برگزیده های پرشین تولز

دو دلیل اول ومهم برای ازدواج!

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس قراره مسابقه کار کردن بدیم هرکی بیش تر کار کرد حق بیشتری هم داره .این دیگه داستانیه ها!!
این دیگه از اون حرفها بود!
البته با این هم که درآمد رو خرج خونه کنیم مخالف نیستم بالاخره قراره با هم زندگی کنیم.
ولی عملا اکثر زنانی که کار می کنند درآمدشون را جزو اموال شخصی خود میدانند
ولی فکر کنم باز داریم می ریم بیراه بابا ما اصلا سر خود ازدواج داریم بحث می کنیم که خوبه یا نه
اتفاقا اینها مسایل اصلی ازدواج هستند که باید مو شکافی بشه ! الان خیلی از جوانان از ازدواج می ترسند چون از ازدواج شناخت ندارن
مثلا شما با دوست پسرت سکس می کنی؟ ولی قطعا با شوهرت سکس می کنی!
یا مثلا خودم! اگر زن داشته باشم خرج زندگیم می کنم ولی اگه زن نداشته باشم اسکول نیستم پول خرج کسی کنم

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27
1- به کدوم مرد زن داری این دوره زمونه زن میدن؟ شدن با تونستن فرق می کنه

2- زن ها در خانه کار می کنند چون کار خانه را دوست دارند ! یعنی در طول تاریخ این کار را دوست داشتند و کسی مجبورشون نکرده که کار نکنند! در ضمن این مساله جزو توافقات قبل از ازدواج حساب میشه که باید با هم طی کنن! این را قبول دارم! زن ها باید حق طلاق بگیرن تا اگر شوهرشون زد زیر حرفش طلاق بگیرن !

3- کدوم حزانت؟ بچه تا 6 سالگی طبق قانون باید پیش مادرش بزرگ بشه بعد از اون هم بچه چون دوران طفولیتش را پیش مادرش بوده پدرش را ... هم به حساب بخواهد آورد! چون قبلش پیش مادرش بوده
4- حق طلاق؟ این را قبول دارم ! جزو حقوق طبیعی زن هاست:)
5- این از اون حرفها بود ! زن اگر حق طلاق از شوهرش بگیره و قبلش سر این مسایل صحبت کرده باشند که باید هم صحبت کرده باشند مشکلی نخواهد بود ! ( خواهشا ایرادات بنی اسراییلی نگیرید )
راجع به شناسنامه هم باید بگم که بچه ها همیجوریشم خوشونا از مادر میدونن اگر تو شناسنامه ... بود که دیگه ما میشدیم نخود سیاه ! مثلا می خواستی بچتا نصیحت کنی بعد یارو میزد تو گوشت که تو چیکاره منی؟ بابا کیلو چند ؟ :lol::lol:

دوست عزیز ،سعی کن جواب هایی که میدی مستدل تر و کار آمد تر باشه.چند تا مسئله هست که لازم دیدم متذکر شم:1:اگه شما مردای 2 زنه و یا بیشترو ندیدی میتونی به محضر ازدواج و طلاق محلتون یه سری بزنی و از محضر دار بخوای که آمار این ماه ازدواج مجددی های دفترشو بهت بده
2:زنها در خونه کار میکنن چون سیستم مردسالارانه همیشه اونها رو در جامعه کنار زده و به خونه ها رونده.بله مجبورشون نکردن توی خونه کار کنن ولی مجبورشون کردن بیرون از خونه کار نکنن!!!ضمنا یادتون نره که از بچگی به دست دخترامون عروسک دادیم تا هیچ وقت به فکر نقش دیگری جز" مادر بودن"نباشن.
3:سن حضانت 7 سالگی هست نه 6 سالگی.که در اغلب موارد به دلیل عدم پشتوانه ی مالی زن،خود مادر فرزند رو به پدر میده(چون مهریه اش که مثلا حقش بوده یا بخشیده شده و یا به دلیل قانون قشنگ اعسار هر ما ه به زن 1سکه میدن که شکمه خودشو به زور میتونه سیر کنه )
در مورد مسئله ی اجازه هم باید بگم هیچ ربطی به حق طلاق نداره و از لحاظ شرعی مسائلی ازین قبیل حق مرده یعنی توی شرع ما زن باید از شوهر اجازه بگیره و قانون متمدن(!) ما هم متاسفانه بر اون صحه گذاشته و مرد می تونه زنو ممنوع الخروج کنه .ضمنا این مسائل توافق بردار نیست چون مرد هر وقت صلاح بدونه می تونه با استدلال اینکه "توافق مذکور " با مصالح خانواده منافات داره زیر حرفش بزنه !!به همین راحتی و خوشمزگییییییی

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ،سعی کن جواب هایی که میدی مستدل تر و کار آمد تر باشه.چند تا مسئله هست که لازم دیدم متذکر شم:1:اگه شما مردای 2 زنه و یا بیشترو ندیدی میتونی به محضر ازدواج و طلاق محلتون یه سری بزنی و از محضر دار بخوای که آمار این ماه ازدواج مجددی های دفترشو بهت بده
2:زنها در خونه کار میکنن چون سیستم مردسالارانه همیشه اونها رو در جامعه کنار زده و به خونه ها رونده.بله مجبورشون نکردن توی خونه کار کنن ولی مجبورشون کردن بیرون از خونه کار نکنن!!!ضمنا یادتون نره که از بچگی به دست دخترامون عروسک دادیم تا هیچ وقت به فکر نقش دیگری جز" مادر بودن"نباشن.
3:سن حضانت 7 سالگی هست نه 6 سالگی.که در اغلب موارد به دلیل عدم پشتوانه ی مالی زن،خود مادر فرزند رو به پدر میده(چون مهریه اش که مثلا حقش بوده یا بخشیده شده و یا به دلیل قانون قشنگ اعسار هر ما ه به زن 1سکه میدن که شکمه خودشو به زور میتونه سیر کنه )
در مورد مسئله ی اجازه هم باید بگم هیچ ربطی به حق طلاق نداره و از لحاظ شرعی مسائلی ازین قبیل حق مرده یعنی توی شرع ما زن باید از شوهر اجازه بگیره و قانون متمدن(!) ما هم متاسفانه بر اون صحه گذاشته و مرد می تونه زنو ممنوع الخروج کنه .ضمنا این مسائل توافق بردار نیست چون مرد هر وقت صلاح بدونه می تونه با استدلال اینکه "توافق مذکور " با مصالح خانواده منافات داره زیر حرفش بزنه !!به همین راحتی و خوشمزگییییییی

1- تا اونجایی که من می دونم ازدواج دوم مرد باید با اجازه همسر اولش باشه...

2- حرفهای عجیب نزن! زن ها تو مملکت ما هر کاری که زن قادر به انجامش باشه انجام میدن! نصف کارمندای بانک زنن.. اکثر شرکت های خصوصی کارمند زن استخدام می کنن و ... نکنه فکر می کنی زن ها هم می تونن مثلا تو چاله سرویس مکانیکی کنن؟ جدیدا تو مملکت ما زن ها راننده تاکسی هم شدن!:eek: راننده تاکسی که چیزی نیست تازه یکی از این اتوبوس خصوصی ها را دیدم که رانندش زن بود :lol::lol: نمی دونی چقدر خندیدم ...
بعد میگن جلوی ما را می گیرن برای کار کردن
3- زن ها خودشون بفرمایند کار کنند تا مشکل اقتصادی نداشته باشن! مسول تنبلی زن ها که ما نیستیم

نظر من را که بخوای ماهی همون 1 سکه را هم نباید به زنها بدن! به نظرم مهریه چیز بیخودیه

راجع به ممنوع الخروج شدن و صلاح خانواده هم باید بهت بگم که وقتی حق طلاق که حق مسلم شماست را گرفته باشید هر وقت خواست زیر حرفش بزنه و باج گیری کنه با یک طلاق گرفتن هر جایی که خواستید می تونید تشیفتون را ببرید و از شر زندگی کردن با آدم دورو و دروغ گو خلاص شوید !

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27
هر چند اصلا دوست ندارم بحثو کشش بدم (چون پایه های فکریمون یکی نیست).اما چون دلم میخواد همه نسبت به کاستی های قانونی کشورمون راجع به وضعیت زنان آگاه بشن این مطلب رو خدمتتون توضیح میدم:حتما می دونی که در لایحه ی جدید حمایت از حقوق خانواده ،شرط اجازه ی زن اول حذف شده و این اجازه رو گذاشته بر عهده ی دادگاه که بر اساس احراز تمکن مالی مرد مجوز ازدواج دوم رو صادر کنه ! زن هم که اینجا بوقه..... چون فقها معتقدند از لحاظ شرعی مردان نیازی به اجازه از زن اول ندارن و قانون این حقو بی خودی به زنان داده!!!!!و دوم اینکه این اجازه مال ازدواج رسمی و دائمه ،در مورد ازدواج موقت چه پاسخی دارید؟اساسا مرد که مغز .... نخورده بره تو این وضعیت اقتصادی نا به سامان ازدواج رسمی کنه ،میره ازدواج موقت میکنه که نه نیاز به اجازه ی زن اول داره ،نه مجبوره نفقه ی زن صیغه ایش رو بده و نه 2 روز دیگه که مرد زن دومش ازش ارث میبره
خب فکر کنم هر چی هم تا الان بلد نبودن یاد گرقتن:p ولی گذشته از همه ی این حرفا هر مردی باید از پیشرفت زنان خوشحال بشه.چون زنان نیمی از جامعه رو تشکیل میدن و با پیشرفت و رشد زنان جامعه به پیشرفت مضاعف میرسه.و هر زن روشنفکر و متمدن میتونه مادر و همسر بهتری برای شما باشه.ضمنا خیلی نگران نباشید زنا قرار نیست از حقوقمردا بگیرنو به حقوق خودشون اضافه کنن ،جای مردا رو هم تنگ نمی کنن اونا فقط حقوقی که از اول خلقت متعلق بهشون بوده رو زنده میکنن!
از اینکه از بحث ازدواج منحرف شدم واقعا منو ببخشید .

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد تعدد زوجه فقط می تونم بگم متاسفم
نمی خوام وارد مسایل خاص بشم ولی شما زن ها از جاهای اساسی تری ((ببخشیدکه این را می گم)) انسان حساب نشدید
از ماست که بر ماست
از خود زنهاست که بر خودشان است

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
no doom ، اکثر حرف هاتون رو قبول دارم ولی می خوام اینو براتون بگم که شما سعی می کنین ذهن تون کاملا آزاد و رها از هر نوع پیش فرضی باشه ولی اولا همچین چیزی امکان نداره و دوما شما ندونسته یه پیش فرض رو قبول کردین اونم اینه که آدم ها لیاقت و توان عمل کردن به اون صورتی رو که شما گفتین دارن ولی حقیقت اینه که ندارن!

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
جدی جدی اولین باره اینطور گیج می شم اینکه گفتم عصبانی ام شوخی بود ولی فکر کنم حرفت رو باید شفاف سازی کنی چون من اون رو توهین برداشت کردم

باز هم می گم اگه کار به توهین و مسائل حاشیه ای بکشه مدیر شبکه تاپیک رو قفل می کنه و ما مثل خیلی از بحثها که تو ایران خوب شروع می شه ولی هرگز به نتیجه نمی رسه باید پادرهوا بحث

رو ول کنیم (باز هم از همه تشکر میکنم)

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید ولی جمله شما شدیدا ابهام زا شده و من می خوام توضیحش بدی چون من رو عصبانی کرد!
واقعا بعید می دونم منظورم را نگرفته باشی؟
منظورم اینه که شما زن ها چیزهایی را قبول دارید که بر علیه خودتان است ! بیشتر از این بخوام توضیح بدم بن میشم :)

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم یادم رفت بگم!
گلسا پست من را درست QUOTE بکن. پست من را تحریف کردی شما (لطفا درستش کن )

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی شما زن ها از جاهای اساسی تری ((ببخشیدکه این را می گم)) انسان حساب نشدید
از ماست که بر ماست

انسان :lol::lol:تا ببینیم انسانو چی تعریف میکنید اگه انسان نیستن پس شما دو رگه انسان و.. هستین البته بر طبق فرمایشات خودتون میکم:lol::lol:

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انسان :lol::lol:تا ببینیم انسانو چی تعریف میکنید اگه انسان نیستن پس شما دو رگه انسان و.. هستین البته بر طبق فرمایشات خودتون میکم:lol::lol:
من نگفتم انسان به حساب نمیان! منظور من را نفهمیدی

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اینم یادم رفت بگم!
گلسا پست من را درست QUOTE بکن. پست من را تحریف کردی شما (لطفا درستش کن )

بله فکر کنم یک کلمه اش اشتباه شده ولی باور کن عمدی نبود

این هم اصل نوشته شما:

نمی خوام وارد مسایل خاص بشم ولی شما زن ها از جاهای اساسی تری ((ببخشیدکه این را می گم)) انسان حساب نشدید
از ماست که بر ماست

راستی اگر بحث وارد منطقه ممنوعه نمی شه و تاپیک قفل نمی شه و تو هم بن نمی شی کمی باز توضیح بده.مرسی

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله فکر کنم یک کلمه اش اشتباه شده ولی باور کن عمدی نبود

این هم اصل نوشته شما:

از ماست که بر ماست

راستی اگر بحث وارد منطقه ممنوعه نمی شه و تاپیک قفل نمی شه و تو هم بن نمی شی کمی باز توضیح بده.مرسی
خوب نمیشه که... اگه توضیح بدم وارد منطقه ممنوعه میشیم
بعد باید کلی صبر کنم تا آیدی جدید رجیستر کنم :happy:
حالا این حرفها را بیخیال... به نظرم الان خوبه که بیام راجع به این صحبت کنیم که چه تصمیمی برای نحوه زندگی کردن خودمون گرفتیم ! و داریم چیکار می کنیم . کارشناس بازی هم تعطیل کنیم :D چون اینطوری تو این دنیای مجازی بهتر می فهمیم که چه جور آدمهایی در اجتماع هستیم
درباره خودم :
********************************edited

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
no doom ، اکثر حرف هاتون رو قبول دارم ولی می خوام اینو براتون بگم که شما سعی می کنین ذهن تون کاملا آزاد و رها از هر نوع پیش فرضی باشه ولی اولا همچین چیزی امکان نداره و دوما شما ندونسته یه پیش فرض رو قبول کردین اونم اینه که آدم ها لیاقت و توان عمل کردن به اون صورتی رو که شما گفتین دارن ولی حقیقت اینه که ندارن!

موافقم شدید:hmm::hmm::hmm:

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یادمون نره ما به همراه تو زندگیمون نیاز داریم شاید چون مکمل همیم(زن و مرد)

itman2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یادمون نره ما به همراه تو زندگیمون نیاز داریم شاید چون مکمل همیم(زن و مرد)

هااااااا بیا تبلیغ کن طبق آمار رسمی دختران دم بخت 1.3 مردان هستن حالا بگید نه برو سرچ کن :lol::lol:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یادش بخیر... یه روزایی بود من و امیرهومن میدونستیم تاپیکهایی که به سر انجام نرسه رو چیکار کنیم...
matrix.gif

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27
هااااااا بیا تبلیغ کن طبق آمار رسمی دختران دم بخت 1.3 مردان هستن حالا بگید نه برو سرچ کن :lol::lol:

تا اونجایی که من میدونم و پنج شنبه از tvTV اعلام کرد نسبت دختران و پسران در سن ازدواج 100 به 114 بود که انگار پسرای دم بخت از دخترا بیشترن!!!!!
آمارت یا از بیخ غلط بوده یا تاریخ مصرفش گذشته:lol:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
می بینم هر چی دختر تو پرشین تولز بود اومده اینجا پست زده .... نه خبری نیست شوهر تقسیم نمی کنن (شوخی)

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
تا اونجایی که من میدونم و پنج شنبه از tvTV اعلام کرد نسبت دختران و پسران در سن ازدواج 100 به 114 بود که انگار پسرای دم بخت از دخترا بیشترن!!!!!
آمارت یا از بیخ غلط بوده یا تاریخ مصرفش گذشته:lol:

اونوقت 1.14 بودن يا 1.3 بودن، چيو توو اصل موضوع عوض ميكنه :p :whistle:

اوه! جمله بندي رو الان ديدم! تا 13بدر خيلي مونده :p

بالا