برگزیده های پرشین تولز

دو عدد اپل آیپد ایر جدید Apple Ipad Air 2019 Model A2152 64GB خاکستری خریداری شده از آمریکا

files

Registered User
لایک‌ها
210

دو عدد اپل آیپد ایر جدید Apple Ipad Air 2019 Model A2152 64GB خاکستری خریداری شده از آمریکا
نو و هرگز روشن نشده
قیمت هر عدد 700 دلار مقطوع (پای خود بنده 600 دلار درآمده)

204-2.jpg

204-3.jpg

files

Registered User
لایک‌ها
210
این تبلت ها از costco خریداری شده اند و شخصی هم که برای بنده آورده از بچه های همین انجمن هست که در صورت نیاز بعد از قطعی شدن خرید به شما معرفی خواهد شد

dark monk

Registered User
لایک‌ها
34
عزیز کسی که مستقیم بدون واسط وارد میکنه قیمتش کمتره وقتی دیجی کالا 7100با گارانتی 18 ماهه گذاشته دلیل خرید ازشما 2میلیون بیشترچیه؟!!!!

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

files

Registered User
لایک‌ها
210
عزیز کسی که مستقیم بدون واسط وارد میکنه قیمتش کمتره وقتی دیجی کالا 7100با گارانتی 18 ماهه گذاشته دلیل خرید ازشما 2میلیون بیشترچیه؟!!!!

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk
شاید قیمت رو اشتباه گذاشته باشم و شنبه چکش میکنن

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

files

Registered User
لایک‌ها
210
این تبلت از اپل استور 499 دلار خریداری شده و یک هزینه به شخصی که خریده پرداخت شده و هزینه ای دیگر برای آوردن به ایران
بنده نمیدونم که این تبلتی که در دیجیکالا هست همین پارت نامبر رو داره یا نه
در هر صورت شرمنده قیمت بنده این هست که اعلام کرده ام

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
این تبلت ها از costco خریداری شده اند و...

این تبلت از اپل استور 499 دلار خریداری شده و...

گرامی بالاخره از کاستکو خریداری شده یا اپل استور؟

هزینه ای که بابت حمل کالا دادید(۲۰دلار می بی؟) رو کاری ندارم ولی اگر خریدتون در آفرهای بلک فرایدی بوده، باید بگم که ۳۹۹دلار + ۵دلار شیپینگ (با ۱۰۰دلار تخفیف) باید میگرفتید.

سوال آخرم هم اینه که این آیپدی که گرفتید کارتن هم داره یا بدون کارتن براتون آوردن؟

files

Registered User
لایک‌ها
210
گرامی بالاخره از کاستکو خریداری شده یا اپل استور؟

هزینه ای که بابت حمل کالا دادید(۲۰دلار می بی؟) رو کاری ندارم ولی اگر خریدتون در آفرهای بلک فرایدی بوده، باید بگم که ۳۹۹دلار + ۵دلار شیپینگ (با ۱۰۰دلار تخفیف) باید میگرفتید.

سوال آخرم هم اینه که این آیپدی که گرفتید کارتن هم داره یا بدون کارتن براتون آوردن؟
دوست گرامی کاسکو در برخی محصولات خاص برخی برندها از جمله موبایل و تبلت های اپل اونها رو مستقیم از خود اپل میفروشه
در خصوص تخفیف هم این تخفیفی که می‌فرمایید در هیچ کجای آمریکا برای این مدل وجود نداشته و قیمت داده شده حدود ۴۶۰ دلار به همراه حدود ۴۰ دلار تکس بوده
قیمت های فروش بنده هم مشخص هست و کمتر هم امکانپذیر نیست

files

Registered User
لایک‌ها
210
بزرگوار من خودم در رفت و آمدم میدونم چی دارم میگم اینکه شما قیمتت اینه من حرفی ندارم فقط در رابطه با اینکه فرمودید از کاستکو خریدید بعد گفتید از اپل استور و الان هم میگید از کاستکو میخرید بعد از اپل استور تحویل میگیرید (درست متوجه نشدم ولی فکر کنم همینو گفتید) یکمی خنده داره! تازه خنده دار ترش اینه که شما از کاستکو بگیری بعد ۳۵دلار تکسی که باید به اپل استور هم بدید رو روی هم حساب کردید.
در رابطه با افر بلک فرایدی اینجا رو بخونین این سایت همه آفرها رو کاور میکنه:
iPad Air (2019) 64 GB models on sale at Costco members for $399.99

در هر صورت من نه قصد اینو دارم که تاپیک شما رو منحرف کنم و نه جسارتی هست فقط چون دوتا حرف متناقض زدید خواستم این بود که بیشتر توضیح بدید تا شاید من اشتباه میکنم.

فقط سوال قبلی من بی جواب ماند، کارتن داره این آیپد؟
بله کارتن دارند ولی کارتن های خالی را با پست فرستاده اند که دو هفته دیگه میرسه

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
دادا ببین دوستمون راست میگه، منم میخاستم ساعتی که گذاشتی رو بخرم..
اما قیمتت بالاست..
الان قیمتی که دیجی کالا میده معمولا یکخورده از قیمت بازار بالاتر هم هست..
دوستمون قیمت دیجی کالا رو معیار قرار داد، این استدلال شما درست نیست که برای بنده فلان قیمت در اومده..
ممکنه برای شما 10میلیون در اومده باشه، الان تو بازار اکبند همون محصول 8 میلیون باشه..
معیار قیمت بازار هست..
این رو هم که من میگم واس خودت میگم چون هیچ کدوم ازین کالا ها که گذاشتی، با این قیمتها و این شیوه فروش نخواهد رفت..
بعد خریدارای اینجا همه حرفه ای و با سابقه هستن اگه اینجا فروش نره، تو دیوار و مغازه دار که اصلاااا ممکن نیس بفروشی..

terayan

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوست من
قیمت آخر رو به تومان برای من پ.خ کنید
ممنونم

shepesh10

Registered User
لایک‌ها
163
قیمت اخر برای منم بفرستین