمر ما قد نده مهم نیست ما کار خودمون را میکنیم و به انتظار نمیشینیم هر طور دوست دارید زندگی کنید هر طور که عقل و منطق و وجدان شما حکم میکنه نه یکسری کاغد که تازه معلوم هم نیست متعلق به 1400 سال پیش باشه اون چیزی که من بهش معتقدم حکاکی سخنان کورش کبیر است که مسلما تحریف نشده ;)

4mbm54i.jpg

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27
دوستان بهتره به جای تحمیل عقاید خودتون به همدیگه و بحثهای بیهوده درباره ی درستی یا نادرستی نظرات داده شده،بیایم ببینیم واقعیات چیه؟آمار چی میگه؟قانون چی میگه.........
اگه قرار به نظر دادن باشه که معلومه نتیجه ای جز جنگ وجدال نداره!! به نظر شما مثلا خانوم یا آقایی که معتقد به روابط آزاد قبل از ازدواجه و پایه ی فکریش بر این مبنا استواره ، میاد تحت تاثیر حرف کسی که معتقده ازدواج باید سنتی باشه و شناخت پس از ازدواج کفایت میکنه قرار بگیره؟و ایضا بر عکس!اون آدم متشرع هم نمیاد تمام اعتقاداتشو واسه 4 تا پست زیر پا بگذاره.پس این طوری به نتیجه نمی رسید .

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27
فکر کنم راهکار هایی که گفتی و نظرت راجع به ازدواج رو هر دختر ی باید یک بار حتما بخونه ولی آیا باید فقط برای بچه داشتن ازدواج کرد من هنوز شک دارم باید بیشتر بحث کنیم

بله به دلیل اینکه با ازدواج زن خیلی از حقوق رو از دست میده ،بنابراین مبادرت به ازدواج امری غیر عقلایی به نظر می رسه!(هر چند ازدواج فی النفسه بد و بیهوده نیست ولی در شرایط فعلی بیشتر مشکل سازه ).
البته اگه یکی دوست داره این طور تحقیر بشه و دنبال دردسر میگرده حرفی نیست ازدواج کنه!! این راهکارا شاید بتونه مشکل رو به حداقل برسونه.

viaci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا ازدواج امر پسندیده ایست زادواج کنید حداقل مسلمونی تون فراموش نمیشه

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
بابا ازدواج امر پسندیده ایست زادواج کنید حداقل مسلمونی تون فراموش نمیشه

شما فقط واسه مسلمونی ازدواج میکنی ؟!
پس اینا که تو حوزه هستن و زن ندارن مسلمون نیستن ؟

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من در جامعه ی ما،پسرها حتما باید ازدواج کنن چون با ازدواج چیزی رو نه تنها از دست نمی دن بلکه چیزهای ارزشمندی رو هم به دست میارن که اگه بگم ممکنه حتی تا به حال به ذهنشونم خطور نکرده باشه.اما به دخترا توصیه موکد میشه که اردواج نکنن ! چون با ازدواج کردن خیلی چیزا رو از دست میدن !مثل چی؟1:دیگه حق ندارن شوهر کنن ولی مردا با ازدواجشون حق زن گرفتنو از دست نمیدن.2:حقوقی مثل تحصیل وکار که حق طبیعیه هر انسانی هست(حتما میدونید که این حقوق حتی اگه جزو شروط ضمن عقد باشه و پسر هم قبول کرده باشه هر زمان که بخواد میتونه بزنه زیرش و زن رو منع کنه به توجیه منافات با مصالح خانواده!)3:حق خضانت فرزند در صورت طلاق.4:خود حق طلاق5:اعدم ستقلال در بیرون رفتن از منزل،شهر،کشور(البته رفتن به اون دنیا به اجازه ی شوهرنمی خواد!!!!!!!)6:زن باید 9 ماه سختی بکشه و بچه رو تو شکمش تحمل کنه و در نهایت شناسنامه ی بچه به نام پدر صادر میشه!
خوب میبینم که حسابی سرتون درد گرفت واسه همین بقیشو نمی گم اما اینو بدونید دخترا تا وقتی ازدواج نکردن خیلی حقوق دارن که با وارد شدن اسم یه مرد در شناسنامه شون از همه ی اون حقوق(که متاسفانه ناچیز هم هست)منع میشن.و در صورت بروز مشکل باشون به دادگاه که باز بشه همه ی حقوق رو به مرد میدن
پ.ن:فکر گرفتن مهریه رو از سرتون بیرون کنید که عمراااااااا کی داده کی گرفته.و مطمئن باشید قاضی مرد دلش به حال شما نسوخته که بیاد به نفع شما حکم صادر کنه!
1- به کدوم مرد زن داری این دوره زمونه زن میدن؟ شدن با تونستن فرق می کنه

2- زن ها در خانه کار می کنند چون کار خانه را دوست دارند ! یعنی در طول تاریخ این کار را دوست داشتند و کسی مجبورشون نکرده که کار نکنند! در ضمن این مساله جزو توافقات قبل از ازدواج حساب میشه که باید با هم طی کنن! این را قبول دارم! زن ها باید حق طلاق بگیرن تا اگر شوهرشون زد زیر حرفش طلاق بگیرن !

3- کدوم حزانت؟ بچه تا 6 سالگی طبق قانون باید پیش مادرش بزرگ بشه بعد از اون هم بچه چون دوران طفولیتش را پیش مادرش بوده پدرش را ... هم به حساب بخواهد آورد! چون قبلش پیش مادرش بوده
4- حق طلاق؟ این را قبول دارم ! جزو حقوق طبیعی زن هاست:)
5- این از اون حرفها بود ! زن اگر حق طلاق از شوهرش بگیره و قبلش سر این مسایل صحبت کرده باشند که باید هم صحبت کرده باشند مشکلی نخواهد بود ! ( خواهشا ایرادات بنی اسراییلی نگیرید )
راجع به شناسنامه هم باید بگم که بچه ها همیجوریشم خوشونا از مادر میدونن اگر تو شناسنامه ... بود که دیگه ما میشدیم نخود سیاه ! مثلا می خواستی بچتا نصیحت کنی بعد یارو میزد تو گوشت که تو چیکاره منی؟ بابا کیلو چند ؟ :lol::lol:

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا یادم رفت بگم ! مهریه بزرگترین ستمی است که در طول تاریخ از طرف زنان به ما مردان تحمیل شده است

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا یادم رفت بگم ! مهریه بزرگترین ستمی است که در طول تاریخ از طرف زنان به ما مردان تحمیل شده است

اتفاقا تنها چیزیه که زن میتونه باهاش حرفی برای گفتن داشته بلشه و زیر بار زور نره

viaci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ازدواج کنید ططبق گفته اسلام از تمام گزند های اجتماعی در امان هستید

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

2- زن ها در خانه کار می کنند چون کار خانه را دوست دارند ! یعنی در طول تاریخ این کار را دوست داشتند و کسی مجبورشون نکرده که کار نکنند! در ضمن این مساله جزو توافقات قبل از ازدواج حساب میشه که باید با هم طی....

در مورد جمله بالا از شما بگم که:

اگر منظورت اینه که وظیفه زن هاست که غذا بپزن شدیدا مخالفم .چون زن ها هم ممکنه مثل مردها کار کنن و خسته برگردن خونه پس چرا در حالی که هردو کار می کنن باید یکی حتما بره تو آشپزخونه ودیگری فقط بشینه تا غذا حاضر شه.در مورد علاقه به آشپزی هم باید بگم که من شدیدا از اون متنفرم در حالی که زن هم هستم پس الزاما علاقه به آشپزی تو همه خانم ها نیست.

البته منظورت فکر کنم این نبود ولی من خواستم مسئله کمی باز شه.

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر منظورت اینه که وظیفه زن هاست که غذا بپزن شدیدا مخالفم
وظیفه زن هاست که همپای مردان کار کنند! اگر بیرون کسب درامد نمی کنند حداقل باید کارهای خانه را انجام دهند! زن عموم بیرون از خونه کار می کنه ولی حقوق خودش را برای خودش پس انداز میکنه و عملا هیچ خرجی برای زندگیش نمیکنه! کار خونه هم کم انجام میده !
امثال این زن ها کم نیستند ...
امیدوارم منظورم را خوب فهمیده باشی

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا تنها چیزیه که زن میتونه باهاش حرفی برای گفتن داشته بلشه و زیر بار زور نره
منظورت از حرف زور همون افساریه که همه زنها گردن ما مرداها می اندازند تا نوکریشون را بکنیم و جیک هم نزنیم

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
وظیفه زن هاست که همپای مردان کار کنند! اگر بیرون کسب درامد نمی کنند حداقل باید کارهای خانه را انجام دهند! زن عموم بیرون از خونه کار می کنه ولی حقوق خودش را برای خودش پس انداز میکنه و عملا هیچ خرجی برای زندگیش نمیکنه! کار خونه هم کم انجام میده !
امثال این زن ها کم نیستند ...
امیدوارم منظورم را خوب فهمیده باشی

پس قراره مسابقه کار کردن بدیم هرکی بیش تر کار کرد حق بیشتری هم داره .این دیگه داستانیه ها!!

البته با این هم که درآمد رو خرج خونه کنیم مخالف نیستم بالاخره قراره با هم زندگی کنیم.ولی

ولی فکر کنم باز داریم می ریم بیراه بابا ما اصلا سر خود ازدواج داریم بحث می کنیم که خوبه یا نه

بالا