برگزیده های پرشین تولز

دو سوال!

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادمين عزيز!
اينجانب صاحاب يك عدد دامين هستم!
اما نكته اش اينجاس كه داره Expire ميشه! وقتي دامين Expire بشه شما ميتونيد بلافاصله دوباره ثبتش كنيد كه من بيام از شما هاست بگيرم؟! :)
در ضمن يه سوال ديگه هم دارم!
وقتي ASP.net 2.0 بياد شما ارتقا ميديد ديگه؟!!! :D

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين سوال همچنان داره اينجا خاك ميخوره ولي جواب داده نميشه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
فکر نکنم چون اونموقع که دیگه قفل شده و باید از طریق کسی که برات قبلا ثبت کرده تمدیدش کنی!!برای اینکه اینا تمدید کنن باید دامین قفل نشده باشه!!

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
آقا شرمنده که اینجورش شدش ! من اصلا نمی دونم این تاپیک رو چرا نیدیدم !!! پیری است و هزار عیب !
عرض شود که نمی تونیم !!! وقتی دومین expire شه ! فقط اون رجیستر کننده اصلی می تونه اونو تمدید کنه ! و بعدش هم که 45 تا 70 روز گذشت همر کی زود تر بیاد می تونه بگیرتش ! تنها راهش اینه که حداکثر دیگه یه هفته مونده ه تموم شدن مدت دومینتون اونو انتقال بدین روی اکانت ما ! اینجوری هم transfer می شه هم یه سال تمدید می شه !
اگر اومد ما اول تست می کنیم و بعدش نصب می کنیم !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از amir :
آقا شرمنده که اینجورش شدش ! من اصلا نمی دونم این تاپیک رو چرا نیدیدم !!! پیری است و هزار عیب !
عرض شود که نمی تونیم !!! وقتی دومین expire شه ! فقط اون رجیستر کننده اصلی می تونه اونو تمدید کنه ! و بعدش هم که 45 تا 70 روز گذشت همر کی زود تر بیاد می تونه بگیرتش ! تنها راهش اینه که حداکثر دیگه یه هفته مونده ه تموم شدن مدت دومینتون اونو انتقال بدین روی اکانت ما ! اینجوری هم transfer می شه هم یه سال تمدید می شه !
اگر اومد ما اول تست می کنیم و بعدش نصب می کنیم !

سلام امير جان اگر پير شدي راهو براي جونا باز كن تا بيان

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس من يك هفته قبل از تركيدن بهتون خبر ميدم!
در مورد ورژن 2 ASP.net توضيحي نداديد!

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد چجوري ترنسفر كردن هم توضيح بديد لطفا!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
شما یه دوفته قبل به فکر باشی!!!!!ممکنه یه وقت بیوفتید تو دردسر!!!!!!!!!هیچی یه ایمیل به اینا میزنید و اونا اول چک می کنند که دامین لاک نباشه بعد درخواست ترانس میدند که در این زمان یه ایمیل به ادرس ایمیل ادمین اکانت فرستاده میشه و بعد از موافقت اون دامین تمدید و هم ترانس میشه!!!!!!ولی اگه ایمیل ادمین اکانت ایمیل شما نباشه قبلش باید با ادمین اکانت هماهنگ بکنی و اگرنه امکان ترانس نیست!! و باید بدی دامینتو کسی که برات ثبت کرده تمدید کنه!!!!!برای دامین های دات کام-ارگ-نت هم اینجا 10000 چوق می گیرند!!!تمام!!بدون هزینه اضافی دیگه ای!!!!
درسته محمدرضا-امیر جون همینه که گفتم مگه نه!!!!!!

بالا