برگزیده های پرشین تولز

ديسكانتكت شدن بعد از چند دقيقه

dordikesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك مشكل براي دوست من پيش اومده و هر چي با هم سر و كله زديم موفق به حلش نشديم گفتم بيام اين جا بگم بلكه حل بشه!!!

راستش مشكل اينه كه هر بار در ويندوز xp كانكت مي شه بعد از چند دقيقه (از يک دقیقه تا بیست دقیقه) dc مي شه . در حالي كه در ويندوز 98 و 2000 از اين خبر ها نيست. البته بايد بگم درايور 2000 رو از تو cd خود مودم نصب مي كنه اما xp خودش درايور ارائه مي كنه و اصلاً مال cd مودم رو قابل نمي دونه . و اصلاً براي xp چيزي توي cd نيست!
به قسمت آپديت سايت مايكرسافت هم رفتيم و درايور جديد براي مودم تشخيص نداد. سايت خود مودم (Zoltrix ) هم هيچ چيزي نداشت!

خلاصه هم اكنون نياز مند ياري سبزتان هستيم!

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از dordikesh :
يك مشكل براي دوست من پيش اومده و هر چي با هم سر و كله زديم موفق به حلش نشديم گفتم بيام اين جا بگم بلكه حل بشه!!!

راستش مشكل اينه كه هر بار در ويندوز xp كانكت مي شه بعد از چند دقيقه (از يک دقیقه تا بیست دقیقه) dc مي شه . در حالي كه در ويندوز 98 و 2000 از اين خبر ها نيست. البته بايد بگم درايور 2000 رو از تو cd خود مودم نصب مي كنه اما xp خودش درايور ارائه مي كنه و اصلاً مال cd مودم رو قابل نمي دونه . و اصلاً براي xp چيزي توي cd نيست!
به قسمت آپديت سايت مايكرسافت هم رفتيم و درايور جديد براي مودم تشخيص نداد. سايت خود مودم (Zoltrix ) هم هيچ چيزي نداشت!

خلاصه هم اكنون نياز مند ياري سبزتان هستيم!
دوست عزيز در صورت ممكن مدل مودمتان را بنويسيد .

dordikesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمي دونم اين جا چه خاصيتي داره كه تا آدم مشكل رو مطرح مي كنه در 24 ساعت بعدش مشكل حل مي شه . (البته بدون گرفتن پاسخ از اين جا :blush: ) مشكل من هم اين طوري حل شد كه يه درايور از تو cd مودم مربوط به xp پيدا كردم و هر چي جناب xp از قبولش طفره رفت من كوتاه نيومدم و بالاخره درايور جديد به جاي درايور خود ويندوز مقبول افتاد و مشكلات حل شد. انصافاً اين xp منتاليته پاييني داره!!!! مرسي از دوستاني كه نسبت به حل اين مشكل اقدام كرده و جواب فرستادند!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خوشحالم كه مشكلت فكر كنم كامپيوتره ترسيد گفت اگه درست نشه اين بچه هاي پرشين تولز يه بلاي سرم ميارند ;):)

بالا