برگزیده های پرشین تولز

دکتر مغزو اعصاب خوب سراغ داری؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام
کسی دکتر مغز و اعصاب خوب سراغ داره؟
ویزیت اینا مهم نیست.
فقط چیزی بارش باشه.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
والا من دکتر خوب نمیشناسم اگر تو چشم بود می تونستم کمک یکنم.
ولی یک نصیحت می کنم اگر مشکل خاصی نداری به هیچ عنوان پیش جراح مغز و اعصاب نرو. برو پی متخصص . جراح های مغز هنوز ندیده به فکر عمل هستند.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
والا من دکتر خوب نمیشناسم اگر تو چشم بود می تونستم کمک یکنم.
ولی یک نصیحت می کنم اگر مشکل خاصی نداری به هیچ عنوان پیش جراح مغز و اعصاب نرو. برو پی متخصص . جراح های مغز هنوز ندیده به فکر عمل هستند.
.خب قضیه اصلا به عمل ربطی نداره. متخصص اعصاب خب شما سراغ دارید؟

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
کوارتزه دوست عزیز خواستی بفرما تا تقدیم کنم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دکتر نجاران مطبش هم یادم میاد کمی بالاتر از میدون ونک بود

Princess of the world

Registered User
لایک‌ها
51
وااااااای بچه ها تو رو به خدا!!! اگه جونتون براتون مهمه پیش دکتر نجاران نرید!!!!
برادر بیچاره من یه مدت بدجور حالش خراب شده بود.بردیمش پیش نجاران از خدا بی خبر و یه سری آزمایش داد و آخرش برداشت گفت ام اس داره!
یه آمپولی بهش داد که تازه ایران تولیدش کرده بود و توی مرحله ی آزمایشی بود! تو کل کشور داشتن این آمپول تازه تولید شده رو آزمایش میکردن! گفت تا 1 سال باید این آمپولا رو بزنی!
برادر بیچاره ی من روز به روز حالش با زدن اون آمپولا بدتر میشد...از 60 کیلو شده بود 45 کیلو!!! هر روز حالت تهوع و سرگیجش بدتر میشد!
هر روز جای آمپولاش اندازه دو تا گردو ورم میکرد!
از روزی که داروهای نجاران رو مصرف کرد فقط حالش بدتر میشد...
تا آخر جریان آمپولا و ایرانی بودن و آزمایشی بودنشون و فهمیدیم بردیمش پیش یه دکتر محشر و عالی که بهمون معرفی شده بود.
یه عالمه آزمایش و MRI انجام داد یه چیزی گفت مخمون سوت کشید!
برگشت گفت برادر شما اصلا ام اس نداره!!!!!!!! فقط یه مقدار مغزش التهاب داره! 2 روز بیمارستان بستریش کرد کورتون درمانی کرد حالش خوب خوب شد!
الان از اون قضیه چند سال میگذره حالش خوبه خوبه خدا رو شکر...
وقتی بهش گفتم دکتر نجاران این آمپول رو داده فقط سرش و تکون داد! دکتر نفهم داشت دستی دستی برادر منو میکشت!!!!!!!

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
وااااااای بچه ها تو رو به خدا!!! اگه جونتون براتون مهمه پیش دکتر نجاران نرید!!!!
برادر بیچاره من یه مدت بدجور حالش خراب شده بود.بردیمش پیش نجاران از خدا بی خبر و یه سری آزمایش داد و آخرش برداشت گفت ام اس داره!
یه آمپولی بهش داد که تازه ایران تولیدش کرده بود و توی مرحله ی آزمایشی بود! تو کل کشور داشتن این آمپول تازه تولید شده رو آزمایش میکردن! گفت تا 1 سال باید این آمپولا رو بزنی!
برادر بیچاره ی من روز به روز حالش با زدن اون آمپولا بدتر میشد...از 60 کیلو شده بود 45 کیلو!!! هر روز حالت تهوع و سرگیجش بدتر میشد!
هر روز جای آمپولاش اندازه دو تا گردو ورم میکرد!
از روزی که داروهای نجاران رو مصرف کرد فقط حالش بدتر میشد...
تا آخر جریان آمپولا و ایرانی بودن و آزمایشی بودنشون و فهمیدیم بردیمش پیش یه دکتر محشر و عالی که بهمون معرفی شده بود.
یه عالمه آزمایش و MRI انجام داد یه چیزی گفت مخمون سوت کشید!
برگشت گفت برادر شما اصلا ام اس نداره!!!!!!!! فقط یه مقدار مغزش التهاب داره! 2 روز بیمارستان بستریش کرد کورتون درمانی کرد حالش خوب خوب شد!
الان از اون قضیه چند سال میگذره حالش خوبه خوبه خدا رو شکر...
وقتی بهش گفتم دکتر نجاران این آمپول رو داده فقط سرش و تکون داد! دکتر نفهم داشت دستی دستی برادر منو میکشت!!!!!!!
سعی کن در فرومهای معروف دیگه هم بگی ! خوبه که ایندکس بشه:evil:

Princess of the world

Registered User
لایک‌ها
51
خب حداقل اون دکتر خوبه هم معرفی میکردید

من توی یه فروم دیگه هم گفتم،شماها هم تا جایی که میتونید به بقیه اطلاع رسانی کنین تا یه مشت بی وجدان اسم خودشون رو دکتر نذارن و با جون مردم بازی نکنن!

دکتری که بهمون معرفی شد و ما هم هر روز داریم دعاش میکنیم که جون داداشمو نجات داد دکتر "علیرضا رنجبر نائینی" هستش.یعنی هر چی از این مرد بگم کم گفتم!خدا خیرش بده...متخصص بیماریهای مغز و اعصاب و عضلات و ستون فقراته.
توی مطبش یه تابلو زده به دیوار که یکی از مریضاش براش درست کرده برای تشکر،روزی چند نفر فقط واسه تشکر ازش میرن
آدرس و شمارشم میزارم اینجا:
خ شریعتی،بالاتر از پل رومی،کوچه نبوی،ساختمان نبوی،ط سوم،واحد8
22206348
22677627

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
همه دگ مشکلی اعصاب دارن ،نداشته باشی باید بری پیش دکتر

بالا