برگزیده های پرشین تولز

دکتر فوق تخصص جراحی بینی عالی سراع دارید؟

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
راستش دکترهای رشت و انزلی عالین.قیمتشون هم خیلی مناسبه.خیلی از دوستانم از تهران رفتند رشت و انزلی که بینیشون رو عمل کنند.

از دکترای رشت خیلی تعریف شنیدم
یکیشونم دکتر تهرانی که دوست خود من رفت پیشش عمل کرد و خیلی خوب شد

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
خوب بریم رشت عمل کنیم
231.gif

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من اخه حداکثر هزینم 3 تومنه بابا شما مایه داری میخوای 6 تومن بخرجی:D

تو تهران بودن دکترایی که زیر 4 تومن بگیرن
اگر اشتباه نکنم دکتر صحرایی 3 تومن میگیره ..
یادمه تو همین نینی سایت دکترایی که تو تهران زیر 4 تومن عمل میکردن معرفی شدن
حالا میگردم پیدا کردم بهت میگم

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
من اخه حداکثر هزینم 3 تومنه بابا شما مایه داری میخوای 6 تومن بخرجی:D

پاشو بیا کرج بهترین دکترا زیر 2 تومن واست عمل میکنن. یه وقت خودتو ندی دست جراح پلاستیک کج و کوله میشی بعد چند سال!

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
من حتمآ باید عمل کنم چون هدف اول تنفسمه چون من انحراف تیغه بینی دارم از داخل تو ظاهر دیده نمیشه و همین باعث میشه عملا یه سوراخ بینیم از لحاظ تنفسی 10 % هم کار نکنه درجه دوم زیبایی هست
این دکترا که قیمت نجومی میگیرن قیمتای خیلی پایین هم میگیرن مثال:سال پیش تو زمستون رفتم پیش رزم پا حتی تا عکس از بینی هم پیش رفتم و وقت عمل 8 تومنو رسونم به 1 و800 چک و چونه بزنی میاد پایین ولی حرف جالبی زد گفت اگه کسی خواست عمل کنه بگو 8 تومن چون از خارج هم میان اینجوری من ضرر میکنم همین حرفش باعث شد منصرف بشم از عمل
من بخوام بترکونم 3 تومن میدم چون بیشتر از این مشخصه پول مفت دارن میگیرن و فقط از اسمشون میگیرن به احتمال 90 درصد میرم کرج تعریف کرج رو هم زیاد شنیدم چند تا دکترش

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
یافتم ..

بالاي 4 تومن :

1.كلانتر
2.هرمزي
3.شيرواني
4.عشايري
5.زينلي
6.امامي
7.عابدي پور
8.حق گذار
9.قيصري

و زیر 4 تومن :

1.مجلسي
2.وزين دل
3.مرداني
4.داوودي
5.لاهوتي
6.شهريار يحيوي
7.شاهين صحرايي
8.فره وش
9.احمدي مقدم

البته این آمار پارساله
ولی خب فکر نمیکنم تا الان تغییر چندانی کرده باشه ..:happy:

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
پاشو بیا کرج بهترین دکترا زیر 2 تومن واست عمل میکنن. یه وقت خودتو ندی دست جراح پلاستیک کج و کوله میشی بعد چند سال!

پزشکی که کارش جراح پلاستیکه و تو این زمینه فوق تخصص داره و امتحانشو پس داده برای چی باید بزنه بینی رو کج کنه؟
100 درصد هم پزشک مقصر نیست
همسایه ما بینیشو عمل کرد بعده یه هفته پاشد رفت فوتبال
توپ خورد به دماغش داغون شد
الانم هر کی میبینه میگه چقد بد شده در صورتی که مقصر دکتر نبود
خودش سهل انگاری کرد

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
من حتمآ باید عمل کنم چون هدف اول تنفسمه چون من انحراف تیغه بینی دارم از داخل تو ظاهر دیده نمیشه و همین باعث میشه عملا یه سوراخ بینیم از لحاظ تنفسی 10 % هم کار نکنه درجه دوم زیبایی هست
این دکترا که قیمت نجومی میگیرن قیمتای خیلی پایین هم میگیرن مثال:سال پیش تو زمستون رفتم پیش رزم پا حتی تا عکس از بینی هم پیش رفتم و وقت عمل 8 تومنو رسونم به 1 و800 چک و چونه بزنی میاد پایین ولی حرف جالبی زد گفت اگه کسی خواست عمل کنه بگو 8 تومن چون از خارج هم میان اینجوری من ضرر میکنم همین حرفش باعث شد منصرف بشم از عمل
من بخوام بترکونم 3 تومن میدم چون بیشتر از این مشخصه پول مفت دارن میگیرن و فقط از اسمشون میگیرن به احتمال 90 درصد میرم کرج تعریف کرج رو هم زیاد شنیدم چند تا دکترش

من که نگفتم عمل نکن! :D منظور من اینه که برو پیش متخصص گوش و حلق و بینی، نرو پیش جراح پلاستیک!

ولی با شرحی که دادی مجبوری بری پیش متخصص گوش و حلق و بینی! :p

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
من که نگفتم عمل نکن! :D منظور من اینه که برو پیش متخصص گوش و حلق و بینی، نرو پیش جراح پلاستیک!

ولی با شرحی که دادی مجبوری بری پیش متخصص گوش و حلق و بینی! :p
خب بابا 2 تا دکتر معرفی کن حداقل ببینیم کی به کیه و پیش کی بریم ent چی چیه هی میگی؟:p

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
پزشکی که کارش جراح پلاستیکه و تو این زمینه فوق تخصص داره و امتحانشو پس داده برای چی باید بزنه بینی رو کج کنه؟
100 درصد هم پزشک مقصر نیست
همسایه ما بینیشو عمل کرد بعده یه هفته پاشد رفت فوتبال
توپ خورد به دماغش داغون شد
الانم هر کی میبینه میگه چقد بد شده در صورتی که مقصر دکتر نبود
خودش سهل انگاری کرد

حرف شما دقیقا مثل این می مونه که من بگم پزشکی که کارش جراحی مغزه چرا باید دماغ رو خراب کنه؟!

همون قدر که جراحی مغز به بینی ربط داره، جراحی پلاستیک هم به بینی ربط داره!

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364

من نمیدونم شما چرا دارید متخصصین جراح پلاستیک رو زیر سوال میبری..در واقع داری این تخصص رو زیر سوال میبری..

شاید جراح پلاسیتکی هم باشه در همین ایران که کارش خوب نباشه یا جتی بینی رو خوب در نیاورده باشه..ولی دلیل نمیشه شما کلا این تخصص رو زیر سوال ببری!

چون در خارج از ایران فقط این تخصص هست که عمل های زیبایی یا حتی باز سازی اندامی رو انجام میده...

اگرم داستانی هست بهتره بگید! نه اینکه مصرانه از بقیه بخواین پیش دکتر جراح پلاستیک نرن! بعد بگید دلیلش رو نمیتونم عمومی توضیح بدم و از بقیه هم انتظار داشته باشید حرفتون رو گوش کنن.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
خب بابا 2 تا دکتر معرفی کن حداقل ببینیم کی به کیه و پیش کی بریم ent چی چیه هی میگی؟:p

خوبا رو نمیشناسم ولی خودت پیدا کن بهت بگم توی لیست سیاه هستند یا نه! :D

کلا اکثر مطبهای پزشکهای کرج بین چهارراه طالقانی و میدان شهداست. بیای خودتی می بینی.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
من نمیدونم شما چرا دارید متخصصین جراح پلاستیک رو زیر سوال میبری..در واقع داری این تخصص رو زیر سوال میبری..

شاید جراح پلاسیتکی هم باشه در همین ایران که کارش خوب نباشه یا جتی بینی رو خوب در نیاورده باشه..ولی دلیل نمیشه شما کلا این تخصص رو زیر سوال ببری!

چون در خارج از ایران فقط این تخصص هست که عمل های زیبایی یا حتی باز سازی اندامی رو انجام میده...

اگرم داستانی هست بهتره بگید! نه اینکه مصرانه از بقیه بخواین پیش دکتر جراح پلاستیک نرن! بعد بگید دلیلش رو نمیتونم عمومی توضیح بدم و از بقیه هم انتظار داشته باشید حرفتون رو گوش کنن.

ببین داری حکایت اون ریکاوری میکنیا! :D

کسی بخواد pm میزنه بهش میگم. همینجا هم سر بسته گفتم... ولی اخلاق اجازه نمیده بگم! چی کار کنیم دیگه... مرام داریم در حد تیم ملی! :D

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255

ent همون یعنی تخصص گوش و حلق و بینی.

اونایی که نمیتوانن اسم اصلیش رو تلفظ کنن "اتوراینولارینگولوژیست" خودشونو راحت میکنن میگن ent.

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
حرف شما دقیقا مثل این می مونه که من بگم پزشکی که کارش جراحی مغزه چرا باید دماغ رو خراب کنه؟!

همون قدر که جراحی مغز به بینی ربط داره، جراحی پلاستیک هم به بینی ربط داره!

عجب مثالی ..!
نه اتفاقا من همچین حرفی نزدم
اگه به من باشه میگم یه تیم پزشکی برای عمل بینی هم باید یه جراح زیبائی داشته باشه
هم جراح گوش و حلق و بینی ..!
به نظر من جراح گوش و حلق بینی بیشتر به درد ادمایی میخوره که مشکل داخلی و تنفسی دارن
البته دیدم متخصص گوش و حلق و بینی که بینی رو هم خوب در بیاره
و دیدم کسی رو هم که بد در بیاره
ریسکه
شانس میطلبه ..
به هر حال در زمینه بینی ادم باید پیش کسی بره که بتونه علم و هنر رو با هم به کار ببره ..:happy:
سلیقه و ظرافت خیلی مهمه

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
ببین داری حکایت اون ریکاوری میکنیا! :D

کسی بخواد pm میزنه بهش میگم. همینجا هم سر بسته گفتم... ولی اخلاق اجازه نمیده بگم! چی کار کنیم دیگه... مرام داریم در حد تیم ملی! :D

حالا شما به ما پی ام بزن بگو! مگه مرامت در حد تیم ملی نیست..پس زحمت پی ام رو هم بکش :دی

من جراحی پلاستیک کردم و مشکلی ندارم! حالا داستان چیه نمیدونم.

خود دانید!

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

دقیقا نظر منم همینه ..

بالا